Earlscliffe Sixth Form College запрошує на короткострокові інтеграційні програми навчання в Англії.

навчання в британіїмовна школа у великій британії

Приватна незалежна бордингова школа Earlscliffe Sixth Form College (Фолькстон, графство Кент — Folkestone, Kent), запрошує дівчат і хлопців віком 14-19 років на наступні інтеграційні програми навчання з британськими і міжнародними однолітками:

Курс Дати курсу Кожна з інтеграційних програм містить: Вартість
Триместровий курс (Full-Term Course)

11 тижнів навчання

16 квітня-27 червня 2018 року

  • інтенсивне вивчення англійської мови в міжнародних групах;
  • підготовку до мовного іспиту IELTS та можливість скласти іспит під час навчання;
  • вивчення 4-5 академічних предметів в міжнародних класах відповідно до віку і рівня англійської дитини;
  • повну програму інтеграційних активностей з учнями школи: заняття спортом, творчістю, культурні заходи, екскурсії.
10 880 ф.ст.
Ознайомчий літній курс*
(Summmer Short-Term Integration Course)

4 тижні навчання

3-27 червня 2018 року

4 270 ф.ст.

* Курс може бути поєднаний з іншими літніми програмами, які організовує Earlscliffe Sixth Form College: Global English, Mini-MBA, Uni-Prep.

мовна школа у британіїУчасники інтеграційної програми проживають в резиденції на кампусі школи в сучасних, світлих, гарно оздоблених кімнатах на двох-трьох студентів з усіма необхідними меблями і власною ванною. Щодня діти отримують якісне, збалансоване харчування з гарячим обідом і вечерею в їдальні школи. На кампусі доступна послуга пральні.Всюди на територію, в т.ч. в резиденціях, є доступ до Wi-Fi.

Територія школи оточена гарним садом, де зручно відпочивати і грати в активні ігри. Діти мають доступ до розвиненої інфраструктури для занять спортом (поля для гри в футбол, волейбольні та баскетбольні майданчики на кампусі; 25-метровий басейн у спортзалі на відстані пішки до школи).

навчання влітку в англіїУ Earlscliffe особливо уважно піклуються про добробут кожної дитини, індивідуально підходять до постійного і всебічного розвитку здібностей учнів. У школі використовують виключно сучасні методики і технології навчання, вчителі постійно стимулюють учнів до досягнення найвищих академічних результатів. Earlscliffe Sixth Form College має понад 20 років дуже успішного досвіду навчання дітей 15-19 років з метою їх підготовки до вступу у найкращі університети  Великобританії.

Відповідно до звіту інспекції Ofsted (спеціалізований Офіс зі стандартів в освіті, послуг для дітей і навичок, що підпорядковується Парламенту Великобританії) у 2017 році Earlscliffe отримав найвищу оцінку "outstanding" за всіма показниками інспекції.

За додатковою інформацією про програми та умови вступу, звертайтеся, будь ласка, в освітню агенцію Вивчай!.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості програм для дітей і підлітків за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA