Ангеліна Морозюк, Deutsch Standartkurse, Sprachschule Anda, Берлін, Німеччина, 20.11.2018

Країна навчання: Німеччина Тип програми: Deutsch Standartkurse Вік студента: 16 Тривалість навчання: 4 тижні, 30 липня - 24 серпня 2018 року Навчальний заклад: Anda Sprachschule Я вивчаю німецьку в школі та останні два роки з репетитором. Але розмовляти німецькою мені було дуже важко, тому, щоб подолати мовний бар'єр, я вирішила пройти навчання в Німеччині. Навчання в «Anda Sprachschule» тривало 4 тижні (серпень 2018 року). Школа...

Анастасія Петришак, Cours semi-intensif, Actilangue, Ніцца, Франція, 07.09.2018

Країна навчання: Франція Тип програми: Cours semi-intensif Вік студента: 16 Тривалість навчання: 3 тижні, 25 червня - 13 липня 2018 року Навчальний заклад: Actilangue Моя подорож у Ніццу почалася в червні і тривала 3 тижні. Сказати, що я закохалася у Францію - це не сказати нічого. Запах свіжих булочок і хліба на кожному кроці (без нього немає Франції), шум моря і тепле сонечко...уммм До поїздки в Ніццу я вивчала французьку лише...

Андрій Дмитрів, Intensive Course, Brighton Language College, Брайтон, Англія, 08.07.2018

Країна навчання: Великобританія  Тип програми: General English Вік студента: 16 Тривалість навчання: 2 тижні, 8 - 22 липня 2018 року Навчальний заклад: Brighton Language College   Ця поїздка для мене — величезний досвід. Я відчуваю, що підняв свій спікінг на новий рівень. Після відвідувань уроків Вейна (Wayne) я перестав боятися задавати запитання, адже знав, що мені завжди дадуть відповідь чітко і без долі сарказму. ...

Анастасія Петришак, Intensive English, Hansa Language Center, Канада, 02.03.2018

Країна навчання : Канада Тип програми : Intensive English Вік студента : 16 Тривалість навчання : 4 тижні, 8 січня - 2 лютого 2018 року Навчальний заклад : Hansa Language Center Як і обіцяла у своєму відгукові про навчання в Англії  (див нижче) , одразу по приїзду з Канади, пишу свій відгук про навчання в Торонто. Однозначно, місяць вивчення англійської в Торонто пішов мені на користь. Моя англійська тепер дійсно "на висоті". ...

Яна Бабік, Università degli Studi di Verona, Верона, Італія, 01.09.2017

Країна навчання : Італія Тип програми : магістерська програма з лінгвістики Master in Linguistics , навчання англійською мовою Вік студента : 20 Тривалість навчання : 2 роки Навчальний заклад : Università degli Studi di Verona 1. Як проходила адаптація в Італії? Я приїхала на навчання 15 вересня. В цей день проводилася Welcome session для іноземних студентів факультету лінгвістики. Всі викладачі, які проводили цей...

Вікторія Стасюк, Universidad de Málaga, Малага, Іспанія, 03.09.2017

Країна навчання : Іспанія Тип програми : магістерська програма з туризму Dirección y Planificación del Turism Вік студента : 21 Тривалість навчання : 1 рік Навчальний заклад :  Universidad de Málaga " Вже скоро підходить до кінця моє навчання в Іспанії, позаду насичений рік лекцій, семінарів, екзаменів та всього іншого. Але все по-порядку. Так як я вирішила вивчати туризм, я подала документи в три іспанські вузи, пріоритетним...

Юлія Ковбаса, університет прикладних наук FH Kärnten, Філлах, Австрія, 21.09.2017

Країна навчання : Австрія Тип програми : бакалаврська англомовна програма "Міжкультурний Менеджмент" (Intercultural Management) Вік студента : 17 Тривалість навчання : 3 роки Навчальний заклад : Fachhochschule Kärnten " Я навчаюся тепер вже на ІІ курсі (всього програма триває 3 роки) бакалаврської програми англійською мовою Intercultural Management (Міжкультурний менеджмент) в Fachhockscheule Kärnten -- Carinthia University of Applied Sciences...

Оксана Самощук, Тетяна Ващенко, UAB Idiomes Barcelona, Іспанія, 21.08.2017

Країна навчання: Іспанія Тип програми: Intensive Spanish Вік студенті в: 30 та 32 років Тривалість навчання: 2 тижні, 31 липня — 11 серпня 2017 року Навчальний заклад: UAB Idiomes Barcelona " Ми хочемо висловити Вам подяку за запропонований варіант курсів іспанської, бо з київських агенцій ніхто, окрім Вас і не погодився на університети. Переважно всі співпрацюють тільки з мовними школами, що нам не підходило. Розповімо все по порядку....

Каріна Клачик, ATC Dublin, Ірландія, 01.09.2017

Країна навчання: Ірландія Тип програми: General English Intensive Вік студента: 16 Тривалість навчання: 3 тижні, 10-28.07.2017 Навчальний заклад: ATC Dublin Я відвідала мовну школу ATC Dublin в Ірландії у липні 2017 року, де протягом 3 тижнів практикувала та поглиблювала знання англійської мови. Це був мій перший досвід поїздки закордон самостійно (тому що мені всього 16 років). Насправді, на початку було дуже страшно: куди йти і що...
Повернутися

Оксана, Regent Brighton, Брайтон, Англія, 11.03.2015

  • Країна навчання: Великобританія
  • Тип програми: Winter Course, English World Intensive Course
  • Вік студента: 28
  • Тривалість навчання: 4 тижні, 21 грудня 2014 — 17 січня 2015 року
  • Навчальний заклад: Regent Brighton

— Оксано, розкажіть, будь ласка, більш детально про своє навчання у мовній школі Regent Brighton у м. Брайтон в Англії. Чи це був Ваш перший досвід навчання за кордоном?

— Так, це був мій перший досвід навчання за кордоном.

— Наскільки ефективним було навчання у школі, як покращився Ваш рівень мови?

— Щодо навчання скажу відверто — хто хоче вчитись, той вчиться. Безумовно, в школі прекрасно викладають, але цього замало, обов'язково потрібно займатися вдома, спілкуватися з носіями мови (не тільки зі студентами школи, які часто роблять багато помилок у спілкуванні, а з простими англійцями) чи залишатись після уроків в комп'ютерній кімнаті та тренуватись. Особисто мені саме це допомогло покращити мій рівень.

— Які у Вас враження від вчителів? Чи цікаво проходили уроки? Який викладач запам'ятався Вам найбільше?

— Всі викладачі школи – чудові, крім одного. Саме він мені, на жаль, і запам'ятався нецікавими, нудними уроками та взагалі дивною поведінкою. Я поскаржилася адміністрації школи, після чого уроки покращилися, а пізніше наші вчителі змінилися. Останніми я була дуже задоволена.

— Оксано, розкажіть, будь ласка, більш детально про свій розклад. З чого складався Ваш день навчання, скільки різних вчителів на день Ви мали?

— Мій навчальний день починався о 9 годині ранку та складався з 5- ти уроків. Кожного дня заняття проводили троє вчителів, які викладали різні аспекти мови. В першу половину дня зазвичай я відвідувала два уроки граматики з Пітером (пізніше з Джеймсом), далі урок з підготовки презентацій з Нілом. О 12:30 починалася обідня перерва. Після ланчу я відвідувала два уроки із Гаррі з вимови та тренування розмовних навичок. Перерва між уроками складала 15 хвилин. Кожного дня після занять школа організовувала соціально-розважальні заходи як от похід в кіно, паб, на каток та інші. На вихідні пропонувалися екскурсії по містах Великобританії, а при наявності в студента шенгенської візи – до міст Європи.

— Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від рівня організації соціально-розважальних заходів у школі. Які заходи сподобалися найбільше і чому?

— Рівень організації соціально-розважальних закладів був непоганий, але найкращими були ті заходи, які ми, студенти, влаштовували собі самі. От, наприклад, одного разу влаштували похід в турецький ресторан, потім пішли в нічний клуб – я отримала незабутні враження! Поясню чому: такі заходи кращі, вся справа у невимушеному спілкуванні, так як у заходах, що організовувала школа (латиноамериканські танці, наприклад) його було замало.

— Розкажіть, будь ласка, більше про проживання в сім'ї — наскільки задовольняли Вас умови проживання та харчування, чи достатньо уваги приділяли хоуст-батьки спілкуванню з Вами?

— Сім'я, в якій я проживала, складалась з однієї людини. Я цілком задоволена умовами проживання – мала досить велику, затишну кімнату; харчування – хоуст -мама готувала неймовірно смачно, і ми могли спілкуватися з нею до пізньої ночі. Особливо хочу відмітити чудове Різдво, яке я з нею відсвяткувала.

— Як добиралися від сім'ї проживання до школи — скільки часу витрачали на дорогу?

— Витрачала близько двох хвилин !!! Мешкала біля самісінької школи, отже зекономила на автобусі і могла більше поспати вранці.

— Як Ви оцінюєте роботу агенції, наскільки якісною та корисною була допомога у виборі школи, організації поїздки, а також супроводі до і під час Вашого навчання?

— Роботу агенції оцінюю на найвищий бал. Ваш професіоналізм, досвідченість та щирість ставлю в приклад іншим, рекомендую та буду рекомендувати друзям. Також маю надію ще скористатися вашими послугами( мрію побувати на Мальті).

— Щоб Ви порадили студентам, що планують навчатися у Regent Brighton та у Брайтоні й Англії взагалі?

— Мої поради базуються на моєму особистому досвіді, буду рада якщо вони стануть в нагоді майбутнім студентам. Отже, рекомендую скористатися трансфером до місця призначення, особливо якщо ви, як і я, не дуже впевнено розмовляєте англійською та володієте здатністю загубитися навіть в найлюдніших місцях; на зворотньому напрямі можна скористатись громадським транспортом, проте будьте обережні, бо розклад руху тих же поїздів може змінюватись навіть під час руху, як було зі мною коли добиралась до аеропорту, щоб летіти додому.

Якщо живете далеко від школи, потурбуйтесь про проїзний квиток на автобус вже в перший день, не відкладайте на потім, так можна суттєво зекономити. Якщо в школі будь- що не подобається, одразу звертайтеся до академічного менеджера, вас неодмінно вислухають та допоможуть.

Можливо, крім власне навчання, вас цікавить шопінг, поїздки по Великобританії, інші розваги? Моя порада — врахувати ці витрати заздалегідь у ваші кишенькові гроші, бо користуватись гривневою карткою не вигідно. І, наостанок, не бійтеся нічого, насправді мовних бар'єрів не існує, вони лише у нас в голові, а англійці — дуже привітна, гостинна, ввічлива та дружелюбна нація. Успіхів!