Мовна школа Kingsway English Centre, Англія

Kingsway English Centre

  • Мова для вивчення: англійська
  • Місце розташування: Велика Британія, м. Вустер (центральна Англія)
  • Види мовних курсів: загальна англійська, бізнес-англійська, індивідуальні заняття, заняття онлайн, сімейні програми, курси підготовки до складання іспиту DELTA для вчителів, курси англійської для лікарів та медсестер.
  • Вікова категорія: від 25 років
  • Тривалість уроку: 60 хв.
  • Розмір груп: до 6 студентів
  • Акредитація: British Council (Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей), English UK (британська національна асоціація акредитованих центрів вивчення англійської мови), IALC (Міжнародна асоціація мовних центрів)
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, апартменти, готелі

Місце розташування та матеріальна база

Школа Kingsway English Centre розташована в елегантному триповерховому будинку в самому центрі колоритного англійського містечка Вустер, що неподалік від Бірмінгема і Манчестера. Будівля школи оснащена сучасними аудиторіями, центром для самостійного навчання з комп'ютерами, кухнею з доступом до холодних і гарячих напоїв, а також печива і тістечок під час перерв між заняттями, зручною кімнатою для відпочинку з каміном і книжками. Студенти також мають доступ до саду і комфортної тераси для відпочинку і спілкування в теплу пору року.

Тут все створене для комфортного навчання зрілих студентів віком від 25 років (середній вік студентів — 35-40 років). Максимальна місткість школи — всього 35 студентів (у літній період); протягом року кількість студентів у школі зазвичай не перевищує 15 чоловік. Навчаються у групах до 6 студентів (зазвичай — 3-4) на уроках General English і до 4 студентів (зазвичай — 2-3) на курсах Business English.

Після занять студенти мають нагоду дослідити британський спосіб життя завдяки колоритності містечка Вустер (Worcester): відвідати його величний собор, прогулятися набережною річки Северн і історичними вуличками, в одному із затишних ресторанчиків насолодитися стравами з відомим вустерським соусом, який був вигаданий саме у цьому містечку.

Kingsway English Centre

Унікальність школи

Kingsway English Centre — невеличка школа-бутік, що орієнтується на навчання студентів бізнес-категорії від 25 років. Це — один із небагатьох мовних центрів в Англії, який пропонує дійсно індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта. Kingsway обирають для навчання в першу чергу зрілі професіонали, які бажають отримати максимум користі від навчання у стиснуті строки.

Kingsway English Centre турбується про своїх студентів з моменту реєстрації на навчання: з кожним студентом, ще до його приїзду у Вустер, 30 хв. спілкується викладач — онлайн через Скайп чи інший сервіс — щоб ще краще визначити рівень англійської студента, познайомитись, краще зрозуміти індивідуальні потреби і скласти план навчання. Після закінчення навчання і повернення додому, студент знову має 30-хвилинну розмову-підсумок навчання (course review), під час якої аналізується прогрес і визначаються шляхи подальшого вдосконалення рівня англійської.

Щопонеділка школа організовує ланч з директором і викладачами, що сприяє соціалізації, обміну досвідом і кращій адаптації до навчання і проживання у Вустері. Для тих студентів у кого немає можливості приїхати на навчання до Британії, або ж тим, хто хоче продовжувати працювати над англійською з кваліфікованими викладачами-носіями мови, школа пропонує скористатись курсом онлайн-навчання, програма якого розробляється індивідуально для кожного студента.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном