Наші послуги:

 • аналіз потреб абітурієнта і планів щодо місця та сфери застосування своїх знань;
 • підбір програми відповідно до потреби і планів клієнта;
 • складання плану покращення знань відповідно до вимог університету та реєстрація для здачі відповідних екзаменів;
 • організація навчання (у тому числі візова підтримка) на курсах італійської або англійської (якщо навчання англійською) в Італії за потреби;
 • реєстрація на програму і подача документів відповідно до термінів університету;
 • організація запису на програму в Консульстві, у тому числі перекладу й легалізації освітніх документів;
 • допомога у підготовці та зборі повного пакету документів для вступу в університет, в тому числі в отриманні Dichiarazione di Valore (Declaration of Value);
 • консультації щодо внесення реєстраційного збору та плати за навчання;
 • допомога у пошуках місця проживання під час навчання в студентських резиденціях;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • повна підготовка до виїзду на навчання в Італію;
 • консультаційне супроводження студента в Італії під час першого року його навчання.

Бакалавріат в університеті Пізи англійською мовою на І курсі й італійською на II і III курсах

Магістратура з філології, лінгвістики та перекладу в Іспанії та Італії

вища освіта в італіїЧимало українців проживає та навчається в Італії. Згідно з офіційними даними звіту італійського центру досліджень IDOS за 2012 рік, українці посіли 5 місце за чисельністю іммігрантів в Італії.

Крім того, чимало українців різного віку обирає Італію для отримання вищої освіти, адже саме тут розташовані одні з найстаріших, і досі одні з найкращих, вишів світу. Сучасна Болонська система освіти, яка застосовується і в Україні, була розроблена та введена однойменним італійським університетом.

Основними перевагами отримання вищої освіти в Італії є наступні:

 • висока якість освіти;
 • отримання диплому європейського зразка, що визнається усіма країнами ЄС та багатьма країнами світу;
 • порівняно доступна вартість навчання (2-3 тис. євро за рік навчання у державних університетах);
 • можливість для іноземних студентів, у тому числі українців, працювати в Італії під час навчання (не більше 20 годин на тиждень);
 • цілковите занурення в італійське мовне середовище та можливість доведення рівня італійської мови до рівня рідної. Особливо це важливо для тих, хто обирає професію гуманітарного напрямку з високими вимогами до знання мови (журналістика, переклад, філологія) або ж планує залишитися працювати в Італії після навчання;
 • багатонаціональний склад студентів вишів.

навчання в університетах італіїДля вступу в італійські університети українці мають бути готовими докласти чимало зусиль. У зв'язку з відмінністю систем освіти, випускники українських шкіл не можуть вступати в університети Італії за звичною нам схемою, тобто одразу після закінчення школи. Вищі навчальні заклади Італії вимагають від своїх абітурієнтів обов'язково 12 років попереднього навчання. Відповідно, щоб вступити в університет в Італії на перший курс бакалаврської програми, українцям, з атестатом української школи, необхідно закінчити хоча би один курс університету чи коледжу в Україні.

Однією з найважливіших умов для зарахування в італійський виш є знання відповідної іноземної мови. Більшість навчальних програм в Італії викладається італійською мовою, хоча є також програми англійською. Університети не вимагають від студентів складання офіційних мовних іспитів та надання відповідних сертифікатів. Натомість, мовні іспити проводяться безпосередньо у самому виші в серпні. Разом з тим, для отримання візи все одно необхідно надати сертифікат-підтвердження достатнього рівень знання мови (це може бути довідка з мовних курсів, сертифікат про складення офіційного тесту або інший офіційний документ, який може підтвердити рівень володіння мовою).

На програми з обмеженою кількістю місць (наприклад, медичні та інженерні спеціальності), у серпні також проводять вступні іспити.

Вступ в університет Італії передбачає досить тривалий процес збору та легалізації необхідного пакету документів, а також офіційне підтвердження відповідності вже отриманої освіти вимогам вступу в італійські заклади вищої освіти. Тому починати готувати документи необхідно заздалегідь.

Після подання документів відбувається умовне зарахування та реєстрація студента на складання мовного іспиту чи, за необхідності, складення вступних іспитів.

вища освіта італіяЩасливі студенти зможуть побачити, що студентське життя в Італії дещо відрізняється від українського. Навчання на бакалавріаті триває, як правило, три роки, а на магістратурі — два. Проте, студенти насправді закінчують навчання приблизно на рік пізніше. Це пов'язано з тим, що в Італії студентам дозволяють, а останні користуються можливістю складання екзаменів декілька разів або у зручний час, для набрання необхідної кількості крЕдитів для закінчення програми й отримання диплому. Студенти третього курсу можуть складати іспити з другого курсу чи, навіть, першого, наприклад.

Самостійність італійських студентів — це те, чим найбільше відрізняється вища освіта в Італії від української: чимало матеріалу розраховано на самостійне опрацювання. Разом з обов'язковими дисциплінами, багато предметів студенти обирають на свій смак і відповідно до своїх інтересів; а відвідування лекцій не контролюється викладачем (журнали відвідувань взагалі не існують). Складає іспити та захищає дипломну роботу кожен студент також окремо, а не всією групою. Такий підхід до студентів в Італії допомагає їм відчути відповідальність за свою освіту та краще усвідомити, що вони уже дорослі й мають зважено приймати рішення, як краще провести свій час.