літні канікули за кордоном 2017Кожного літа сотні дітей з України їдуть на літні канікули за кордон вчитися і відпочивати. Половина їде в організованих групах з керівником для спокою батьків і дітей. Інша половина — індивідуально.

Освітня агенція Вивчай! вже п'ятий рік підряд організовує групові поїздки. Спочатку співробітники агенції їздили з дітьми, щоб зрозуміти і відслідкувати увесь процес зсередини. Зараз наші групи супроводжують вчителі з багаторічним досвідом роботи з дітьми, у тому числі супроводження дітей за кордоном.

Ми організовуємо поїздки "під ключ", забезпечуючи Вашій дитині корисне цікаве і незабутнє літо — у центри, які ми перевірили і в яких ми впевнені.

Дитячі групові поїздки для вивчення іноземної мови за кордоном під час шкільних канікул

Літні групові поїздки під час канікул 2018

Країна, місто Навчальний центр Дати заїздів Тривалість поїздки Вік дітей Розмір групи Особливості програми Ціна, за повний пакет
Рединг, Англія Lewis School of English 15-29 липня 2018 року 2 тижні 10-17 10-15 Англійська + екскурсії 4 екскурсії в Лондон, 2 екскурсії в ін. міста. Проживання в резиденції у кімнаті на одного 3150 дол. США. Останні місця: знижка 135 дол. за умови реєстрації до 17 травня

 

групові поїздки дітей за кордон із супроводомОсвітня агенція Вивчай! також організовує літні групові поїздки з керівником у закритих групах для вивчення іноземної мови за кордоном. Запрошуємо до співпраці викладачів іноземної мови, директорів шкіл і мовних центрів для вивчення дітьми

 • англійської — у Британії, Ірландії, Канаді, США та на Мальті;
 • німецької — в Німеччині та Австрії;
 • іспанської — в Іспанії.

Наші попередні групові поїздки:

Фото-звіт групової поїздки в Рединг, Англія, Lewis School of English, літо 2017

Дублін, Ірландія, Emerald Cultural Institute, літо 2016

Дублін, Ірландія, MLI, літо 2015

Лондон, Канада, Fanshawe College English+Career Exploration, літо 2015

ЗВІТ: Групова поїздка в Bell Cobham Hall, Англія, 7-12 років, 13-26 липня 2014 року

Для кого з дітей перш за все підійде поїздка у відкритій групі з керівником:

 • для найменших — 7-11 років;
 • для тих, хто вперше їде за кордон без батьків;
 • для не самостійних дітей (батьки мають реально оцінювати рівень самостійності своїх дітей);
 • для тих діток, хто складно переносить навіть коротку розлуку з батьками;
 • для тих, хто повільно адаптується до зовсім нового середовища;
 • для тих дітей, чиї батьки просто бояться відправляти дитину на навчання індивідуально.

Переваги поїздки в групі:

 • Нагляд за дитиною з боку "свого" керівника групи: останній може спілкуватися за потреби рідною мовою, може пояснити щось незрозуміле чи допомогти вирішити певне питання; він (вона) знайомий дитині ще до початку поїздки і часто стає "другою мамою чи татом" на території іноземної країни.
 • Набагато швидша адаптація дитини до нового, іншомовного середовища, оскільки дитина приїжджає у колі дітей з рідної країни чи навіть рідного міста.
 • Вищий ступінь спокою батьків, адже поряд з дитиною "там" є завжди "свій", хто може допомогти чи просто інформувати. Наші керівники ведуть щоденники поїздок, які регулярно надсилають батькам, а також багато фотографують дітей.
 • Економія на трансферах та послузі супроводження дитини з боку представника авіакомпанії — в середньому 200 у.о.
 • Спокій за організаційні питання, які бере на себе агенція.
Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості програм для дітей і підлітків за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA