коледж хамбер

Humber College (Humber Institute of Technology and Advanced Learning, Коледж Хамбер) в місті Торонто, провінції Онтаріо – один з найкращих та найбільших державних коледжів Канади. Заснований у 1967 році як коледж з фокусом викладання політехнічних та бізнес-спеціальностей. Сьогодні (станом на 2017 рік) Humber College готує затребуваних на ринку праці спеціалістів не лише з комп'ютерної та механічної інженерії, інформаційних технологій, бізнесу і маркетингу, але і з біотехнологій, фармацевтики, медсестринської справи, ресторанного бізнесу та туризму і навіть акторів для телебачення й театру, анімації та графічного дизайну. Серед випускників коледжу – комедійна актриса Ніккі Пейн (Nikki Payne), теле- та радіоведучий Джордж Стромболополос (George Stroumboulopoulos), джаз-музикант Даррен Баррет (Darren Barrett).

Програми, вартість навчання

Вимоги до знань англійської для вступу, умовне зарахування

Курси англійської мови при коледжі

Кампуси. Умови проживання

Humber College — член Polytechnics Canada, консультаційно-дослідницької асоціації найсильніших державних політехнічних коледжів та інститутів технологій Канади, лідерів у сфері інноваційних досліджень.

Навчальні програми курсів Хамбера постійно оновлюються та повністю відповідають потребам ринку праці. Як результат – 80 тис. заявок на вступ щороку та показники працевлаштування такі, що 4 з 5 студентів працевлаштовуються протягом 6-ти місяців після завершення навчання.

Серед 29 тис. студентів денної форми навчання 13% – іноземці (2017 рік).

Українські студенти-першокурсники можуть розраховувати на стипендії у розмірі 1 тис. кан. дол., якщо вони вступають на одну з академічних програм коледжу (крім курсів англійської) вперше з високими балами попереднього навчання (у школі чи ВНЗ).

Окрім того, студенти з рівнем успішності не нижче 75%, можуть отримати під час навчання одноразову стипендію у розмірі 1,5 тис. кан. дол. Для студентів з рівнем успішності від 80% доступна поновлювана академічна стипендія у розмірі 2-4 тис. кан. дол..

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Humber College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в Humber College, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Програми, вартість навчання

Humber College пропонує програми рівня бакалавра (4 роки навчання), диплому (3 і 2 роки навчання), сертифікату (1 рік навчання) і післядипломного сертифікату (1 рік навчання).

Окремі програми мають компонент практики Co-Op, тривалістю зазвичай семестр. Деякі програми, навіть річні, мають компонент неоплачуваної практики, тривалістю 8-14 тижнів. Якщо програма триває декілька років, таких періодів практики може бути декілька.

Програма з медицини ХамберМедіасправа коледж ХамберПрограма з механіки Хамбер

Програми коледжу об'єднані у 8 основних шкіл:

  • School of Applied Technology (Школа прикладних технологій): програми з індустріального дизайну, інженерні, електротехнічні, логістичні програми.
  • The Business School (Школа бізнесу): програми з бізнес-адміністрування, менеджменту, маркетингу в сферах охорони здоров'я, спорту, моди, міжнародного права, логістики.
  • School of Creative and Performing Arts (Школа творчих і сценічних мистецтв): програми акторської майстерності для театру, фільмів і телебачення, креативного написання у сфері театру та музики.
  • School of Health Sciences (Школа наук з охорони здоров'я): програми з біотехнологій та клінічних досліджень, парамедицини, медсестринської справи, а також раннього розвитку дитини.
  • School of Media Studies Information Technology (Школа медійних наук та інформаційних технологій): програми з PR, журналістики, реклами, графічного дизайну, 3D-анімації, виробництва телепрограм та кіно, веб-програмування та інтерактивних медіа.
  • School of Liberal Arts and Sciences (Школа вільних наук і мистецтв): програми англійської мови та підготовчі foundation.
  • School of Hospitality, Recreation Tourism (Школа гостинності, оздоровлення і туризму): програми з кулінарної справи, готельного бізнесу, туризму, підготовка тренерів з фітнесу та масажистів.
  • School of Social Community Services (Школа соціальних і громадських послуг): програми підготовки спеціалістів у сфері соціальних послуг, роботи з дітьми й молоддю, поліції та пожежної справи.

Вартість навчання для іноземних студентів складає 15-24 тис. кан. дол. (2017-18 н. р.) за два семестри навчання та семестр практики Co-Op (стосується окремих програм).

Початок навчання – осінь, зима, весна (залежно від програми).

Вимоги до знань англійської для вступу, умовне зарахування

Для прямого зарахування на програми рівня диплому (Diploma) та Advanced Diploma і сертифікату (Certificate) вимоги до знань англійської: TOEFL iBT 80 або IELTS 6.0 (не нижче 5.5 у кожній частині).

Для прямого зарахування на програми рівня бакалавра (Bachelor Degree) вимоги до знань англійської: TOEFL iBT 84 або IELTS 6.5 (не нижче 6.0 у кожній частині). Вищі вимоги для вступу на програму медсестринської справи (Bachelor of Nursing): TOEFL iBT 100 або IELTS 7.0 (не нижче 6.5 у кожній частині).

Для прямого зарахування на програми післядипломного сертифікату (Post-Graduate Certificate) – TOEFL iBT 88 або IELTS 6.5 (не нижче 6.0 у кожній частині)

Якщо рівень англійської студента не відповідає вимогам вступу, можна вступити на академ-програму з умовним зарахуванням за умови навчання для підвищення свого рівня при коледжі на курсі English for Academic Purposes (EAP) .

Курси англійської мови при коледжі

англійська в хамбер-коледжHumber College має власний центр з вивчення англійської мови, де абітурієнтів готують до вступу на академічні програми коледжу.

Програма English for Academic Purposes (EAP) має 8 рівнів. Саме після закінчення 8-го рівня студенти отримують безумовне зарахування на обрані програми. Вступ на EAP — з сертифікатами IELTS (TOEFL) або через внутрішнє тестування в коледжі.

Початок навчання на курсах англійської — січень, березень, травень, червень, вересень, жовтень. Вартість навчання на підготовчій програмі EAP — 3 200 кан. дол. за сесію (10 тижнів навчання).

Кампуси. Умови проживання

вища освіта канада humber collegeРізні школи та відділення Humber College розмістилися на трьох кампусах: North Campus, Lakeshore Campus, Orangeville Campus, неподалік від міжнародного аеропорту Toronto Pearson International Airport.

Найбільший кампус коледжу Humber North Campus розташований у північно-західній частині Торонто, найближче до центру міста зі зручним транспортним сполученням з ним. Цей кампус має унікальне природне розташування біля річки Humber з доступом до паркової території, площею понад 40 га (Arboretum). На кампусі навчаються приблизно 19 тис. студентів full-time, 1 тис. з яких проживають в сучасній студентській резиденції. На території кампусу розташовані спортивний центр з сауною та басейном, декілька кафе й ресторанів; бібліотека, різні навчальні центри та дослідні лабораторії.

вчитися в хамбері, канадаLakeshore Campus розміщений на заході Торонто на березні о. Онтаріо, також з легким доступом до центру Торонто громадським транспортом. З резиденцією на 400 чол., тут навчається трохи більше 7 тис. студентів full-time. З унікальною історичною архітектурою в стилі котеджів, разом з тим сучасними сертифікованими енергозберігаючими будівлями, цей кампус пропонує також мистецьку галерею та центр театральних мистецтв для навчання і відпочинку студентів.

Orangeville Campus — найменший за розмірами, лише приблизно на 200 студентів full-time в районі Dufferin також на північний захід від Торонто. Невеликі групи студентів навчаються в сучасних комп'ютерних класах, окремій бібліотеці, а відпочивають у фітнес-центрі з басейном та двома хокейними катками.

Під час навчання в Humber College студенти проживають або в резиденції на кампусах North Campus чи Lakeshore Campus (в одномісних мебльованих кімнатах двох типів), або в сім'ї (у кімнаті на одного), або у самостійно орендованих квартирах і кімнатах.

Вартість проживання в резиденції з харчуванням — 8,6-11,3 кан. дол. за 2 семестри залежно від резиденції та плану харчування (станом на 2017-18 н. р.).