курси німецькоїih Heidelberg-Collegium Palatinum — відома серед багатьох міжнародних студентів школа вивчення німецької з багатим досвідом викладання, заснована ще у 1958 році.

Мовна школа розташована в Хайдельберзі (Heidelberg) на південному заході Німеччини — дивовижно гарному і безпечному місті на річці Некар (Neckar), де гармонійно поєднались сучасність та історія. Хайдельберг — місто туристичне: щороку приваблює близько 3 млн. туристів з усього світу; місто студентське: Хайдельберзький університет Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg — найстаріший у Німеччині; а також один з найбільших наукових центрів Німеччини в області медицини.

вчити німецьку в Німеччинінімецька в Хайдельберзівивчення німецької мовиih Heidelberg-Collegium Palatinum — акредитований центр підготовки до складання мовних тестів TestDaF та telc. Оскільки школа є афілійованим членом Всесвітньої мережі International House (International House World Organisation (IHWO) — мережі більше як 150 мовних шкіл у понад 50 країн світу, представники IHWO регулярно перевіряють якість викладання в ih Heidelberg-Collegium Palatinum. Членство IHWO позитивно вплинуло і на покращення методики викладання у мовній школі. IHWO має репутацію найбільшої та найстарішої групи мовних шкіл, яка виступає за високі стандарти викладання багатьох сучасних мов, зокрема німецької.

ih Heidelberg-Collegium Palatinum запрошує студентів з усього світу на мовні курси німецької до сонячного Хайдельберга круглий рік. Школа розмістилася у найгарнішому районі міста Villa Krehl 10 хв. пішки від центру Хайдельберга в історичній будівлі-віллі, що була зведена у вигляді замку медиком і колишнім керівником клініки при Хайдельберзькому університеті Людольфом фон Крелем (Ludolf von Krehl) у 1911 році. У 2012 році була завершена реставрація будівлі, у залах відновлена гіпсова ліпнина та дерев'яна обшивка. На сьогодні будівля належить до історико-культурної спадщини міста. Для студентів там є все необхідне для навчання та відпочинку: просторі та добре облаштовані класні кімнати, бібліотека, сучасні комп'ютерні класи, кімната для відпочинку, де є телевізор. На всій території школи є Wi-Fi зв'язок. А поряд з будівлею розкинувся шикарний сад, де студенти можуть разом проводити час за грою або просто практикувати щойно вивчене на свіжому повітрі.

collegium palatinumТривалість уроку в International House Heidelberg — 45 хвилин.

Максимальна кількість студентів у групі загальної німецької — 13.

Мінімальний вік студентів — 17 років.

У мовній школі ih Heidelberg-Collegium Palatinum організовують такі курси вивчення німецької мови:

Курси загальної німецької, які розраховані як на студентів без попереднього знання мови, так і на тих, які володіють мовою на рівнях А1-С1:

 • Стандартний курс: 20 уроків на тиждень.
 • Інтенсивний курс: 25 уроків на тиждень.
 • Інтенсивний курс Плюс: 30 уроків на тиждень.
 • Комбінований курс: 20 уроків у групі (до обіду) та 5 індивідуальних занять (після обіду) на тиждень.
 • Приватні заняття: для тих, хто прагне до ще інтенсивнішого навчання та гнучкого графіку занять та хоче за короткий термін оволодіти мовою на певному рівні.

Курси бізнес-німецької:

 • Приватні заняття: індивідуальний графік вивчення мови для студентів з будь-яким рівнем мови від А1 до С1.
 • Корпоративний курс: гнучкий графік вивчення бізнес-німецької як в групах до 6-ти чоловік так і індивідуально.

Курси підготовки до іспитів telc та TestDaF:

 • курси німецької для підлітківКурс підготовки до іспиту telc В2/С1 — німецька для лікарів: 25 уроків на тиждень; тривалість курсу — 2 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні В2.
 • Курс підготовки до іспиту telc В1/B2 — німецька для працівників сфери охорони здоров'я: 25 уроків на тиждень; тривалість курсу — 2 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні В1.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch В1+Beruf — німецька для професії: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні В1.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch В2+Beruf — німецька для професії: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні В1.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch А2 — Start Deutsch: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні A1.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch B1 — Zertifikat Deutsch: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні A2.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch B2: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні B1.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch C1: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні B2.
 • Курс підготовки до іспиту telc Deutsch C1 Hochschule: 30 уроків на тиждень; тривалість курсу — 4 тижні. Курс для студентів, які володіють мовою на рівні B2 та планують вступати на вищу освіту до Німеччини.

Програма підготовки до навчання в університеті Німеччини: для студентів, які закінчили рівень А2; тривалість курсу та кількість уроків — 28 тижнів, 700 уроків.

Школа також пропонує курси німецької он-лайн, зокрема: курс німецької — рівень А2; курс бізнес-німецької — рівень В1; курс німецької для навчання в університеті — рівні В1 і В2; курс німецької для студентів, бізнесменів, науковців — рівень С1; курс підготовки до тесту DaF. Орієнтовна тривалість курсів он-лайн — 6 місяців.

Основний метод викладання у мовній школі ih Heidelberg-Collegium Palatinum — комунікативний, метою якого є підвищити навички спілкування студентів шляхом діалогів та рольових ігор. Зі студентами працюють досвідчені та віддані своїй справі викладачі, професійно допомагаючи студентам подолати мовний бар'єр.

курси німецької для дорослих мовна школа в Хайдельберзі мовні школи в німеччиніВ одній будівлі з мовною школою розташований Європейський навчальний центр Університету Втіленого Слова (акредитований університету штату Техас, США) European Study Centre of the University of the Incarnate Word (ESC UIW), куди студенти університету приїжджають з США на 1 семестр навчання в Німеччині. Студенти мовних курсів ih Heidelberg-Collegium Palatinum мають можливість за додаткову плату відвідувати одну з літніх програм ESC UIW. Літні програми викладаються англійською мовою та тривають 4 тижні в період з травня по липень. Окрім короткочасних літніх програм, ESC UIW пропонує також семестрові програми (з січня по травень або з серпня по грудень), під час яких студенти вивчають наступні предмети: міжнародний бізнес, міжнародний маркетинг, всесвітню літературу, соціальну психологію, управління персоналом, корпоративне фінансування, принципи макроекономіки, стратегічний менеджмент, міжнародний облік, підприємництво тощо. Таким чином, навчаючись на одній з таких програм, студенти можуть отримати від 6 до 15 кредитів, а також сертифікат ESC UIW по завершенню.

мовна школа у Хайдельберзіih Heidelberg-Collegium Palatinum пропонує своїм студентам наступні типи проживання:

 • з сім'єю: одномісні кімнати з харчуванням (сніданок або напівпансіон), до 40 хвилин громадським транспортом до школи;
 • у студентській резиденції ih Heidelberg-Collegium Palatinum: одномісні та двомісні (спільна ванна кімната і кухня) апартаменти в сучасному кварталі Хайдельбергу Bahnstadt. Час добирання від резиденції до школи — 20 хв. громадським транспортом.

Ті студенти, які хотіли б окрім оволодіння іноземною мовою ще й познайомитись з культурою та історією прекрасного Хайдельберга і Німеччини загалом, відчути своєрідний виразний дух країни, можуть це зробити під час різних екскурсій містом, а також в інші сусідні міста, які організовує школа, а також під час велосипедних турів і спортивних заходів, відвідувань музеїв, театрів, кінотеатрів тощо.