Підготовчий рік в університеті у Римі для вступу на бакалавріат в Італії

бакалаврат в риміВ одному з провідних державних університетів у Римі, партнері освітньої агенції Вивчай!, відкрита програму підготовки до вступу на бакалавріат в Італії Foundation Year англійською мовою. Наступний набір вже для навчання у 2019-2020 н.р.

Підготовча програма Foundation Year створена для тих міжнародних студентів, кількість років середньої освіти яких не відповідає вимогам вступу на бакалавріат в Італії. Після завершення підготовчої програми можна вступати на програми бакалавріату італійською або англійською мовою навчання як даного університету в Римі (без додаткового тестування на знання мови), так і інших університетів у різних регіонах Італії.

Мова навчання на програмі Foundation Year — англійська.

Вартість навчання за програму — 5000 євро.

Для отримання консультації щодо вступу на програму Foundation Year, звертайтеся, будь ласка, в офіс агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Структура програми складається з трьох блоків:

 • Блок вивчення італійської мови та культури — з жовтня по грудень по 18 годин на тиждень, і з грудня по лютий 4 години на тиждень.
 • Блок предметів залежно від спеціалізації — з грудня по березень 12 годин на тиждень. Предмети спеціалізації точних наук: хімія, фізика, біологія, математика. Предмети спеціалізації гуманітарних дисциплін: історія, історія мистецтв, археологія.
 • Блок підготовки до вступних іспитів на бакалавріат — з квітня по червень до 10 годин на тиждень (підготовка до вступних іспитів для вступу на бакалавріат з медицини, архітектури, наук, інженерії, дизайну, гуманітарних наук, економіки).

бакалаврат в італії    вступ на бакалаврат в римі

Вимоги для вступу:

 • наявність повної загальної середньої освіти;
 • володіння англійською мовою на рівні B2 (для підтвердження або надати сертифікат IELTS B2, або пройти інтерв'ю по Skype з університетом);
 • бажане володіння італійською мовою на рівні А1-А2.

Приклади програм бакалавріату в університеті в Римі

Чотири програми бакалавріату та неподільної магістратури з англійською мовою викладання: медицина та хірургія, біоінформатика, медсестринська справа, екологічне будівництво й інженерія.

Приклади бакалавріату та неподільної магістратури з італійською мовою викладання: архітектура, театральне мистецтво та кінематографія, біотехнології, індустріальна хімія, фармакологічна хімія і технології, стоматологія, корпоративна комунікація та громадське адміністрування, міжнародна співпраця та розвиток, фізіотерапія, управління проектами у будівництві, інженерія у сфері нанотехнологій, комп'ютерна інженерія, філологія і переклад, бізнес адміністрування, туризм, менеджмент у сфері моди та ін.

Вартість навчання на бакалавраті — 1000 євро на рік.

поступити на бакалаврат в італії    пілготовчий рік в італії

Це — один з найстаріших університетів у світі, заснований у 1303 році, славиться високою якістю викладання і використанням сучасних технологій в освіті. Університет має 11 факультетів, 55 бібліотек, 18 музей, 15 дослідницьких центрів у різних сферах, 2 університетські шпиталі, а також сучасну інфраструктуру для активного громадського життя студентів (спортивні клуби, театр, радіо, оркестр). Університет співпрацює з національними та іноземними компаніями, а також державними установами, які зацікавлені у прийнятті на стажування студентів. Спеціальний служба при університеті допомагає студентам шукати місця для стажування під час навчання.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно вищої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

Наші послуги:

 • підбір програми навчання та навчального закладу;
 • реєстрація на програми;
 • допомога у написанні резюме, мотиваційних листів, рекомендацій та в успішному відборі університетом;
 • подача освітніх документів на легалізацію (апостиль) і переклад (акредитованого перекладача на італійську мову);
 • консультаційна та організаційна підтримка в отриманні декларації про відповідність освіти — Dichiarazione di Valore (для навчання в Італії);
 • консультації щодо подачі документів на державну стипендію;
 • підбір житла;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • купівля медичної страховки.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ