Мовні школи в Ірландії

Ціна курсів англійської мови в Ірландії — приклади

Середня освіта в Ірландії

Вища освіта в Ірландії

навчання ірландіяstudu irelandнавчання ірландія

Якщо десь і існує казкова "смарагдова" країна, то це, безперечно, Ірландія (Республіка Ірландія Republic of Ireland) з її столицею в місті Дублін. "Смарагдовий острів", "острів святих і вчених" – як називають Ірландію і туристи, і місцеві жителі – одна з найзагадковіших європейських країн, що вдало поєднала в собі романтизм традицій і роль високотехнологічного, науково-технічного та освітнього центру Європи.

Освітня агенція Вивчай! надає повний спектр консультаційних та організаційних послуг для навчання в Ірландії: на мовних програмах для дорослих і дітей, у середніх школах, у вищих навчальних закладах.

Ірландія – серед європейський лідер у сфері інформаційних технологій і фармацевтики; надання фінансових послуг; цифрових технологій; харчової промисловості. Завдяки своїй особливій податковій політиці, Ірландія вже давно прийняла регіональні офіси таких всесвітньо відомих гігантів як IBM, HP, Novartis, Abbott Laboratories, Microsoft, Amazon, Apple, PayPal, Facebook, Google та ін. Ірландія відкрита для талантів і запрошує студентів зі всього світу на навчання з притаманною ірландцям толерантністю, привітністю та гостинністю.

Ірландія входить у десятку найбільш освічених країн відповідно до дослідження міжнародної Організації Співробітництва і Розвитку – OECD, у 2012 році, коли кількість жителів з вищою освітою у країні досягла майже 40%. В 2010 році Європейська Рада визнала випускників ірландських вишів найбільш затребуваними працівниками в світі.

Ірландія ідеальна як для короткострокових курсів англійської мови, так і для середньої чи вищої освіти.

начвчання в ірландіїОсновні переваги навчання в Ірландії:

  • викладання англійською мовою, яку в Україні вивчають змалечку;
  • широкий вибір дорослих і дитячих мовних програм, можливість підробляти під час довгострокового навчання на мовних курсах;
  • високий рівень середньої і вищої освіти, отримання європейського диплому, можливість напряму вступати, у тому числі, в університети Британії;
  • нижча вартість навчання і проживання, ніж у Британії;
  • отримання дозволу на пошуки роботи після закінчення університету;
  • великі можливості працевлаштування після закінчення вишу.

Мовні програми в Ірландії. Сучасні, добре обладнані мовні центри Ірландії пропонують широкий спектр курсів вивчання англійської: від курсів загальної англійської, тривалістю від 2 тижнів, до спеціалізованих програм для бізнесменів і вчителів англійської мови чи навіть для медиків і юристів, наприклад. Сильну підготовку студенти отримують і до мовних тестів IELTS та TOEFL. В Ірландії також популярні курси англійської у поєднанні з тенісом, кінним спортом, гольфом і навіть рибалкою, що дозволяє ще краще зануритися в англомовне середовище.

Важливо: ірландське імміграційне законодавство надає усім студентам, які вчаться на мовних курсах тривалістю від 6 місяців та більше, можливість працювати до 20 годин на тиждень під час навчання, а під час канікул – повний робочий день – 40 годин на тиждень. Таким чином можна суттєво зекономити на витратах на проживання в країні. Студенти зазвичай влаштовуються на некваліфіковану роботу, яка не вимагає особливої підготовки: продавцями, покоївками, офіціантами, барменами.

освіта в ірландіїКруглий рік, а найбільше влітку, мовні центри Ірландії приймають на навчання і відпочинок дітей. Канікулярні дитячі програми в Ірландії – це прекрасне поєднання ефективних методик викладання з повністю контрольованою, добре організованою спортивною, розважальною та екскурсійною програмами. Для дітей навчання у мовному таборі – це чудова альтернатива звичайним туристичним поїздкам та ще й неперевершена можливість підвищити свій рівень англійської та закохатися в ірландську культуру.

Дитячі табори Ірландії — літні, весняні, осінні й зимові — пропонують якісне навчання, прекрасні умови проживання, смачне і різноманітне харчування, свіже чисте повітря, цікаві заняття та безмежне спілкування англійською мовою.

Середня освіта в Ірландії. Ірландія стає все популярнішою для іноземних студентів для здобуття середньої освіти. При цьому законодавство Ірландії дозволяє іноземцям навчатися лише у приватних середніх школах. Іноземці розпочинають навчання у середній школі Ірландії зазвичай з 15-16 років (протягом перехідного року або після нього), навчаючись, відповідно протягом останніх трьох або двох років старшої середньої школи.

Основні переваги отримання середньої освіти в Ірландії:

  • висока якість освіти англійською мовою, європейський сертифікат про закінчення;
  • високий ступінь безпеки дітей;
  • набагато нижча вартість навчання, ніж, наприклад, у Британії;
  • сертифікат про закінчення середньої школи в Ірландії приймається університетами також Великобританії, США, Канади та країнами ЄС.

вища освіта ірландіяВища освіта в Ірландії. Вища освіта в Ірландії вважається однією з найкращих в Європі. Університети та коледжі Ірландії – це потужні дослідницькі центри, залучені до державної "Програми передових технологій" у сфері інформаційних технологій, біотехнологій та телекомунікацій.

Навчання в Ірландії на програмі бакалавріату становить 3 роки, а на магістратурі – 1-1,5 роки залежно від обраного курсу. Найбільш визнаними і престижними Університетами Ірландії є Trinity College Dublin, University of Limeric та National University of Ireland.

Важливо також, що вступ до вищих навчальних закладів Ірландії для українських студентів простіший, ніж до університетів Великобританії. Деякі освітні заклади визнають українські дипломи та не вимагають навчання на підготовчих програмах за умови високого рівня знання англійської мови. Водночас, для студентів, які бажають підвищити рівень володіння англійською мовою та отримати базові академічні кредити, пропонується спеціальний підготовчий курс Foundation.

Середня вартість року навчання в університеті в Ірландії на 20-30% нижча від вартості навчання у Великій Британії, а якість освіти та оснащення навчальних закладів не поступаються британським. Завдяки гнучкості навчальних планів студенти мають можливість планувати свій час та кількість предметів, які бажають вивчати. Важливо, що в Ірландії дозволений підробіток до 20 годин на тиждень для студентів, які навчаються на денній формі більше одного року.

Додатковою перевагою навчання в ірландських вишах є офіційний період, протягом якого можна залишатися в країні з метою пошуку роботи та працевлаштування до 40 год. на тиждень після закінчення навчання. Залежно від рівня отриманого диплому, цей період складає 6-12 міс.

Освіта в Ірландії – прогресивна, інноваційна, відповідає вимогам і викликам сучасного світу. Обравши навчання в Ірландії, кожен без винятку отримує цікавий та захоплюючий досвід, який дозволяє зануритися в атмосферу старої Європи, ознайомитися з віковими традиціями та культурою, опанувати англійську мову і здобути високопрофесійну освіту.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості навчання в Ірландії. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA