Безплатний семінар-практикум "Бакалавріат і магістратура, вступ у державний університет Università Ca' Foscari, Венеція, Італія, з майстер-класом від представника університету" 18 листопада

Безплатний семінар "Бакалавріат і магістратура у сфері кіно, телебачення, комунікацій, перекладу, маркетингу і реклами, туризму в Міжнародному університеті мов та медіа IULM у Мілані, Італія, з представником університету" 26 листопада

 

Безплатний семінар-практикум "Бакалавріат і магістратура, вступ у державний університет Università Ca' Foscari, Венеція, Італія, з майстер-класом від представника університету"

Попередня реєстрація обов'язкова. Запрошуємо батьків та майбутніх абітурієнтів.

Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть і надішліть реєстраційну форму у правій частині даної сторінки або зателефонуйте нам.

Коли: 18 листопада, неділя, початок о 15.00 год.

Де: Коворкінг Data Hub, вул. Жилянська 5, офіс 10, ІІ поверх (3 хв від станції метро Олімпійська).

Відгук про враження від навчання на магістратурі в Università Ca' Foscari Venezia нашої клієнтки Аліни

Програма семінару:

  • вища освіта в ІталіїСистема вищої освіти Італії. Етапи вступу на бакалавріат і магістратуру в державні університети.
  • Università Ca' Foscari. Презентація програм бакалавріату і магістратури, (італійською і англійською мовами), а також підготовчого року Foundation Year для абітурієнтів, які мають 11 років освіти. Програми зі вступним іспитом по Skype і без іспиту. Процедура вступу. Вартість навчання. Можливості звільнення від оплати за навчання і спеціальна стипендія для іноземних студентів.
  • Майстер-клас з проходження інтерв'ю з університетом.
  • Запитання і відповіді. Індивідуальні консультації (можливі також 19 листопада до 13.00 в офісі агенції Вивчай!).

Спікери:

Наталія Ауліна — освітній радник освітньої агенції Вивчай!, експерт з питань освіти за кордоном.

Rachele Sbrissa — офіційна представниця університету Università Ca' Foscari Venezia, Венеція, Італія, відділ по роботі з іноземними студентами.

навчання в державному університеті в ІталіїUniversità Ca' Foscari Venezia — держаний університет у центрі Венеції з доступною вартістю навчання, великим вибором програм бакалавріату і магістратури (у тому числі з англійською мовою викладання) і 150-річним досвідом якісного викладання. Популярними програмами університету серед іноземних студентів є програми з гуманітарних наук та лінгвістики, міжнародних відносин, економіки, бізнесу та менеджменту, комп'ютерних наук. Крім того, університет надає хороші можливості щодо стажування й участі у програмах обміну студентів завдяки великій кількості партнерських договорів з компаніями та університетами в Італії і за кордоном.


Безплатний семінар-практикум: Бакалавріат і магістратура у сфері кіно, телебачення, комунікацій, перекладу, маркетингу і реклами, туризму в Міжнародному університеті мов та медіа IULM у Мілані, Італія, з представником університету

Попередня реєстрація обов'язкова. Запрошуємо батьків та майбутніх абітурієнтів.

Коли: 26 листопада, понеділок, початок о 18.30 год.

Де: Коворкінг Data Hub, вул. Жилянська 5, офіс 10, ІІ поверх (3 хв від станції метро Олімпійська).

Відгук про враження від навчання на бакалавріаті в IULM нашої клієнтки Анастасії

Програма семінару:

  • Освіта у сфері реклами, маркетингу в ІталіїОсобливості системи освіти Італії. Етапи вступу на бакалавріат і магістратуру в державні і приватні університети.
  • Міжнародний університет мов та медіа IULM. Презентація програм бакалавріату і магістратури. Процедура вступу. Особливості освіти у сфері комунікацій, медіа і реклами в університеті IULM. Вартість навчання. Можливості для отримання знижки на навчання і стипендії, а також участь у програмах студентської мобільності.
  • Співпраця університету IULM з відомими компаніями, перспективи стажування і працевлаштування.
  • Оголошення умов конкурсу від університету.
  • Запитання і відповіді.

Спікери:

Наталія Ауліна — освітній радник освітньої агенції Вивчай!, експерт з питань освіти за кордоном.

Alberto Parravicini — співробітник відділу консультування і зарахування студентів Міжнародного університету мов та медіа IULM у Мілані, Італія.

бакалавріат в ІталіїМіжнародного університету мов та медіа IULM (Libera Università di Lingue e Comunicazione IULM) — це спеціалізований приватний університет, відомий в Італії і Європі як найкращий європейський університет у підготовці фахівців у таких сферах як телебачення, театр і радіо, переклад, маркетинг, комунікація і реклама, культурна спадщина. IULM, заснований 50 років тому, славиться успішним працевлаштуванням своїх випускників у відомих компаніях, серед яких BBC, Amazon, Calzedonia Group, Microsoft, Giorgio Armani та ін. Університет має три факультети, на яких викладається 5 бакалаврських програм (італійська мова викладання), 6 програм дворічної магістратури (2 з яких викладається англійською мовою) і 17 програм однорічної магістратури (6 з яких викладається англійською мовою).

Студентам IULM надається багато можливостей участі у програмі обміну студентів Erasmus+, а студенти з високою успішністю мають всі шанси отримати знижки або стипендію.

Реєстрація на захід агенції Вивчай!
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA