Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості вищої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

державний коледж англія вступGloucestershire College (GC, Gloscol) — провідний британський державний коледж, розташований у центральній Англії, графстві Ґлостершир, з понад 45-річними традиціями навчання британських і іноземних студентів на програмах "подальшої" (після 16 років) і вищої освіти.

Щороку коледж відкриває свої двері для близько 15 тис. студентів, з яких понад 500 — іноземці з 35 країн світу. Іноземних студентів GC приваблює в першу чергу великою різноманітність академічних програм, чудовою матеріальною базою, мотивованими викладачами, і дійсно уважним ставленням до індивідуальних потреб кожного студента. Завдяки розвиненим зв'язкам з місцевим бізнесом і індустрією, студенти коледжу щороку також отримують більше тисячі пропозицій для стажувань і практики під час навчання, що допомагає їм отримати такі важливі практичні знання і швидко працевлаштуватись по закінченні програми.

gloucestershire college uk btecнавчання в коледжі британія

Програми навчання

Інфраструктура і кампуси

Проживання під час навчання

У своєму складі Gloucestershire College має 18 відділень, що навчають іноземних студентів на наступних програмах:

Програма Специфіка Для кого? Напрямки
A-level Класична дворічна британська програма підготовки студентів віком 16-18 років до вступу в університет. Передбачає поглиблене вивчення трьох академічних предметів з іспитами наприкінці другого року навчання Для українських студентів, які закінчили 10-11 класів української школи і хотіли б пройти класичний дворічний курс підготовки до вступу на І курс британського університет Понад 25 предметів на вибір, залежно від академічних інтересів студента і напрямку майбутньої спеціалізації в університеті
International Foundation in Business Однорічна програма підготовки до навчання в британських університетах, яка створена спеціально для іноземних студентів, які не отримували середню освіту в Британії і не проходили програму A-level.

Пропонується у класичному форматі (академічний рік) і прискореному (6 міс. З початком в січні)
Для українських студентів, які отримали атестат про повну середню освіту і бажають вступити на І курс британського університету Бізнес

Визнається понад 30 британськими університетами для вступу на I курс за напрямками бізнес, менеджмент, фінанси, бухгалтерський облік, право, HR.

Гарантоване зарахування на І курс Університету Ґлостершира (University of Gloucestershire)   або Університету Вустера (University of Worcester) за умови  отримання прохідного балу
BTEC level 3 Дворічна програма навчання, яка відповідає рівню підготовки А-level, проте орієнтована на вивчення основ спеціальності, здобуття практичних навичок та умінь обраної сфери Для українських студентів, які отримали атестат про повну середню освіту і бажають отримати базові практичні знання і навички у певній сфері.

Програма передбачає подальше працевлаштування за спеціальністю або вступ на І курс британського університету
Мистецтво і дизайн; бізнес; сфера гостинності; туризм, спорт; розробка програмного забезпечення;, фотографія; музика; інженерна механіка; графічний дизайн, ранній розвиток
HNC (Higher Natiotal Certificate) BTEC level 4


HND (Higher National Diploma) BTEC level 5
Однорічна програма HNC відповідає кваліфікації І курсу навчання в університеті і може виступати основою для переведення на ІІ курс університету на споріднену спеціальність;

Дворічна програма HND — окрім академічного навчання має ще й компонент виробничої практики; відповідає кваліфікації ІІ курсу в університеті; диплом HND може виступати основою для переведення на ІІІ курс університету або працевлаштування.
Для українських студентів, які провчилися 1-2 роки в українських університетах і хотіли б отримати базовий рівень післяшкільної освіти в Британії Мистецтво і дизайн; бізнес, адміністрування, менеджмент і фінанси; IT; будівельна справа; інженерія; підготовка вчителів; спортивний менеджмент; сфера гостинності; індустрія краси

Вартість навчання в Gloucestershire College, залежно від програми, становить від 6500 до 9000 ф.ст. на рік.

GC також пропонує навчання на якісних курсах англійської мови, акредитованих Британською радою (British Council). У мовному центрі можна вивчати загальну англійську або ж готуватись до складання мовних іспитів Cambridge Exams.

Інфраструктура і кампуси


програми після школи британія вища освіта британія

Коледж має три неймовірно затишні кампуси: у Глостері (Gloucester), Челтенхемі (Cheltenham) і Royal Forest of Dean. Всі кампуси пропонують навчання у абсолютно сучасних навчальних блоках (найстаршій будівлі на кампусі у Глостері — 15 років), обладнаних сучасними інтерактивними технологіями. Для зручності студентів тут обладнані бібліотеки, спеціалізовані інженерні, технічні і комп'ютерні лабораторії, спеціалізовані студії для занять образотворчим і театральним мистецтвом, музикою, танцями тощо. При коледжі також працює комерційний ресторан і салон краси, в яких працюють студенти відповідних спеціальностей.

Усі кампуси зручно розташовуються неподалік центру міста та торгових кварталів. Студенти мають також доступ до розвиненої спортивної інфраструктури: критого спортзалу з басейном, майданчиків на відкритому повірі для гри в футбол, баскетбол, тенісні корти та інше. Суденти коледжу долучаються також до різних видів клубів і гуртків за інтересами, волонтерських програм і програм захисту навколишнього середовища.

Івступ університет англіяноземним студентам коледж пропонує опцію проживання під час навчання в приймаючих сім'ях з дворазовим харчуванням. Вартість від 150 ф.ст. за тиждень

Власних студентських резиденцій коледж немає, проте студенти від 18 років можуть самостійно звернутись до організації Student Digs Gloucestershire, яка допомагає з розміщенням в резиденціях.