Мовна школа ILSC Language Schools

 

  • Мова для вивчення: англійська, французька.
  • Місце розташування: Канада, м. Торонто (Онтаріо), м. Ванкувер (Британська Колумбія) та м. Монреаль (Квебек).
  • Види мовних курсів: загальна англійська, академічна англійська та підготовка до вступу в університети і коледжі Канади Pathway, бізнес-англійська/французька, підготовка до тестів TOEFL, IELTS, англійська для журналістів, вивчення англійської через культуру й екскурсії, англійська для медиків, англійська+мистецтво, англійська+книги та фільми, англійська+кулінарія, англійська+фотографія, англійська+соціальні медіа, англійська+співи, англійська+йога, англійська 30+, сімейні програми.
  • Вікова категорія: від 16 років.
  • Тривалість уроку: 50 хв.
  • Розмір груп: до 15 студентів.
  • Акредитація і членство: Асоціація організацій мовного туризму ALTO (Association of Language Travel Organisations), висока якість навчання підтверджена спеціальною програмою перевірки у Британській Колумбії EQA (British Columbia Education Quality Assurance).
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції.

Місце розташування та матеріальна база

Усі школи ILSC мають однаково високий рівень матеріальної бази і оснащення, що дозволяє зробити навчання максимально комфортним: просторі класи з гарним оздобленням і сучасними навчальними технологіями; затишні студентські вітальні для спілкування і відпочинку, де також є столики, холодильник та мікрохвильовки, щоб розігріти обід та перекусити; комп'ютерні класи, де можна самостійно або під наглядом вчителя опановувати додатковий навчальний матеріал. Крім цього кожна школа є офіційним центром здачі мовного тесту IELTS та Кембриджських іспитів.

Торонто: чотири будівлі школи з просторими класами розмістилися в центрі жвавого міста на відстані пішки до магазинів та місць розваг. Крім чудово облаштованих класів, у школах є просторі вітальні, де студенти можуть відпочити або ж самостійно навчатись.

Чотири будівлі школи ILSC-Ванкувер зручно розташовані в центрі міста, неподалік одна від одної, біля станцій метро і автобусних зупинок, ресторанів та магазинів. Крім просторих класів у школах є вітальня зі столиками та мікрохвильовками, де після занять можна відпочити, поспілкуватися один з одним та перекусити. Ванкувер — це поєднання жвавого міста з вражаючою природою, де кожний сезон по-своєму дивовижний: восени — походи барвистими лісами, сноуборд — взимку, влітку — гребля на каяках.

Монреаль: невеличка школа-бутик, що знаходиться в центрі міста, з дружелюбною та сімейною атмосферою, де можна швидко познайомитися з усіма працівниками та студентами. Для навчання тут створені всі необхідні умови: навчальні класи з сучасним обладнанням, комп'ютерний клас та кімната відпочинку. Після занять на студентів чекають позитивні емоції та купа вражень, адже кожного року тут проходить велика кількість фестивалів, таких як International Jazz Festival, Francofolies, Igloofest, Picnik Electronik, and Festival Mural.

Унікальність школи

ILSC є партнером понад 150 вищих навчальних закладів. Мережа шкіл ILSC отримала нагороду Star Awards Chain School 2013, 2014 (Найкраща мережа мовних шкіл 2013 і 2014 року) за версією профільного британського журналу Study Travel Magazine. ILSC пропонує два типи курсів: основні (зазвичай проходять вранці), що допомагають зосередитись на розвитку ключових мовних навичок, та курси на вибір (наприклад, англійська+ мистецтво/співи/фотографія/йога), які студенти обирають залежно від інтересів, хобі та рівня володіння мовою.

Студенти програми підготовки до вступу у виші University Pathway, за умови успішного її закінчення, можуть вступати до університетів і коледжів Канади без додаткових іспитів на знання англійської мови.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном