Мовна школа ЕС Malta

ec malta курси англійської

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Мальта, м. Сент-Джуліанс.
  • Категорії мовних курсів: загальна англійська (стандартний і інтенсивний курс), англійська в міні-групах, бізнес-англійська, академічний рік або семестр, підготовка до мовного іспиту IELTS, підготовка до мовних іспитів Cambridge Exams, програма English in the City (англійська + екскурсії), програма Club 50+, англійська + дайвінг, індивідуальні заняття, сімейні програми з дітьми від 8 років.
  • Вікова категорія: від 16 років (квітень-жовтень — від 17 років); окремі групи для студентів категорії 30+.
  • Розмір груп: до 12 студентів; у міні-групах — до 6 студентів.
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Акредитація і членство: FELTOM (федерація шкіл англійської мови на Мальті), ALTO (міжнародна асоціація мовних шкіл).
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції, апартаменти, готель.

Місце розташування та матеріальна база

ЕС на Мальті займає кампус з двох сучасних будівель з яскравим оздобленням в самому центрі міста Сент-Джуліанс, головного курортного центру країни. Одна з будівель школи стилізована під бізнес-центр, для ще більш комфортного навчання студентів віком від 30 років.

Всі без винятку класи обладнані електронними дошками; до послуг студентів — бібліотека з чудовою добіркою матеріалів, інтернет-центр з можливістю самостійного додаткового навчання, повноцінне кафе з гарячими стравами і запашною кавою, студентські вітальні для спілкування, відкрита тераса на даху для відпочинку і вечірок.

Унікальність школи

EC — відома на освітньому ринку компанія, яка організовує програми з вивчення англійської для дорослих та дітей в Британії, Ірландії, Канаді, США та на Мальті. Всі школи мережі діють за єдиними, винятково високими стандартами академічного навчання і індивідуально-орієнтованого сервісу для кожного клієнта.

Школа пропонує інтенсивні заняття з різних аспектів англійської мови, дбаючи про комфорт кожного студента: тут круглорічно діє центр для навчання студентів віком 30+, також організовується курс для зрілих професіоналів категорії 50+. Школа щотижня організовує безкоштовні майстер-класи з вимови, розвитку навичок письма, говоріння, сприйняття англійської на слух тощо, що сприяє ще більшій ефективності навчання.

Студенти, які зацікавлені в дослідженні історії і культури Мальти, можуть обрати програму English in the City, що поєднує навчання в класах з динамічними екскурсіями містом у супроводі професійного викладача школи ЕС.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном