Espanole IH на Facebook: Facebook button

іспанська в іспаніїЦентр вивчення іспанської мови Espanole IH розташований у місті Валенсія, столиці однойменного регіону Іспанії. Школа входить в міжнародну мережу афілійованих незалежних шкіл International House. Школи International House (140 шкіл-членів у понад 50 країнах світу у 2014 році) мають власну методику викладання мов по всьому світу, що ґрунтується на поєднанні традиційного вивчення граматики з комунікативними вправами.

Якість викладання іспанської мови в Espanole підтверджена не лише належністю до мережі International House, а й акредитацією від Інституту Сервантеса (Instituto Cervantes) та членством у Федерації шкіл з вивчення іспанської мови як іноземної (FEDELE).

Espanole, International House Valencia — це школа середнього розміру з теплою, дружньою атмосферою, де приділяють увагу кожному студентові. Заняття проходять в невеликих групах розміром до 10 студентів. Тривалість одного уроку — 55 хвилин.

Школа займає дві будівлі у центральному історичному районі Валенсії, що разом нараховують 23 просторі аудиторії, обладнані кондиціонерами.

курси іспанської в валенсіїОдне з приміщень має 12 аудиторій, аудиторію для проведення кулінарних воркшопів, комп'ютерну зону з доступом до Wi-Fi, читальний зал, терасу та внутрішній дворик з декоративним басейном.

Інше приміщення має 10 аудиторій, комп'ютерну зону з доступом до Wi-Fi та терасу для відпочинку на даху 4-го поверху, звідки відкривається чудовий краєвид на місто.

Мовний центр International House Valecia організовує наступні курси вивчення іспанської мови:

 • загальна іспанська (різної інтенсивності та тривалості);
 • індивідуальне навчання;
 • підготовка до складання мовних іспитів (DELE та іспит Міжнародної торгової палати*);
 • підготовка до університету;
 • бізнес-іспанська;
 • іспанська + уроки вітрильного спорту;
 • іспанська + футбол (лише для груп, включає заняття футболом з тренером всесвітньо відомого іспанського клубу Levante U.D., який зайняв шосте місце в Іспанській лізі в 2011-2012р.р.);
 • літній сімейний курс (для сімей з дітьми від 8 років);
 • літній курс іспанської для підлітків (від 14 років);
 • іспанська для викладачів.

*Іспит Міжнародної торгової палати Мадриду дає можливість отримати міжнародно визнаний сертифікат підтвердження знання мови у сфері бізнесу.

курси іспанської в іспаніїГоловною ціллю викладання у школі Espanole є не просто навчити граматиці та вокабуляру іспанської, а перш за все навчити кожного студента не боятися вільно нею розмовляти на практиці. Методика викладання в школі Espanole поєднує в собі традиційний підхід викладання, з більш сучасним, в якому перевага надається спілкуванню.

Програма навчання школи ставить за мету занурити студентів не лише в іспанську мову, а ще й у культуру Іспанії. Тому у програму навчання студента входять щонайменше 4 безкоштовні культурні заходи на тиждень. За додаткову плату можна брати участь у більшій кількості активностей і заходів за бажанням. Серед безкоштовних заходів можуть бути, наприклад, мовний семінар на тему "Іспанська кухня", відвідування музею чи урок сальси.

Мовна школа International House Valencia пропонує 4 варіанти проживання:

 • у студентській резиденції на кампусі Університету Валенсії (в кімнатах на одного або на двох);
 • у приймаючій сім'ї;
 • в апартменті;
 • у квартирі-студіо.

Найближче до школи знаходяться квартири-студіо (лише 5 хвилин пішки), а найдалі — студентська резиденція (25-30 хвилин на громадському транспорті). Апартменти та приймаючі сім'ї розташовані не далі, ніж 20 хвилин на громадському транспорті від школи.

Місто Валенсія різнобарвне та цікаве. Більшість її вуличок повністю овіяні історією, адже місто було засноване римлянами ще у 138 році до н.е.. Валенсія має як старовинні будівлі-згадки, кожна зі своєю багатовіковою історією, так і красиві витвори сучасної архітектури. Наприклад, у Валенсії розташований сучасний архітектурний комплекс Місто мистецтв та наук, збудований відомим іспанським архітектором Сантьяго Калатравою.

навчання в іспанії

Завдяки вдалому географічному розташуванню міста, у Валенсії можна насолоджуватися переважно теплою погодою і принадами сонячного середземноморського узбережжя круглий рік. Планували ви це заздалегідь чи ні, у Валенсії зможете не лише вдосконалити свою іспанську, а й корисно та приємно провести вільний від занять час.