вивчення німецької в німеччиніGLS – German Language School у Берліні – одна з найкращих шкіл вивчення німецької мови в Німеччині, заснована в 1983 році. У 2014 році GLS стала афілійованою школою міжнародної мережі International House — International House Berlin, тим самим ще більше удосконаливши свою методику викладання німецької.

GLS чотири рази (у 2008, 2010, 2013 та 2014 роках) здобували престижну премію у сфері міжнародної освіти Star German Language School від авторитетного спеціалізованого британського журналу Study Travel Magazine у номінації найкраща мовна школа Німеччини.

Щороку більше 5 тисяч студентів з близько 60 країн світу вивчають німецьку та готуються до вступу у німецькомовні університети в GLS. Співробітники таких великих компаній як Ebay, Lufthansa, Sony, Daimler, Motorola та Deutsche Welle TV є також постійними студентами GLS, працюючи над своєю бізнес-німецькою.

Школа організовує мовні курси для дорослих від 18 років на своєму кампусі в Берліні протягом цілого року та літні мовні табори для дітей і підлітків 7-20 років у спеціальних центрах в Мюнхені та Берліні.

курси німецької в берлініGLS — єдина мовна школа у Німеччині, що має власний просторий кампус. Кампус знаходиться в історичному центрі східного Берліну, в одному з найпрестижніших його частин — Пренцлауер Берг (Prenzlauer Berg), де після Другої світової війни проживали переважно інтелігенція та художники. Після падіння Берлінської стіни це місце стало культовим, і тепер тут часто проходять зйомки фільмів і покази моди.

На території кампусу GLS розмістилися мовна школа з 55 класними кімнатами, резиденції з 50 апартментами та 72 кімнатами класу "Преміум"; книжковий магазин, кафетерій і ресторан. Архітектура кампусу відображає історію Берліну, починаючи з кінця ХІХ століття.

Додатково до резиденцій на кампусі GLS, у студентів є можливість проживати в апартментах у районі Брандербурзьких воріт (Brandenburger Tor) та Шведтер-Штрассе (Schwedter Str.) в квартирі з жителями Берліну (без харчування) або у приймаючій сім'ї (з харчуванням).

курси німецької берлінТривалість уроку у GLS — 45 хвилин. Максимальна кількість студентів у групі загальної німецької — гарантовано 12.

Основний метод викладання — комунікативний, який всіляко заохочує студентів до активного усного спілкування німецькою. Крім спілкування німецькою, протягом занять студенти, звичайно, також покращують граматику, розширюють словниковий запас. З групою студентів завжди працюють два викладачі, які змінюються після кожної перерви. Такий метод дозволяє студентам ефективніше засвоїти вимову на німецькій та навички в аудіюванні, взяти участь у різних вправах, відчути на собі різний підхід до викладання.

У своїй мовній школі для дорослих GLS Berlin пропонує наступні типи програм:

  • Німецька для життя (загальна німецька) різної інтенсивності (20, 25, 30 уроків на тиждень). На даних курсах вивчають німецьку від рівня 0 до С2 як у групах, так і на індивідуальних заняттях з учителем.
  • Німецька для роботи (ділова німецька) від 30 уроків на тиждень. Дана програма складається з п'яти рівнів: від А2 до С2, заняття проходять у міні-групах до 6 студентів або індивідуально з учителем.
  • Курси підготовки до складання іспитів на знання німецької мови TestDaF та Goethe-Institut Exams. Курс триває 4 тижні, а екзамен складається на 5-му тижні; 30 уроків на тиждень в міні-групах до 6 студентів.
  • Німецька для студентів віком 30+ (заняття проходять у певні періоди року) від 20 занять на тиждень. Студенти навчаються у міні-групах до 6 студентів; курс включає також два позакласних заходи в тиждень.
  • Курси німецької + неоплачуване стажування в Берліні. Курс включає мінімум 4 тижні вивчення загальної німецької та 6, 8 або 12 тижнів практики в різноманітних сферах на вибір, у тому числі у німецькому Бундестазі.

курси німецької в берлініДля тих, хто хоче не просто вивчити німецьку з нуля або покращити свої знання, а ще й ближче познайомитися з визначними місцями Берліну, німецькою культурою та історією, GLS щотижня організовує різні активності: від 3-х (влітку від 5-ти) заходів безпосередньо у Берліні після занять та хоча би одну екскурсію в інші міста Німеччини на вихідних (у вартість не включено вартість вхідних квитків та транспортні витрати).

Приїхавши навчатися у Берлін, у тому числі в чудову школу вивчення німецької мови GLS, кожен знайде для себе щось цікаве: від історичної спадщини та культурних пам'яток до яскравого нічного життя міста і шопінгу. Навчання в GLS стане незабутнім періодом життя кожного студента школи.