Підготовчі програми італійською і англійською мовою для вступу на бакалавріат у Венеції, Італія

Запрошуємо в один з провідних державних університетів у Венеції, партнера освітньої агенції Вивчай!, на програму підготовки до вступу на бакалавріат в Італії англійською або італійською мовою викладання. Наступний набір вже для навчання у 2020-2021 н.р.

вступ на бакалаврат в італіїПідготовча програма створена для тих міжнародних студентів, кількість років середньої освіти яких не відповідає вимогам вступу на бакалавріат в Італії. Після завершення підготовчої програми можна вступати на програми бакалавріату італійською або англійською мовою навчання як даного університету у Венеції (зі звільненням від сплати за навчання!), так і інших університетів у різних регіонах Італії (з попередньою перевіркою такої можливості).

Мови навчання на підготовчій програмі: італійська або англійська.

Початок навчання: жовтень 2020 року.

Тривалість навчання: 10 міс. італійською і 8 міс. англійською.

Вартість навчання за програму — 5000 євро англійською мовою та 6500 італійською.

Для отримання консультації щодо вступу на підготовчу програму та подальшого вступу на бакалавріат в Італії, звертайтеся, будь ласка, в офіс агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay), імейлу info @ vyvchay.com.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Підготовча програма італійською мовою

Вимоги до вступу: повна загальна середня освіта, знання з англійської на рівні В1, бажано рівень А1 з італійської мови.

Структура програми італійською мовою:

 • Блок вивчення італійської мови (обов'язковий) 20 год. на тиждень, з жовтня по серпень. В кінці навчання студенти здають іспит з італійської мови CILS при університеті (вартість іспиту входить у загальну вартість навчання; університет є офіційним центром складання іспиту CILS).
 • Блок предметів залежно від спеціалізації (за бажання) з лютого по серпень. Три спеціалізації на вибір: економіка та точні науки (математика, основи економіки та менеджменту, основи італійського конституційного права, комп'ютерні технології), гуманітарні науки (вступ до порівняльної літератури, основи міжнародних відносин, вступ до мовознавства, основи історії мистецтв), архітектура і дизайн, викладається у партнерстві з Університетом архітектури Венеції (вступ до італійської архітектури, індустріальний дизайн, містобудування, основи дизайну в моді).

Приклади бакалаврських програм у Венеції італійською мовою навчання: економіка і бізнес, інформаційні технології, міжнародна торгівля і туризм, хімія й сталі технології, управляння у сфері культури і культурної спадщини, управління у сфері культурних заходів і мистецтва, лінгвістика, охорона навколишнього середовища, мова, культура і суспільство країн Азії і північної Африки (різні спеціалізації).

Приклади програм в Університеті архітектури Венеції італійською мовою навчання: архітектура, дизайн у сфері моди і мультимедіа, промисловий дизайн, містобудування та територіальне планування.

бакалаврат в італії англійською мовою   бакалаврат в італії італійською мовою

Підготовча програма англійською мовою

Вимоги до вступу: повна загальна середня освіта, знання з англійської на рівні В1.

Структура програми:

 • Блок предметів залежно від спеціалізації. Cпеціалізації на вибір: економіка і точні науки (математика, критичне мислення, основи права, комп'ютерні технології), гуманітарні науки і мистецтво (італійська література, історія мистецтв, філософія, вступ до історії і літератури стародавнього Риму і Греції).
 • Загальний курс підготовки до навчання в італійських університетах (базовий курс з історії Європи (60 годин), короткий курс англійської мови (70 годин), короткий курс італійської мови (100 годин)).

Приклади бакалаврських програм у Венеції англійською мовою навчання: бізнес адміністрування і менеджмент, управління у сфері цифрових технологій, економіка і бізнес; філософія, економіка й міжнародні відносини.

Для отримання консультації щодо вступу на підготовчу програму та подальшого вступу на бакалавріат в Італії, звертайтеся, будь ласка, в офіс агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

 

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші послуги:

 • підбір програми навчання та навчального закладу;
 • реєстрація на програми;
 • допомога у написанні резюме, мотиваційних листів, рекомендацій та в успішному відборі університетом;
 • подача освітніх документів на легалізацію (апостиль) і переклад (акредитованого перекладача на італійську мову);
 • консультаційна та організаційна підтримка в отриманні декларації про відповідність освіти — Dichiarazione di Valore (для навчання в Італії);
 • консультації щодо подачі документів на державну стипендію;
 • підбір житла;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • купівля медичної страховки.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ