Estudio Sampere на Facebook: Facebook button

вивчення іспанської на мальтіEstudio Sampere — міжнародна мережа шкіл вивчення іспанської мови, започаткована у Мадриді викладачами іспанської Альберто й Ізабель Сампере в 1956 році. Пізніше були відкриті ще чотири школи: дві в Іспанії (в м. Саламанка та м. Аліканте), одна в Еквадорі (в м. Куенка) та одна на Кубі (в м. Гавана). Сьогодні вже третє покоління сім'ї Сампере володіє й керує мережею, слідкуючи за тим, щоб у кожній без винятку школі зберігали теплу та по-сімейному привітну атмосферу.

Усі школи Estudio Sampere в Іспанії акредитовані Інститутом Сервантеса (Instituto Cervantes). Крім того, усі без винятку центри мережі є членами профільних міжнародних організацій. Серед них відома і поважна IALC (International Association of Language Centres — Міжнародна асоціація мовних центрів), членство в якій означає високі стандарти викладання, оскільки представники організації проводять регулярні перевірки усіх своїх шкіл-членів і надають тренінгову підтримку, AATSP (American Association of Teachers of Spanish and Portuguese — Американська асоціація викладачів іспанської та португальської), та NAFSA: Association of International Educators — Асоціація міжнародних освітніх закладів.

Навчання в школах проходить в невеликих групах до 9 чол. Тривалість одного заняття — 45 хвилин. Мінімальний вік студентів — 18 років. Винятком є індивідуальні заняття, на яких можуть навчатися студенти від 16 років, та спеціальні програми для дітей і підлітків 13-17 років.

Школи пропонують наступні навчальні програми:

курси іспанської в іспанії
 • заняття загальної іспанської різної інтенсивності;
 • курс підготовки до складання мовного іспиту DELE (Мадрид, Саламанка, Аліканте);
 • іспанська для викладачів (Мадрид, Аліканте);
 • курс іспанської для тих, кому за 50 (Мадрид, Саламанка, Аліканте);
 • іспанська + неоплачуване стажування в компанії (Мадрид);
 • індивідуальні заняття з іспанської;
 • іспанська для дітей віком 13-15 років та підлітків віком 16-17 років (Саламанка);
 • іспанська для підлітків 16-18 років + заняття різними видами водного спорту (Аліканте);
 • іспанська + заняття мистецтвом і ремеслами (Куенка);
 • іспанська для медиків (Куенка);
 • іспанська + подорожі — курс тривалістю 2 тижні (Гавана);
 • іспанська + сальса (Гавана).

Мадрид

Мовна школа Estudio Sampere Madrid — найбільша в мережі, розташована в престижному районі міста Мадрид — Саламанка. Школа має 15 класних кімнат з кондиціонерами, зону відпочинку, кімнату для перегляду навчального відео, бібліотеку та комп'ютерну кімнату. На відстані всього 3 хвилин прогулянки від школи знаходиться один з найбільших парків Мадриду Ель Ретіро (El Parque del Retiro). Неподалік від школи двері для студентів відриває ще й найбільший національний художній музей Іспанії з унікальною колекцією XII-XIX ст. Національний музей Прадо (Museo Nacional del Prado) .

вивчення іспанської в мадриді   іспанська в мадриді  

Мадрид — столиця та найбільше місто Іспанії — багате на музеї, величні собори, просторі площі та вишукані королівські палаци. Це — місто контрастів, де цілком гармонічно співіснують сучасні бізнес-центри та середньовічна архітектура. Щовечора місто оживає після млявої денної спеки й захоплює у вир активного та веселого нічного життя.

Саламанка

Estudio Sampere Salamanca — невелика школа з 8 класними кімнатами. Усі класи обладнані кондиціонерами. Школа знаходиться лише за декілька хвилин пішки від головної площі міста Plaza Mayor.

іспанська в саламанці        

Саламанка — одне з найстаріших міст Іспанії. Місто найбільш відоме у світі завдяки своєму університету — Університету Саламанки — також одному з найстаріших у світі. Саламанка, відповідно, давно слугує домівкою для студентів. Тут протягом століть зберігається унікальна університетська атмосфера, в якій хочеться навчатися, щодня пізнавати щось нове та бути частиною великої й веселої студентської родини.

Аліканте

Невелика школа Estudio Sampere Alicante, заснована у 2000 році, розмістилася у центрі міста Аліканте навпроти головного міського театру Teatro Principal, збудованому у XIX столітті. Після занять студенти люблять відпочивати на одному з найкращих пляжів міста Playa del Postiguet, що зручно розлігся недалеко від школи.

іспанська в аліканте   вивчення іспанської в аліканте   курси іспанської в аліканте

Місто Аліканте не надто велике, але в той же час має насичене та цікаве культурне життя. Кожного року, з 19 по 24 червня, в місті проходить яскравий фестиваль "Вогні святого Іоанна" (Hogueras de San Juan) з вуличним оркестровим парадом і боями биків, Міжнародним фольклорним фестивалем та іншими заходами. Кульмінацією фестивалю є запуск яскравих феєрверків та запалення багать в останній день святкувань. Зацікавлені в отриманні вищої освіти в Європі зможуть відвідати та ознайомитися з кампусом і факультетами молодого і динамічного Університету Аліканте (Universidad de Alicante). 

Куенка, Еквадор

Estudio Sampere Cuenca знаходиться на відстані лише декількох кварталів від центру міста та величного Собору непорочного зачаття, будівництво якого тривало майже 100 років (з 1885 р. по 1975 р.). У школі 7 класних кімнат, маленький сад, кімната відпочинку, бібліотека та кімната для перегляду навчального відео.

іспанська в еквадорі   іспанська в латинській америці   вивчення іспанської куенка

Куенка — третє за кількістю населення місто Еквадору, що розляглося в Еквадорських Андах на висоті 2 500 м над рівнем моря. Місто дуже мальовниче та різнобарвне, має багато історичних будівель і пам'яток. Неподалік від нього можна відвідати відомі руїни давнього андського міста Інгапірка.

Гавана, Куба

Школа Estudio Sampere Habana розташувалася в престижному районі міста Гавана — Ла Вібора (La Vibora), зовсім поруч з історичним центром міста — Старою Гаваною (Habana Vieja). Мовний центр має 6 класних кімнат, простору терасу, бібліотеку та спеціальну кімнату для перегляду навчального відео. Безпосередньо у будівлі школи обладнана міні-резиденція з трьох кімнат для студентів.

іспанська на кубі   вивчення іспанської на кубі   курси іспанської в гавані

Гавана — столиця та найбільше місто Куби, одне з найдавніших міст Америки. Місто простяглося на березі Мексиканської протоки, що поставило його у ряд найгарніших острівних столиць світу. Тут часто проводять різноманітні фестивалі і святкування, серед яких Міжнародний фестиваль джазу (Havana International Jazz Festival) у лютому, Міжнародний фестиваль нового латиноамериканського кіно (Festival Internacional del Nuevo Cine Latinoamericano de La Habana) у грудні.