Emerald Cultural Institute на Facebook: Facebook button

школа emerald ірландія курсиМовні школи Emerald Cultural Institute в Ірландії — серед визнаних лідерів організації програм вивчення англійської мови для дорослих і дітей; з тридцятирічною практикою викладання. Круглий рік студентів від 17 років з різних країн світу (вже понад 50 станом на 2014 рік) Emerald Cultural Institute приймає у двох своїх центрах у Дубліні — Palmerston Park і Milltown Park.

Школи Emerald Cultural Institute акредитовані спеціалізованою ірландською організацією Accreditation and Co-ordination of English Language Services — ACELS (яка здійснює акредитацію курсів англійської мови, контролює виконання стандартів викладання мовними школами та розробляє навчальні й екзаменаційні матеріали), є членом і акредитовані міжнародною організацією Evaluation & Accreditation of Quality in Language ServicesEAQUALS та є членом таких міжнародних асоціацій мовних центрів як Assocaition of Languge Travel Organisations — ALTO, International Association of Language Centres — IALC та Quality English.

emerald мовні курсиКампус Palmerston Park розташований у винятково затишному, елітному районі з власними будинками неподалік від центральної частини Дубліна (6 хвилин трамваєм) та складається з головного і додаткового навчального корпусів, побудованих у вікторіанському стилі.

Merrion Square Centre розташований в елегантному районі, що вражає архітектурою георгіанського стилю, неподалік від знаменитого коледжу Trinity, будинку Оскара Уайльда, Національного музею та інших визначних місць. Крім того, поруч з центром знаходяться численні ресторани, кафе та магазинчики.

Проживають студенти у ретельно відібраних приймаючих сім'ях, комфортабельних студентських резиденціях чи готелях (на вимогу).

emerald cultural institute курсиОбидва кампуси мають усі зручності для навчання студентів:

 • навчальні класи з сучасними меблями, інтерактивними дошками та аудіо-візуальним обладнанням;
 • лінгвістичну лабораторію та мультимедійний центр;
 • затишну бібліотеку із зоною для індивідуального навчання;
 • комфортабельну студентську вітальню;
 • велику їдальню, де можна пообідати;
 • кафетерій зі снеками та запашною кавою.

Професійно складені навчальні програми для дорослих від 17 років передбачають навчання як у невеличких групах (в середньому по 8-10 студентів), так і індивідуально з викладачем. Тривалість одного уроку у школі — 60 хвилин.

Найпопулярнішими програмами навчання є:

 • інтенсивний курс загальної англійської —20 годин на тиждень (тривалість навчання — від 2 тижнів);
 • комбінований курс загальної англійської — 20 годин на тиждень занять у групі + 5 індивідуальних уроків;
 • індивідуальні заняття з викладачем (до 6 годин на день; тривалість навчання — від 1 тижня);
 • курси підготовки до міжнародних іспитів IELTS / TOEFL / Cambridge ESOL (тривалість навчання — від 4 тижнів);
 • спеціалізовані програми англійської Intensive plus Courses (20 годин на тиждень у групі + 6 спеціалізованих занять обраного типу: спілкування, бізнес, підготовка до академічного навчання);
 • курси для вчителів та викладачів англійської мови як іноземної.

3u partnership irelandСтуденти Emerald Cultural Institute мають чудову нагоду стати учасником спеціальної програми 3U Partnership — спільного проекту школи та трьох провідних вищих навчальних закладів Ірландії: Dublin City University, NUI Maynooth та Royal College of Surgeons. Програма 3U Partnership орієнтована перш за все на студентів, які бажають в подальшому отримати вищу освіту в Ірландії, адже завдяки даній програмі студенти не лише значно покращують свою англійську відповідно до академічних вимог, а й отримують комплексне розуміння європейської системи освіти та особливостей навчального процесу в ірландських вишах.

Ключові характеристики програми 3U Partnership:

 • програма триває 3 семестри по 10 тижнів кожен;
 • початок навчання — вересень або січень кожного року;
 • кожен семестр передбачає вивчення англійської інтенсивністю 30 годин на тиждень та зарахування 20 кредитів в рамках навчальної програми;
 • програма включає 12 обов'язкових предметів (наприклад, англійська для академічного навчання, математика, основи міжкультурного спілкування, розвиток критичного мислення) та 16 предметів на вибір залежно від майбутнього напрямку навчання у виші (наприклад, вища математика, економіка, фізика, хімія, біологія, інформаційні технології, ірландська історія та культура , філософія тощо); менша вартість та коротший термін навчання, порівняно з традиційними програмами підготовки до вступу в ірландські виші (Transition year та Foundation course);
 • зарахування на програму відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту (середній бал атестату за п'ятибальною шкалою має бути не менше 4.5; за дванадцятибальною шкалою — не менше 9 балів);
 • мінімальний рівень англійської для зарахування — IELTS 5.0 (мінімальний бал по кожній частині тесту — 5.0);
 • по закінченню навчання студенти отримують Certificate in International Foundation Studies (Special Purpose Award), який надає право гарантованого зарахування на навчання на перший курс бакалаврської програми обраного університету або коледжу без вступних іспитів.

Кожен студент Emerald Cultural Institute має особистого куратора, з яким можна обговорити деталі навчального плану та результативність навчання. Окрім навчання за обраною програмою, студенти мають змогу долучитися до орієнтаційних і професійних семінарів і тренінгів, які регулярно проводяться у школі. Темами таких семінарів є, наприклад, "Навчання та робота в Ірландії", "Написання резюме та підготовка до співбесіди".

англійська в ірландіїНа мовних курсах Emerald Cultural Institute англійську вивчають і після занять, беручи участь у насиченій програмі різноманітних заходів. Програма активностей пропонує зазвичай перегляд кінофільмів, відвідування місцевих спортивних клубів, екскурсії по місту, спортивні змагання, участь в хобі-заходах та багато іншого. Раз на тиждень проводиться піший тур по Дубліну, протягом якого студенти можуть відвідати історичні та культурні пам'ятки архітектури міста, театр, а ввечері зазирнути у справжній ірландський паб.