Gateway School of English

Вивчення англійської Сент-Джуліанс

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Мальта, м. Сент-Джуліанс.
  • Категорії мовних курсів: загальна англійська (стандартний і інтенсивний курс), бізнес-англійська, спеціалізована англійська: юридична / медична / для інженерів / програмістів / військових / моряків / дизайнерів тощо, підготовка до мовного іспиту IELTS, підготовка до мовних іспитів Cambridge Exams, курси для викладачів англійської, програма 50+, індивідуальні заняття, англійська + спорт, сімейні програми для дітей від 4 років.
  • Вікова категорія: від 16 років.
  • Розмір груп: до 12 студентів для курсів загальної англійської; до 8 студентів для курсів бізнес-англійської.
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Акредитація і членство: FELTOM (федерація шкіл англійської мови на Мальті), ELT Council (спеціалізована рада з контролю якості послуг мовних шкіл Міністерства освіти Мальти).
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентська резиденція, готель.

Місце розташування та матеріальна база

GSE — одна з найбільш професійних мовних шкіл Мальти із затишною і привітною атмосферою, де кожен знає одне одного по імені і піклується про максимальний комфорт і задоволеність від навчального процесу.

Школа займає комплекс із двох просторих будівель у мальтійському стилі у спокійному житловому районі туристичного міста Сент-Джуліанс, на відстані 20-30 хв. пішки до пляжів і набережної. Студенти навчаються в сучасних класах з інтерактивними дошками; мають доступ до бібліотеки, невеличкої кухні із самообслуговуванням, зони відпочинку на даху.

Однією з переваг школи є розташування навчального блоку поруч із чудово обладнаною резиденцією, капітальне оновлення матеріальної бази якої відбулось у 2019 році. Щоранку студенти отримують смачний і поживний гарячий сніданок, а в обідній і вечірній час можуть готувати самостійно на сучасній кухні, спілкуючись у неформальній атмосфері з друзями з різних куточків світу.

Унікальність школи

Мовна школа Gateway School of English славиться в першу чергу хорошими викладачами і сильними академічними традиціями. Школа була заснована у 2002 році і до цього часу керується сім'єю мальтійців, яка цілодобово залучена у всі процеси забезпечення життєдіяльності школи і щиро дбає про кожного свого гостя-студента.

Завдяки невеликій кількості студентів, яких одночасно може прийняти школа, і дійсно високому рівню відданості команди своїй справі, кожен студент тут може розраховувати на максимум уваги до своїх академічних і особистих потреб. Щороку все більше студентів приїжджає на навчання до GSE за рекомендацією своїх друзів чи знайомих, що є найкращим свідченням якості послуг і професіоналізму школи.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном