Наші послуги, вища освіта в Іспанії:

 • аналіз потреб абітурієнта і планів щодо місця та сфери застосування своїх знань;
 • підбір програми відповідно до потреби і планів клієнта;
 • складання плану покращення знань відповідно до вимог університету та реєстрація для здачі відповідних екзаменів;
 • організація навчання (у тому числі візова підтримка) на підготовчих курсах до складання вступного іспиту PCE (у випадку вступу в державний ВНЗ на бакалавріат), курсах іспанської мови або курсах підготовки до іспиту DELE в Іспанії, за потреби;
 • допомога у підготовці та зборі повного пакету документів для вступу в університет та, за необхідності, у поданні документів на омологацію і легалізацію;
 • реєстрація на програму і подача документів відповідно до термінів університету;
 • консультації щодо внесення реєстраційного збору та плати за навчання;
 • допомога у пошуках місця проживання під час навчання в студентських резиденціях;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи; повна підготовка до виїзду на навчання в Іспанії;
 • консультаційне супроводження студента в Іспанії під час першого року його навчання.

Вища освіта в Іспанії

вища освіта в іспаніїІспанські університети — серед найкращих університетів світу за якістю викладання. У 2014-2015 роках три з них увійшли у топ-200 ВНЗ світу згідно з міжнародним рейтингом QS World University Rankings. Відповідно до даного рейтингу, у п'ятірку найкращих університетів Іспанії входять два університети Барселони — Universidad de Barcelona, Universitat Autónoma de Barcelona, два університети Мадриду — Universidad Autónoma de Madrid, Universidad Complutense de Madrid та університет в місті Памплона — Universidad de Navarrа. Традиційно популярними серед іспанських та іноземних абітурієнтів, протягом багатьох років, залишаються найстаріші університети Іспанії — Universidad de Salamancа та Universidad de Sevilla.

Іспанія також має ряд сильних, добре перевірених і акредитованих, приватних університетів і бізнес-шкіл з дуже конкурентними магістерськими і MBA-програмами.

Уряд Іспанії зацікавлений у привабленні міжнародних, у тому числі українських, студентів до університетів своєї країни. Про це його представники неодноразово заявляли на міжнародних освітніх конференціях, у тому числі ICEF.

Основними перевагами навчання в іспанських університетах для українців є наступні:

 • високі якість освіти та професіоналізм викладачів;
 • хороша матеріальна база університетів;
 • отримання диплому європейського зразка, що визнається усіма країнами ЄС та багатьма країнами світу; порівняно невисока вартість навчання (1-3 тис. євро за рік навчання у державних університетах);
 • можливість добре вивчити одну з найпоширеніших, найпопулярніших і наймелодійніших мов світу;
 • можливість подорожувати країнами Європи протягом періоду навчання;
 • можливість для іноземних студентів працювати під час навчання (не більше 20 годин на тиждень);
 • високі шанси знайти хорошу роботу в одній з іспанських чи європейських компаній після отримання освіти.

навчання в університетах іспаніїСистема освіти Іспанії досить схожа до української, хоч і далеко не ідентична. Ні з чим новим українські студенти при вступі не стикнуться, але, оскільки вони для Іспанії — іноземні студенти, то потрібно до вступу подати документи про здобуту раніше освіту на апостилювання та омологацію (процедури визнання їх дійсними та прирівнювання до іспанських).

На сьогодні (літо 2015 року) абітурієнти ще часто складають єдиний вступний іспит Selectividad, але у найближчі роки планується, що університети Іспанії розроблять кожен свої правила вступу. Це пов'язано з відміною у 2015 році обов'язкового складання єдиного вступного іспиту для іноземних абітурієнтів та надання університетам Іспанії більше контролю над вступним процесом. Детальніше про дану відміну та пов'язані з цим зміни у правилах вступу ми писали раніше на нашому блозі.

Крім вищезазначених особливостей вступу до вишів Іспанії, однією з основних вимог залишається знання іноземної мови. Більшість навчальних програм в університетах викладається іспанською, але є також програми англійською (переважно в приватних ВНЗ, й менше у державних) та на каталанському діалекті. Каталанська мова є офіційною мовою Університету Барселони (Universidad de Barcelona) та Автономного Університету Барселони (Universitat Autònoma de Barcelona). Хоча знання каталанської не звільняє від необхідності знати іспанську мову та ще одну іноземну мову.

вища освіта іспаніяНе дивлячись на те, що Іспанію ми, українці, звикли сприймати, як країну відпочинку та розслаблення, жоден студент іспанського вищого навчального закладу не назве своє навчання "відпочинковим". Тут студенти, як і в більшості навчальних закладів Європи, крім занять безпосередньо в університеті, повинні виділяти чимало часу для самостійного навчання, щоб успішно засвоювати досить насичену навчальну програму. Тому від кожного студента вимагається серйозний та свідомий підхід до отримання вищої освіти в Іспанії.