george brown collehe canadaДержавний коледж George Brown College (Джордж Браун-Коледж), м. Торонто – один з найкращих коледжів Канади. За результатами рейтингу Canada's Top-50 Research Colleges 2015 ("Топ-50 канадських дослідницьких коледжів 2015 року"), George Brown College посів перше місце в країні, далеко випередивши усі коледжі провінції Онтаріо.

George Brown College був заснований у 1967 році. До сьогодні він спеціалізується на прикладних мистецтвах та технологіях і надає дуже практичну й новітню освіту. Практичні знання і навички, які отримують випускники коледжу, неабияк цінуються роботодавцями і роблять колишніх студентів дуже конкурентоспроможними на ринку праці. Більше 90% випускників знаходять роботу за спеціальністю впродовж 6 міс. після закінчення навчання.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером George Brown College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в George Brown College, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay)

George Brown College — популярний навчальний заклад як серед канадців, так і серед міжнародних студентів: на сертифікаційних, дипломних, бакалаврських та післядипломних програмах тут навчаються близько 90 тис. студентів.

Програми навчання, вимоги до рівня англійської для вступу

Дослідницькі центри при George Brown College

Курси англійської мови (English for Academic Purposes)

Кампус та інфраструктура коледжу

Можливості проживання для іноземних студентів

Програми навчання, вимоги до рівня англійської для вступу

вища освіта канада коледжНавчатися у George Brown College можна в одному з шести центрів, які в свою чергу поділяються на школи. Напрямки навчальних програм дуже різноманітні. Поєднує їх одне — висококваліфіковані викладачі та потужна матеріальна база. У коледжі навчають на програмах ступеня бакалавра (Bachelor Degree — 4 роки навчання), дипломних програмах вищого рівня Advanced Diploma (3 роки навчання), дипломих Diploma (2 роки навчання), сертифікаційних Certificate (1 рік навчання), післядипломних Post-Graduate Certificate (1 рік навчання) (більше про післядипломні програми у Канаді можна почитати тут  на нашому блогові) та на підготовчих програмах Foundation (1 рік навчання).

Основними центрами та напрямками навчання в George Brown College є наступні:

  • Centre for Arts, Design and Information Technology — Центр Мистецтв, Дизайну та Інформаційних технологій (School of Design, School of Fashion Studies, School of Performing Arts, School of Computer Technology).
  • Centre for Community Services & Early Childhood's – Центр Соціальної Служби та Раннього Дитинства (School of Deaf and Deafblind Studies, School of Early Childhood, School of Social & Community Services).
  • Centre for Health Sciences – Центр Медичних Наук (School of dental health, School of Health Services Management, School of Health and Wellness, School of Nursing).
  • Centre for Hospitality and Culinary Arts – Центр Гостинності та Кулінарної Майстерності (Chef School, School of Hospitality and Tourism Management).
  • Centre for Construction and Engineering Technologies – Центр Будівельних та Інженерних Технологій (School of Construction Management, School of Apprenticeship and Skilled Trades, School of Architectural Studies, Aschool of Mechanical Engineering).
  • Centre for Business – Центр Бізнес-Наук (School of Accounting and Finance, School of Human Resources, School of Management, School of Marketing)

дипломна програма со-ор канадаБільшість академічних програм має компонент практики Co-Op (тривалістю 1 семестр для сертифікаційних та дипломних програм та 2 семестри для програм бакалавріату), протягом якої можна працювати та отримати реальний досвід роботи за спеціальністю.

Основні вимоги до знань англійської для вступі: IELTS 6.5/ TOEFL 92 для програм рівня бакалавріату; IELTS 6.0/ TOEFL 80 для сертифікаційних та дипломних програм, IELTS 6.5/ TOEFL 84 для післядипломних програм post-graduate.

Основні місяці початку навчання: вересень, січень, травень (кількість наборів протягом року залежить від типу та популярності програми).

Дослідницькі центри при George Brown College

Підтвердженням того, що George Brown College є одним з провідних коледжів Канади, є результати діяльності його численних дослідницьких центрів. Тут студенти працюють над власними проектами.

Зокрема, на базі Школи дизайну (School of Design) коледжу був створений перший у Торонто відео-ігровий дослідницький центр PlayLab, який сприяє розвитку відео-ігрового бізнесу у столиці та надає можливість студентам коледжу ( які вивчають відео-ігрові технології) отримати перший практичний досвід за спеціальністю. Студенти George Brown College також одними з перших стали використовувати в своїх проектах технологію запису руху в комп'ютерній анімації. Саме дану технологію застосовували для створення персонажів фільму "Володар кілець".

Восени 2014 року відкрився новий центр прикладних досліджень - The Green Building Centre, який спеціалізується на будівельній сфері. Він став унікальним для всієї Канади, оскільки надає канадському будівельному сектору можливість доступу до результатів прикладних досліджень в сфері використання екологічно-безпечних технологій у будівництві та енергозбереженні.

При коледжі діє популярний серед жителів Торонто ресторан Shef's house, де студенти Центру Гостинності та Кулінарної Майстерності можуть проходити практику (в тому числі оплачувану) та отримувати цінний досвід роботи в сфері ресторанного бізнесу.

Курси англійської мови (English for Academic Purposes)

Всі міжнародні студенти мають чудову можливість пройти курси мовної підготовки у мовному центрі коледжу та бути прийнятим на програми навчання коледжу без здачі мовних тестів IELTS або TOEFL.

мовні курси при коледжі канадаНавчання на курсах академічної англійської (English for Academic Purposes) проходить на 9-ти рівнях, кожен з яких триває 8 тижнів. Зарахування студентів на сертифікаційні та дипломні програми відбувається після успішного закінчення ними 8-го високого рівня; на бакалаврські та післядипломні програми пост-гред – після закінчення 9-го. Навчатися на курсах можна протягом всього року; сесії розпочинаються кожні 8 тижнів.

Студенти, які планують навчатися за бізнес-напрямками, починаючи з 6-го рівня (еквівалент IELTS 5.0), можуть вивчати спеціалізований курс бізнес-англійської.

Вартість 8 тижнів навчання на курсах EAP, 2015-2016 навчальний рік — 3100 кан. дол. (у тому числі вартість підручників, медичної страховки, проїзного квитка та обов'язкові студентські збори ).

Кампус та інфраструктура коледжу

George Brown College має три кампуси в центральній частині Торонто: St. James, Casa Loma та Waterfront. Коледж дуже піклується про своїх студентів, тому пропонує гарні умови для навчання: великі аудиторії, обладнані сучасними технологіями (інтерактивними дошками, комп'ютерами); студії для практичних занять; велику зручну бібліотеку та студентський центр.

На базі коледжу діє також Студентська Академія Лідерства (The Student Leadership Academy), понад 30 клубів та асоціацій за інтересами; діє власний молодіжний театр. На кампусі є сучасний спортивний центр для занять футболом, баскетболом, волейболом, бадмінтоном, різними видами фітнесу.

george brown toronto канада топ-коледж вища освыта канада

Можливості проживання для іноземних студентів

George Brown College пропонує студентам розміщення у досвідчених канадських приймаючих сім'ях. Проживають студенти в кімнаті на одного, з 2-3 разовим харчуванням. Усі сім'ї мають зручне транспортне сполучення з коледжем та підбираються відповідно до вимог студента.

Вартість проживання в приймаючій сім'ї з дворазовим харчуванням — від 725 кан. дол. на місяць.

У вересні 2016 року очікується відкриття першої студентської резиденції George Brown College. Резиденція буде розташована недалеко від кампусів St. James та Waterfront. Студенти проживатимуть в повністю мебльованих кімнатах на одного в апартментах на 2 кімнати. Кожен апартмент матиме невеличку кухню з усім необхідним приладдям та окрему ванну кімнату.