Розташування

Мовна школа EC МальтаEC Мальта знаходиться в найбільш відомому і популярному курортному місті Мальти Сент-Джуліанс (St Julian's), на узбережжі Середземного моря, на сході країни і на півночі від її столиці, Валети. Сент-Джуліанс вже давно став найулюбленішим місцем нічних розваг, шопінгу та затишних ресторанів і кафе на Мальті як для місцевих жителів, так і туристів, особливо влітку.

На відстані декількох хвилин від школи пішки знаходить автобусна станція. Район, як і місто загалом, багатий на пляжі, магазини, ресторани, кінотеатри. Від школи дуже зручно добиратися — пішки чи на автобусі — до заток St Julian's Bay, Spinola Bay, Balluta Bay, а також в будь-який інший куточок країни та її островів.

Доїхати від аеропорту Malta International Airport до школи можна за 25 хв на автомобілі чи автобусі. Від школи до центру м. Сліма — 7 хв, до м. Валета — 20 хв. на автомобілі.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

Мовна школа EC MaltaМовна школа EC Мальта приймає студентів з усього світу для вивчення англійської мови з 1991 року. Вона входить в міжнародну мережу мовних центрів EC, представлену також в Англії, США, Канаді та Південній Африці. EC Malta — член FELTOM (Federation of English Language Teaching Organizations Malta) - Федерації організацій викладання англійської мови Мальти, яка регулярно перевіряє стандарти викладання своїх членів.

В EC Мальта викладають дуже професійні викладачі, деякі з яких раніше працювали в бізнесі, а сьогодні навчають діловій англійській мові. Профайли викладачів можна почитати тут. За опитуванням EC, 97% їхніх студентів рекомендують школу своїм друзям.

Мовна школа EC Мальта Школа має 62 сучасні класні кімнати. Тут можуть одночасно навчатися 678 студентів. Крім навчальних кімнат будівля школи містить просторе інтернет-кафе, бібліотеку, бізнес-лаунж, студентський центр, терасу. У школі наявний Wi-Fi зв'язок.

Курси англійської мови для дорослих

Мовна школа EC Мальта пропонує курси загальної англійської мови в групах та індивідуально, ділової англійської мови у міні-групах та індивідуально, інтенсивної підготовки до тестів TOEFL та IELTS, до екзаменів FCE, CAE & CPE, довгострокові курси академічного спрямування та інші програми вивчення й удосконалення англійської мови.

Вивчення англійської мови в EC МальтаМінімальний вік для навчання на курсах для дорослих — 16 років.

У мовній школі EC Malta студентів розподіляють на групи не лише відповідно до їхнього рівня англійської мови, а ще й за віком: окремі групи для тих, кому 30 років і більше. Адже люди в одній віковій категорії мають багато спільного у сприйнятті світу й цінностях, що важливо для ефективного вивчення мови.

У групі навчається в середньому 10 чоловік (максимум 12).

У міні-групах вивчення ділової англійської мови — максимум 6 чоловік.

Англійська для дітей на Мальті

Програми і табори для дітей і підлітків 

Мовна школа організовує різноманітні літні табори та спеціальні програми вивчення англійської мови для дітей і підлітків. Це і денна програма для дітей 7-13 років, які відпочивають і навчаються на Мальті з батьками чи родичами, і літній табір для дітей 8-17 років. Денні програми, а також ті, які включають проживання в сім'ї, для підлітків 13-17 років проводяться не тільки влітку, але також весною та восени.