Анастасія Петришак, Cours semi-intensif, Actilangue, Ніцца, Франція, 07.09.2018

Країна навчання: Франція Тип програми: Cours semi-intensif Вік студента: 16 Тривалість навчання: 3 тижні, 25 червня - 13 липня 2018 року Навчальний...

Андрій Дмитрів, Intensive Course, Brighton Language College, Брайтон, Англія, 08.07.2018

Країна навчання: Великобританія  Тип програми: General English Вік студента: 16 Тривалість навчання: 2 тижні, 8 - 22 липня 2018 року Навчальний...

Анастасія Петришак, Intensive English, Hansa Language Center, Канада, 02.03.2018

Країна навчання : Канада Тип програми : Intensive English Вік студента : 16 Тривалість навчання : 4 тижні, 8 січня - 2 лютого 2018 року Навчальний заклад :...

Яна Бабік, Università degli Studi di Verona, Верона, Італія, 01.09.2017

Країна навчання : Італія Тип програми : магістерська програма з лінгвістики Master in Linguistics , навчання англійською мовою Вік студента : 20 ...

Вікторія Стасюк, Universidad de Málaga, Малага, Іспанія, 03.09.2017

Країна навчання : Іспанія Тип програми : магістерська програма з туризму Dirección y Planificación del Turism Вік студента : 21 Тривалість навчання : 1 рік ...

Юлія Ковбаса, університет прикладних наук FH Kärnten, Філлах, Австрія, 21.09.2017

Країна навчання : Австрія Тип програми : бакалаврська англомовна програма "Міжкультурний Менеджмент" (Intercultural Management) Вік студента : 17 Тривалість навчання...

Каріна Клачик, ATC Dublin, Ірландія, 01.09.2017

Країна навчання: Ірландія Тип програми: General English Intensive Вік студента: 16 Тривалість навчання: 3 тижні, 10-28.07.2017 Навчальний заклад: ...

Оксана Самощук, Тетяна Ващенко, UAB Idiomes Barcelona, Іспанія, 21.08.2017

Країна навчання: Іспанія Тип програми: Intensive Spanish Вік студенті в: 30 та 32 років Тривалість навчання: 2 тижні, 31 липня — 11 серпня 2017 року ...

Олександр Кривошеєнко, HSI Short-term Immersion Programme, Великобританія, 02.08.2017

Країна навчання: Великобританія Тип програми: Short-term Immersion Вік студента: 15 Тривалість навчання: 2 тижні, 26 червня — 7 липня 2017 року Навчальний...
Повернутися

Оксана, Regent Brighton, Брайтон, Англія, 11.03.2015

  • Країна навчання: Великобританія
  • Тип програми: Winter Course, English World Intensive Course
  • Вік студента: 28
  • Тривалість навчання: 4 тижні, 21 грудня 2014 — 17 січня 2015 року
  • Навчальний заклад: Regent Brighton

— Оксано, розкажіть, будь ласка, більш детально про своє навчання у мовній школі Regent Brighton у м. Брайтон в Англії. Чи це був Ваш перший досвід навчання за кордоном?

— Так, це був мій перший досвід навчання за кордоном.

— Наскільки ефективним було навчання у школі, як покращився Ваш рівень мови?

— Щодо навчання скажу відверто — хто хоче вчитись, той вчиться. Безумовно, в школі прекрасно викладають, але цього замало, обов'язково потрібно займатися вдома, спілкуватися з носіями мови (не тільки зі студентами школи, які часто роблять багато помилок у спілкуванні, а з простими англійцями) чи залишатись після уроків в комп'ютерній кімнаті та тренуватись. Особисто мені саме це допомогло покращити мій рівень.

— Які у Вас враження від вчителів? Чи цікаво проходили уроки? Який викладач запам'ятався Вам найбільше?

— Всі викладачі школи – чудові, крім одного. Саме він мені, на жаль, і запам'ятався нецікавими, нудними уроками та взагалі дивною поведінкою. Я поскаржилася адміністрації школи, після чого уроки покращилися, а пізніше наші вчителі змінилися. Останніми я була дуже задоволена.

— Оксано, розкажіть, будь ласка, більш детально про свій розклад. З чого складався Ваш день навчання, скільки різних вчителів на день Ви мали?

— Мій навчальний день починався о 9 годині ранку та складався з 5- ти уроків. Кожного дня заняття проводили троє вчителів, які викладали різні аспекти мови. В першу половину дня зазвичай я відвідувала два уроки граматики з Пітером (пізніше з Джеймсом), далі урок з підготовки презентацій з Нілом. О 12:30 починалася обідня перерва. Після ланчу я відвідувала два уроки із Гаррі з вимови та тренування розмовних навичок. Перерва між уроками складала 15 хвилин. Кожного дня після занять школа організовувала соціально-розважальні заходи як от похід в кіно, паб, на каток та інші. На вихідні пропонувалися екскурсії по містах Великобританії, а при наявності в студента шенгенської візи – до міст Європи.

— Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від рівня організації соціально-розважальних заходів у школі. Які заходи сподобалися найбільше і чому?

— Рівень організації соціально-розважальних закладів був непоганий, але найкращими були ті заходи, які ми, студенти, влаштовували собі самі. От, наприклад, одного разу влаштували похід в турецький ресторан, потім пішли в нічний клуб – я отримала незабутні враження! Поясню чому: такі заходи кращі, вся справа у невимушеному спілкуванні, так як у заходах, що організовувала школа (латиноамериканські танці, наприклад) його було замало.

— Розкажіть, будь ласка, більше про проживання в сім'ї — наскільки задовольняли Вас умови проживання та харчування, чи достатньо уваги приділяли хоуст-батьки спілкуванню з Вами?

— Сім'я, в якій я проживала, складалась з однієї людини. Я цілком задоволена умовами проживання – мала досить велику, затишну кімнату; харчування – хоуст -мама готувала неймовірно смачно, і ми могли спілкуватися з нею до пізньої ночі. Особливо хочу відмітити чудове Різдво, яке я з нею відсвяткувала.

— Як добиралися від сім'ї проживання до школи — скільки часу витрачали на дорогу?

— Витрачала близько двох хвилин !!! Мешкала біля самісінької школи, отже зекономила на автобусі і могла більше поспати вранці.

— Як Ви оцінюєте роботу агенції, наскільки якісною та корисною була допомога у виборі школи, організації поїздки, а також супроводі до і під час Вашого навчання?

— Роботу агенції оцінюю на найвищий бал. Ваш професіоналізм, досвідченість та щирість ставлю в приклад іншим, рекомендую та буду рекомендувати друзям. Також маю надію ще скористатися вашими послугами( мрію побувати на Мальті).

— Щоб Ви порадили студентам, що планують навчатися у Regent Brighton та у Брайтоні й Англії взагалі?

— Мої поради базуються на моєму особистому досвіді, буду рада якщо вони стануть в нагоді майбутнім студентам. Отже, рекомендую скористатися трансфером до місця призначення, особливо якщо ви, як і я, не дуже впевнено розмовляєте англійською та володієте здатністю загубитися навіть в найлюдніших місцях; на зворотньому напрямі можна скористатись громадським транспортом, проте будьте обережні, бо розклад руху тих же поїздів може змінюватись навіть під час руху, як було зі мною коли добиралась до аеропорту, щоб летіти додому.

Якщо живете далеко від школи, потурбуйтесь про проїзний квиток на автобус вже в перший день, не відкладайте на потім, так можна суттєво зекономити. Якщо в школі будь- що не подобається, одразу звертайтеся до академічного менеджера, вас неодмінно вислухають та допоможуть.

Можливо, крім власне навчання, вас цікавить шопінг, поїздки по Великобританії, інші розваги? Моя порада — врахувати ці витрати заздалегідь у ваші кишенькові гроші, бо користуватись гривневою карткою не вигідно. І, наостанок, не бійтеся нічого, насправді мовних бар'єрів не існує, вони лише у нас в голові, а англійці — дуже привітна, гостинна, ввічлива та дружелюбна нація. Успіхів!