Навчатися усією сім'єю за кордоном — це корисно, цікаво і весело

англійська німецька сімейні програми за кордономВивчай! запрошує батьків і дітей на сімейні програми та сімейні поїздки* на навчання у Великобританії, Ірландії, Німеччині, Іспанії, Італії, Канаді, США та на Мальті.

Основні типи спільних програм для дітей і батьків:

 • вивчення іноземної мови батьками і дітьми: мовні курси та мовні табори, навчання у сім'ї вчителя;
 • вивчення іноземної мови лише дітьми, батьки супроводжують дитину як туристи: мовні курси та мовні табори, навчання у сім'ї вчителя;
 • вивчення іноземної мови лише одним із батьків у мовній школі при проживанні сім'єю в окремому будинку чи в окремій квартирі неподалік;
 • короткострокове відвідування дитиною середньої загальної чи бордингової школи при проживанні сім'єю в окремому будинкові чи в окремій квартирі неподалік;
 • сімейні ознайомчі поїздки у середні загальні та бордингові школи, коледжі й університети**.

Мінімальний вік дітей: 3 роки (вікова категорія дітей залежить від умов окремої програми).

Найпопулярнішими сімейними програмами навчання за кордоном є короткострокові курси вивчення англійської, німецької, італійської, іспанської мов (а також інших іноземних мов за бажанням). У свою чергу, їх можна поділити на наступні категорії:

 • Проживання і навчання у сім'ї вчителя. Навчатися можна у будь-який період протягом року, необхідну кількість тижнів. Індивідуальні уроки чи заняття у парі. За бажанням, можна жити і навчатися у одній сім'ї вчителя або у різних сім'ях незалежно, неподалік, але у той самий період. Зауважте, що у сім'ї вчителя мати спільні заняття дитина (діти) і батьки (чи один із батьків) можуть лише за умови однакового рівня англійської в обох. Якщо у сімейній поїздці бере участь вся сім'я, але навчатися буде лише частина членів сім'ї чи хтось один, учитель (чи окремі вчителі) можуть приїжджати до будинку проживання сім'ї для індивідуальних уроків чи занять у парі. Види програм: загальна мова, спеціалізована (у сфері юриспруденції, маркетингу, IT тощо), ділова, підготовка до мовних тестів, мова презентацій; мова + академічні предмети на іноземній мові. Програма навчання у сім'ї вчителя передбачає також додаткові заходи після навчання та 2 місцеві екскурсії на тиждень.
   
 • сімейний курс англійська німецька за кордоном Навчання незалежно на курсах для дорослих і курсах для дітей, а проживання спільно в одній сім'ї.
  Таке навчання можливе в основному у певний літній період та часто організовується однією компанією-партнером агенції Вивчай! (школою). Батьки і діти, як правило, зайняті незалежно не лише на мовних курсах (групові та за бажання індивідуальні заняття) до обіду та після обіду, але і до вечора на екскурсіях. У дітей після навчання насичена програма спорту, розважальних заходів, екскурсій. Разом проводять частково вихідні. Деякі сімейні програми передбачають навчання лише до обіду як для дорослих, так і дітей, і спільні екскурсії та заходи після навчання. Основні види програм: загальна мова (загальна англійська мова, загальна німецька), ділова, підготовка до мовних тестів; індивідуальні заняття зі спеціалізованого напрямку мови.
   
 • Навчання незалежно на курсах для дорослих і курсах для дітей, проживання окремо під час усього періоду перебування за кордоном. Таке навчання також можливе в основному у певний літній період. Якщо дитині 14 років для Англії та 16 років для решти країн, то у будь-який період протягом року. Дана опція передбачає, що батьки і дитина подорожують разом, дитина потім навчається у мовному таборі на кампусі чи на програмі з проживанням у сім'ї з цілодобовим наглядом (або з вибірковим наглядом з 14 років), а батьки (тато чи мама) навчаються, проводять вільний час і проживають окремо і незалежно неподалік чи зазвичай у сусідньому місті. Для дітей можливі варіанти стандартного навчання (20 уроків на тиждень) і інтенсивного, іноземна мова + професійний спорт, іноземна мова + музика, іноземна мова + академічні програми. Батьки найчастіше беруть заняття загальної, ділової чи спеціалізованої іноземної.
   
 • Діти навчаються на дитячій програмі у мовній школі чи літньому дитячому центрі, або на короткостроковій програмі у середній загальній чи бординговій школі, а батьки супроводжують їх як туристи, спільно проживаючи у сім'ї чи окремому апартменті. Для вивчення мови даний варіант найлегше реалізувати влітку. Він передбачає, що батьки спільно проводять з дітьми час ввечері та на вихідних. Часто батьки при цьому беруть до 5 індивідуальних уроків у мовній школі.

сімейне навчання за кордоном*На даній сторінці ми сфокусувалися в основному на сімейних програмах саме з дітьми. Проте, звичайно, якщо ви — сімейна пара без дітей або плануєте навчання без дітей, ми з радістю організуємо для кожного з Вас навчання окремо, в парі, з проживанням окремо чи разом — відповідно до Ваших цілей навчання та очікувань.

**Перш ніж розпочинати навчання в обраній середній загальній чи бординговій школі, у коледжі чи університеті (у Канаді, США, Англії, Ірландії та ін. країнах), варто поїхати ознайомитися з персоналом і кампусом навчального закладу заздалегідь. Дана поїздка може бути інформаційно-туристичною, її можна також поєднати з навчанням на мовних курсах чи у мовному таборі при даному навчальному закладі або у даному місті.

Основі переваги сімейного навчання:

 • можливість поєднання відпустки дорослого і канікул дитини і перетворення їх у корисне спільне проведення часу, що стимулює зближення батьків і дітей (особливо актуально для постійно зайнятих батьків);
 • нагляд за малолітньою несамостійною дитиною, збереження спокою для батьків;
 • економія на послузі супроводження неповнолітнього представником авіакомпанії і часто на окремому трансферові для дитини;
 • можливість для батьків поспостерігати за дитиною у багатонаціональному середовищі, у середовищі з іншою культурою, щоб зрозуміти, чи вже час відправляти дитину навчатися за кордоном самостійно.
Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей сімейного навчання за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA