ILSC — канадська мережа професійних мовних шкіл, представлена 7 навчальними центрами в Канаді, Австралії і Індії. В Канаді мережа представлена трьома мовними центрами: в діловому Торонто (ILSC Toronto), динамічному Ванкувері (ILSC Vancouver) і по-європейськи затишному Монреалі (ILSC Montreal). Мовні центри в Торонто і Ванкувері є англомовними, в той час як у Монреалі можна вивчати як англійську, так і французьку мови.

З моменту відкриття першого мовного центру у Ванкувері в 1991 році, мережа прийняла на навчання більше 230 тис. студентів з понад 100 країн світу. Головним пріоритетом ILSC є навчання студентів за сучасними академічними і комунікативними методиками, які дозволяють швидко підвищити рівень володіння англійською мовою. Професійність мережі ILSC двічі було відзначено нагородами Star Awards Chain School 2013 and 2014 (Найкраща мережа мовних шкіл 2013 і 2014 року) за версією профільного британського журналу Study Travel Magazine.

учеба в канадеКруглорічні курси у школах ILSC орієнтовані на студентів віком від 16 років. Залежно від рівня володіння англійською або французькою мовою (школа має 10-рівневу шкалу оцінювання від рівня Beginner до Advanced), всі студенти розподіляються на групи до 15 студентів максимум (в середньому — 12 студентів в класі). Тривалість одного уроку — 50 хв. У ILSC Vancouver діють також окремі групи вікової категорії 30+ для більш комфортного навчання старших студентів.

У ILSC кожен студент може підібрати курс відповідно до своїх академічних потреб. Зокрема, в школах мережі доступні наступні курси англійської мови для студентів від 16 років (пропозиція може відрізнятись залежно від центру):

 • загальної англійської мови, інтенсивністю 24 або 30 уроків на тиждень: курс поєднує основний блок занять (Core) з можливістю обрати відповідно один або два блоки спеціалізованих занять з розвитку мовних навичок (Skills Electives) з понад 130 опцій різної тематики (в т.ч. академічна англійська, бізнес-англійська, креативна англійська, англійська через культуру тощо);
 • академічної англійської (розвиток навичок, необхідних для подальшого академічного навчання в англомовних вишах) з опцією University Pathway — гарантованого зарахування без додаткових іспитів на програми вищої освіти в університетах-партнерах школи в Канаді, США або Австралії;
 • підготовки до складання іспитів на рівень англійської мови (IELTS, TOEFL, Cambridge Exams (PET, FCE, CAE), TOEIC);
 • бізнес-англійської, в т.ч. з можливістю обрати додаткові профільні модулі з англійської у сфері гостинності/ медіа і маркетингу/ комунікації/ менеджменту тощо;
 • креативної англійської (наприклад: розвиток навичок креативного письма, написання художніх творів; англійська для журналістики; англійська через акторську майстерність/ фільми тощо);
 • вивчення англійської через культуру і екскурсії;
 • сертифікаційні і дипломні програми англійської для медиків.

учеба в канаде

Окремо ILSC організовує курси академічної англійської для підлітків 12-17 років; у Ванкувері — круглорічно, у Торонто — в літній період. Даний курс ідеально підходить мотивованим підліткам, які бажають підвищити рівень загальної англійської мови або ж якісно підготуватись до подальшого академічного навчання в Канаді. Завдяки динамічній і невимушеній атмосфері занять і інтенсивно, складні речі, такі як написання есе і граматика, вчаться швидко і ефективно.

Мовний центр ILSC у Монреалі пропонує також наступні курси вивчення французької мови:

 • загальної французької мови, інтенсивністю 24 або 30 уроків на тиждень: курс поєднує основний блок занять (Core) з можливістю обрати відповідно один або два блоки спеціалізованих занять з розвитку мовних навичок (Skills Electives) з понад 20 опцій різної тематики (в т.ч. інтенсиви з граматики/ лексики / говоріння;
 • бізнес-французької;
 • вивчення англійської через культуру і екскурсіїфранцузьку через культуру, фотографію, театральне мистецтво, моду і дизайн тощо);
 • підготовки до іспиту DELF на рівень французької мови.

Щоліта ILSC організовує дуже популярні мовні табори для підлітків 13-17 років з проживанням на кампусах топ-університів Канади, а у Ванкувері — програму для сімей з дітками від 7 років з можливістю поєднати якісне навчання і сімейний відпочинок.

Усі канадські центри ILSC є офіційними акредитованими центрами складання мовних іспитів IELTS і Cambridge Exams, а у ILSC Vancouver також можна скласти іспит TOEIC. У ILSC Montreal можна також скласти іспити на рівень французької TEF/TEFAQ.

учеба в канадеосвіта в канадіфранцузский в канаде

Який би центр ILSC не був обраний для навчання, на студентів всюди чекає однаково високий рівень матеріальної бази і оснащення, що дозволяє зробити навчання дуже комфортним: просторі класи з гарним оздобленням і сучасним обладнанням; затишні студентські вітальні для спілкування і відпочинку; комп'ютерні класи, де можна самостійно або під наглядом вчителя опановувати додатковий навчальний матеріал; студентські кухні, де можна розігріти обід в мікрохвильовці або приготувати чай/ каву. Завдяки зручному розташуванню в самому серці найбільших міст Канади, студентам ILSC зручно поєднувати навчання з відвідуванням найвизначніших культурно-історичних і природних пам'яток Канади.

Більшість студентів ILSC для проживання під час навчання обирають приймаючі сім'ї з метою культурного обміну і кращого знайомства з побутом сучасних канадців. Альтернативно школа завжди допоможе підібрати варіант більш самостійного проживання в студентській резиденції, спільних студентських апартаментах, хостелі або готелі.