Мовна школа ILAC (International Language Academy of Canada)

мовні курси Канада

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Канада, м. Торонто (Онтаріо), м. Ванкувер (Британська Колумбія).
  • Види мовних курсів: загальна англійська, бізнес-англійська, підготовка до тестів TOEFL, IELTS та до Кембриджських іспитів, підготовка до вступу в університети і коледжі University Pathway, англійська + академічні навички.
  • Вікова категорія: від 16 років.
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Розмір груп: до 16 студентів.
  • Акредитація і членство: канадська спеціалізована мовна асоціація Languages Canada, висока якість навчання підтверджена спеціальною програмою перевірки у Британській Колумбії EQA (British Columbia Education Quality Assurance), Асоціація організацій мовного туризму ALTO (The Association of Language Travel Organisations).
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції, апартменти, готелі.

Місце розташування та матеріальна база

У всіх школах ILAC у двох містах, з дизайнерським інтер'єрним оформленням в стилі бутик, створені чудові умови для навчання та спілкування англійською.

Торонто: студенти навчаються у п'ятьох різних будівлях, які знаходяться неподалік одна від одної в центрі міста та поряд зі станціями метро. Відразу після навчання можна поспілкуватися з друзями в кафе чи ресторанах, зайнятися шопінгом у магазинах на будь-який смак і вибір, а також відвідати визначні місця Торонто. Популярний серед студентів, один з кампусів найкращого університету Канади University of Toronto — також поряд.

Ванкувер: чотири будівлі школи знаходяться в одному районі у центрі міста, дуже зручно для студентів поряд зі станціями метро Sky Train, а також неподалік від станції порому Sea Bus Terminal, куди добираються до школи з міста Північний Ванкувер. Поруч велика кількість торгових центрів, музеїв, галерей, кафе та ресторанів. У Ванкувері, відомому як "зелене місто", вільний час варто провести з користю, катаючись на велосипедах, бігаючи в парку або просто прогулюючись зеленими чистим містом.

Унікальність школи

З року в рік ILAC перемагає у численних номінаціях серед мовних шкіл як Канади, так і всього світу. 12 років поспіль програма підготовки до вступу в університети ILAC була найкращою за версією відомого в Північній Америці та Європі рейтингу рівня задоволення клієнтів Top Choice Awards, Mark of Excellence — Top University Pathway Program.

Незважаючи на те, що школи у всьому світі застосовують у викладанні все частіше цифрові технології, у 2018 році школи ILAC повністю змінили підхід до навчання і вилучили з класу електронні пристрої для покращення рівня залучення студентів та результатів вивчення мови. "Unplug in order to get connected" — від'єднайся, щоб залучитися — закликають у школах ILAC. Головними цілями такого експерименту є покращення результатів в оволодінні англійською мовою та зміцнення людських зв'язків шляхом комунікації в реальному часі, без використання сучасних технологій. На думку керівництва школи, гаджети відволікають студентів від навчання та розвитку емоційного інтелекту, тому у школах ILAC не використовують ні смарт-дошки, ні ноутбуки, ні фотокопіювання матеріалів.

В ILAC розробили унікальну програму підготовки до вступу в університети Канади University Pathway, після успішного закінчення якої студент може вступити в один із партнерських університетів або коледжів школи без здачі тестів IELTS або TOEFL. А комбінована програма Gap Year дозволяє поєднати семестр навчання в ILAC та два семестри навчання у ВНЗ Канади.