ILAC International College

програми у сфері надання послуг в КанадіМіжнародний коледж ILAC (International Language Academy of Canada)ILAC International College — для молодих та амбітних людей, які хочуть зробити швидкий і впевнений старт своєї кар'єри у Канаді, які хочуть і можуть жити і працювати як у Канаді, так і в інших, тих країнах, де особливо цінують ідеальний сервіс клієнтів та серйозне ставлення до його надання.

Будь-хто, хто деякий час прожив у Канаді, підтвердить, що роботодавці Канади не визнають іноземну освіту. У Канаді свої, дуже високі, стандарти обслуговування, високі очікування від працівників і, разом з тим, висока конкуренція на робоче місце, особливо у Торонто і Ванкувері. Тому, якщо Ваше покликання — робота у сфері послуг, або якщо Ви хочете розпочати свою кар'єру саме зі сфери послуг і саме в Канаді та при цьому заявити про себе, практичні знання та напрацювання контаків, отримані від навчання в ILAC International College — саме для Вас.

Відгуки перших випускників колледжу можна почитати за посиланням (англійською мовою).

учоба и работа в КанадеОсновні особливості навчання в ILAC International College:

 • місце навчання: Торонто і Ванкувер;
 • тривалість навчання 48, 40 або 26 тижнів;
 • співвідношення навчання-практика у програмі: 20 тижнів теорія — 24 тижні оплачувана практика — 4 тижні теорія;
 • дати початку програми 2017 році: 2 січня, 13 лютого, 27 березня, 15 травня, 26 червня, 14 серпня, 25 вересня, 6 листопада;
 • необхідні візові дозволи для навчання: дозвіл на навчання — Study Permit + дозвіл на роботу Work Permit;
 • можливість підробляти під час навчання: можливо з першого дня навчання 20 год. на тиждень та 40 год. на тиждень під час канікул і під час практики;
 • тематичні модулі, крім практики, які включає програма, наступні: Основні навички обслуговування клієнтів; Особливості роботи у Канаді; Майстерність організації заходів; Майстерність обслуговування офіціанта; Майстерність обслуговування на ресепшені; Основи обслуговування у роздрібній торгівлі; HR; Основні навички лідерства;
 • протягом теоретичної частини школа організовує для студентів численні зустрічі-навчання з представниками топ-роботодавців Торонто і Канади (будь ласка, дивіться відео у правій частині сторінки).

Основні вимоги до студентів для вступу на програму:

 • рівень англійської — Pre-Advanced за шкалою ILAC, або IELTS 4.5;
 • мінімальний вік студентів — 18, обов'язково після закінчення середньої школи;
 • наявність мін. 25 год. попередньої практики роботи або волонтерства у сфері обслуговування;
 • подача резюме та рекомендаційного листа від колишнього роботодавця або головного менеджера.

Увага! Найкращим заявникам на програму надають одноразову стипендію розміром 5 000, 4 400 або 3 600 кан. дол., залежно від програми, яку обирає студент.

Повна вартість програми, без стипендії у кан. дол. — 12 000, 10 400 або 10 000, залежно від тривалості програми.

Канада — країна можливостей, а особливо у сфері обслуговування. Тому поспішайте зареєструватися на програму та поборотися за стипендію.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником ILAC School of Service Excellence в Україні.

Більш детальну консультацію з питань прийняття до ILAC School of Service Excellence і навчання у коледжі, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 151 38 58, 050 772 72 55 або по скайпу (vyvchay).

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості навчання в Канаді. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA