Мовна школа East Coast Language College (ECLC)

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Канада, Нова Шотландія, м. Галіфакс.
  • Види мовних курсів: загальна, бізнес-англійська, підготовка до тесту IELTS, підготовка до вступу в університети і коледжі Канади Pathway, англійська для батьків.
  • Вікова категорія: від 16 років.
  • Тривалість уроку: 60 хв.
  • Розмір груп: до 10 студентів.
  • Акредитація і членство: канадська спеціалізована асоціація мовних шкіл Languages Canada, освітня асоціація з питань популяризації освіти у Новій Шотландії Edu Nova, контроль якості освіти здійснюється асоціацією Edu Canada.
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції.

Місце розташування та матеріальна база

East Coast Language College — невелика мовна школа, з місткістю 200 студентів, у місті Галіфакс, відомому як "освітнє місто". Це — найбільше місто на атлантичному узбережжі Канади, яке зачаровує живою музикою, фестивалями, кухнею та нічним життям. Вагомою частиною населення є студенти, адже тут розташовано 5 університетів та 5 коледжів. ECLC — це школа із затишними аудиторіями, комп'ютерними класами та студентською вітальнею.

Унікальність школи

Команда школи ECLC — багаторазові переможниці в номінації Best Language School (Найкраща мовна школа) в м. Галіфакс за результатами голосування фізичних осіб та компаній-споживачів у дослідженні Consumer Choice Award (Нагорода за вибір споживача). У класах в середньому 8-10 студентів, що дає можливість і час кожному активно брати участь в уроках та задавати питання під час навчання. Школа співпрацює з понад 20 коледжами та університетами, в які можна вступати без здачі тесту IELTS, за умови успішного закінчення програми підготовки до вступу в університети та коледжі (University College Pathway). Кожного тижня ECLC проводить 2-4 розважальні заходи для студентів з можливістю практикувати мову, розважатись і знаходити друзів з Канади та всього світу. Серед цих активностей може бути вечірка в Бухті Пеггі (знамените туристичне рибальське селище, з маяком, що розташований на вершині скель), поїздка на Острів Принца Едварда, рафтинг, вечірка з барбекю та незабутня танцювальна ніч.