сімейні консультації. освіта за кордономІндивідуальні безплатні консультації для батьків і дітей в офісі агенції або по скайпу

Літо — особливо жарка пора для дитячих і сімейних поїздок на навчання за кордон, завжди не за горами. Крім того, здобуття середньої та вищої освіти своєї дитини за кордоном потрібно планувати якомога раніше. Вашій дитині 5, 7, 10... років — початок планування такого навчання для вас вже актуальний.

Шановні батьки!

Освітня агенція Вивчай! запрошує до себе в офіс вас і ваших дітей на безплатні індивідуальні консультації з питань освіти за кордоном. За філіжанкою запашної кави чи чашечкою чаю ми відповімо на запитання, які турбують саме вас, і проконсультуємо, як краще вирішити те чи інше питання, що пов'язане з освітою за кордоном усієї сім'ї.

Якщо ви проживаєте не в Києві і не маєте можливості приїхати в офіс агенції для консультації, ми з радістю проведемо її по Скайпу за тими ж умовами.

  • Наскільки безпечно відправляти мою дитину у мовний табір за кордон індивідуально? Що таке індивідуальний супровід представника авіакомпанії?
  • Які основні критерії оцінки якості мовного табору?
  • Кому саме я довірю свою дитину у груповій поїздці на навчання?
  • Куди, коли та на скільки часу я можу поїхати навчатися разом з моєю дитиною (дітьми)? У якій країні найперспективніше закінчувати середню школу?
  • У якій країні найперспективніше здобувати вищу освіту?
  • Які документи потрібні будуть для відкриття візи для довгострокового чи короткострокового навчання за кордоном? Скільки усе це мені буде коштувати?..

На ці на багато інших питань ми готові відповідати у день та час, зручний для вас і для представника агенції. Щоб записатися на безплатну індивідуальну консультацію, будь ласка, зв'яжіться з нами хоча би за два дні до дня зустрічі. Зв'язатися з агенцією можна

  • за телефоном: 044 362 73 63; 097 258 59 39; 050 012 96 03; 063 601 90 30;
  • по Скайпу: vyvchay;
  • по і-мейлу: info (собачка) vyvchay.com;
  • заповнивши форму для запиту справа.

Увага! Проведення консультації можливе з понеділка по суботу, 10.00 -17.00. Якщо у цей проміжок часу ви ніяк не можете зустрітися, можна домовитися на більш ранній чи пізній час індивідуально.

Освітня агенція Вивчай! займається питаннями освіти у таких країнах як Великобританія, Канада, США, Ірландія, Мальта, Німеччина, Австрія, Італія, Іспанія, Франція, Польща.

 

Сімейні поїздки на навчання за кордон

Дитячі мовні табори та програми за кордоном

Мовні курси для дорослих від 16 років, США, Канада, Британія, Мальта

Середня освіта за кордоном

Вища освіта за кордоном

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA