GV Malta English Centre

Англійська Сент-Полс-Бей

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Мальта, м. Сент-Полс-Бей.
  • Категорії мовних курсів: загальна англійська (стандартний і інтенсивний курс), англійська для початківців, бізнес-англійська, спеціалізована англійська: для фінансистів і страхової сфери/ менеджменту / маркетингу і продажів / юристів / медиків тощо, сімейні програми з дітьми від 6 місяців.
  • Вікова категорія: від 18 років; від 21 року для курсів бізнес-англійської.
  • Розмір груп: до 10 студентів для курсів загальної англійської; до 6 студентів для курсів бізнес-англійської і англійської для початківців.
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Акредитація і членство: FELTOM (федерація шкіл англійської мови на Мальті), ALTO (міжнародна асоціація мовних шкіл), ELT Council (спеціалізована рада з контролю якості послуг мовних шкіл Міністерства освіти Мальти), EFL Monitoring Board.
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, апартаменти, готель.

Місце розташування та матеріальна база

GV Malta — невелика мовна школа, яка керується сім'єю і пропонує своїм студентам навчання у атмосфері затишку і комфорту. Матеріальна база школи задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів: тут обладнані світлі просторі класи з сучасним аудіо-візуальним обладнанням, є спеціалізовані класи для занять бізнес-англійською; студенти мають доступ до студентської вітальні, інтернет-кафе, відкритого майданчику для відпочинку на даху.

GV Malta розташована у історичну містечку Сент-Полс-Бей (St Paul's Bay), на відстані неспішної прогулянки пішки до набережної, пляжів, курортної інфраструктури із затишними кафе, ресторанчиками, торговельними центрами. Сент-Полс-Бей — дуже комфортне місто для навчання і відпочинку в будь-яку пору року як для дорослих, так і для сімей з дітьми; пропонує своїм гостям безліч опцій для як для активного, так і неспішного відпочинку.

Унікальність школи

Місія GV Malta полягає не лише у наданні високоякісних послуг із вивчення англійської мови з використанням новітніх технологій, а й у сприянні міжкультурному обміну між студентами різного віку і з різних куточків світу, які обрали англійську мову як засіб міжнародної комунікації, для академічних чи професійних цілей.

Школа особливо славиться своїми програм сімейного навчання і круглорічно пропонує опції для сімей навіть з найменшими дітьми від 6 місяців. Водночас, зрілі професіонали, які хотіли б опанували англійську для кар'єри у певній спеціалізованій сфері, завжди знайдуть підтримку з боку висококваліфікованих викладачів GV Malta, які допоможуть досягти бажаного рівня у найбільш короткі строки.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном