курси німецької в мюнхеніМовна школа inlingua München (inlingua Munich), у баварській столиці Мюнхен, має багату історію: вона була заснована у далекому 1897 році родиною Дамманн і з того часу розвивалася саме як сімейна справа. У 1983 році мовна школа перейшла у власність родини Умлауф. Навіть у часи заснування школа мала відмінну репутацію. Тут вивчали іноземні мови, наприклад, члени Баварського королівського дому.

Сьогодні inlingua München є частиною міжнародної мережі мовних шкіл inlingua, що налічує 324 центри у 37 країнах Європи, Африки, Азії, Північної та Південної Америки. Головний офіс мовного центру inlingua розташований у місті Берн, Швейцарія. Саме там група педагогів-експертів створила свій спеціальний метод навчання та розробила всі необхідні матеріали для нього. Цей метод діє для всіх афільованих шкіл мережі inlingua (викладання різних мов). У Німеччині студенти з першого заняття розмовляють лише німецькою. У центрі уваги — інтенсивна усна практика. Нова лексика та граматичні правила пояснюються шляхом візуалізаціїї чи контексту. Весь матеріал можна знайти у спеціалізованих навчальних матеріалах inlingua, вартість яких включена у ціну курсу.

У мовній школі inlingua München послуговуються гаслом: "Кожен клієнт — король".

Школа inlingua München розташована поблизу однієї з найдавніших пам'яток архітектури — Зендлінгер Тор (Sendlinger Tor, перша згадка 1319 рік), які є одними з трьох збережених воріт другої лінії міських укріплень Мюнхена. Поруч знаходиться центральна площа столиці Баварії — Марієнплац (Marienplatz).

Inlingua München — одна з найпросторіших шкіл викладання німецької в Німеччині. Близько 40 сучасних і світлих кімнат запрошують студентів до навчання. У школі також є комп'ютерний клас і кафетерій. Великий затишний озеленений внутрішній дворик став улюбленим місцем відпочинку студентів на перервах. Всі працівники школи, крім можливих інших мов, розмовляють обов'язково німецькою та англійською.

навчання в мюнхеніМовний центр inlingua München пропонує навчання німецької мови для студентів всіх рівнів володіння віком від 16 років та працює круглий рік.

Максимальна кількість студентів у групі — гарантовано 12.

Середній вік учасників курсу — 25-31 рік.

Тривалість уроку — 45 хвилин.

В мовній школі inlingua München можна обрати наступні програми вивчення німецької:

 • Інтенсивний курс: 20 або 26 уроків на тиждень — ідеальний варіант для студентів, які хочуть і вміють працювати в групі.
 • Інтенсивний курс + культурна програма: 20 уроків + 5-6 активностей на тиждень — ідеальний вибір для тих, хто хоче не лише вивчити німецьку, а й більше дізнатися про Мюнхен і його визначні місця.
 • Комбінований курс "20-Плюс": 20 групових та 10 індивідуальних занять на тиждень — ідеально підходить для студентів, які хочуть поєднати дружню атмосферу групового навчання з інтенсивною програмою, що підбирається індивідуально з викладачем.
 • Приватні заняттяІнтенсивний Креш-Курс (Crash Intensity Programme CIP 120®): від 10 до 50 уроків на тиждень, або максимально інтенсивний курс (Maximum Intensity Programme MIP 720®): 50 уроків на тиждень для тих, хто хоче досягнути значних результатів за максимально короткий період часу.
 • Підготовчий курс для складання тестів TELC Deutsch B1, B2 або TestDaF: 20 групових уроків загальної німецької + 5 індивідуальних консультацій щодо складання тесту на тиждень.
 • Спеціальна програма у 2015: City Hopping Berlin & Munich – двотижневий інтенсивний курс вивчення німецької мови по 20 занять на тиждень, протягом якої можна поєднати навчання у двох містах: від 1 тижня у Берліні та від 1 тижня у Мюнхені.

Для своїх студентів inlingua München пропонує декілька типів розміщення:

 • з сім'єю: з харчуванням, одно- та двомісні кімнати;
 • у гостьовому будинку: за домовленістю можливо зі сніданком, одно- та двомісні кімнати зі зручностями, приблизно 25 хвилин громадським транспортом до школи;
 • у готелі Station Hotel: за домовленістю можливо з харчуванням, одно- та двомісні кімнати зі зручностями, 10 хвилин прогулянки пішки до школи;
 • у хостелі City Hostel: за домовленістю можливо з харчуванням, три- та чотиримісні кімнати зі зручностями, 10 хвилин прогулянки пішки до школи;
 • в апартментах: за домовленістю можливо зі сніданком, одно-, дво- та трикімнатні апартменти, 20 хвилин громадським транспортом до школи.

німецька мюнхенМюнхен — один з найцікавіших та найбезпечніших міст Європи. Столиця Баварії. Крім всесвітньо відомого Октоберфеста, має безліч фантастичних варіантів відпочинку у будь-яку пору року та на будь-який смак: похід у гори, велосипедні прогулянки, опера, театри, музеї чи концерти — можна безмежно продовжувати список. Крім давніх пам'яток архітектури, дух перехоплює від розмаїття природи: багаточисленні озера та гори, ніби оберігають місто. Самі німці часто їдуть відпочивати у Мюнхен. А для студентів-іноземців Мюнхен вже давно став місцем ефективного та незабутнього навчання.