Розташування

Wilshire Boulevard in West LAELC знаходиться серед будівель на Wilshire Boulevard — знаменитій міській вулиці Лос-Анджелеса, яка простягається на 26 км і сполучає 5 головних районів міста, а також Беверлі Хіллз і дайнтаун Санта-Моніки. Безліч хмарочосів, кафе і ресторанів, магазинів і музеїв простягнулися саме вздовж цієї вулиці.

Вздовж Wilshire Boulevard проходять дві лінії метро, а також курсують численні автобуси. 30 хв на громадському транспорті до LACMA, 45 хв на автобусі чи 20 хв на авто до Koreatown. 20 хв пішки до University of California Los Angeles, а ще ближче, близько 2 хв, до його музею мистецтва і культури Hammer Museum. 20 хв швидким автобусом до Беверлі Хіллз, 30 хв — до Санта-Моніки, близько години громадським транспортом до Голлівуду.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

 

Студенти English Language Center Los AngelesВсе, що трапляється цікавого в США, трапляється спочатку в Лос-Анджелесі. Так, не абсолютно все, звичайно, а багато чого — і перш за все в кіноіндустрії, моді та мистецтві. Тому й не дивно, що Голлівуд (Hollywood), Беверлі Хіллз (Beverly Hills), Universal Studios, Діснейленд (Disneyland), Музей мистецтва округу Лос-Анджелес (LACMA), ігри американського футболу, пляжні змагання — серед найулюбленіших місць і подій для відпочинку студентів школи English Language Center.

Мовна школа English Language Center (ELC) була заснована ще в 1978 році в Лос-Анджелесі, а пізніше було відкрито ще 2 відділення — в 1990 році в Бостоні (штат Массачусетс) та у 2012 році в Санта Барбарі (штат Каліфорнія). Школа є членом таких міжнародних і національних організацій як IALC (International Association of Language Centres), NAFSA (Association of International Educators), AAIEP (American Association of Intensive English Programs), TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages), а також місцевих MATSOL (Massachusetts Association of Teachers of Speakers of Other Languages) і CATESOL (California Teachers of English to Speakers of Other Languages). ELC акредитована організацією ACCET (Accrediting Council for Continuing Education and Training).

Урок в ELC в Лос-АнджелесіEnglish Language Center пропонує різноманітні курси: від короткострокового канікулярного навчання, до підготовки до здачі мовних тестів й екзаменів (TOEFL, TOEIC, Cambridge Exams) і підготовки до вступу до коледжів й університетів; а також індивідуальне навчання і комбіноване разом з уроками серфінгу, гольфу, йоги, тенісу. Популярними є і літні табори на кампусах університетів — і не тільки для дітей, але й для дорослих. Для тих, хто хоче значно покращити ділову англійську мову — заняття бізнес-англійської в міні-групах чи індивідуально. При цьому для навчання на інтенсивних курсах школа надає форму І-20 для відкриття студентської візи.

Студентів школи розподіляють в групи шести рівнів знань англійськоївід Beginner до High Advanced. В перший же день студент проходить вступний тест, за допомогою якого і визначається його рівень володіння мовою.

Приміщення школи вміщає 16 класів на другому поверсі висотного будинку, кафе та кімнату для відпочинку. Окрема навчальна кімната має набір комп'ютерів, також бездротовий доступ до швидкого інтернету. Максимальна кількість студентів у класі ELC — 12 чоловік (в середньому 10), лише в липні та серпні групи можуть складатися з 14 студентів.

На вихідних, крім екскурсій по визначних і цікавих місцях Лос-Анджелеса, відпочинку на пляжі й спортивних стадіонах, адміністрація English Language Center організовує поїздки в Сан-Франциско, Сан-Дієго і Лас-Вегас.

ELC на Facebook  Facebook button