Розташування

Будівля Language PacificaLanguage Pacifica займає окрему сучасну будівлю в м.Менло Парк (Menlo Park) неподалік від Сненфордського університету, на відстані 8 хв. пішки від станції поїзда Калтрейн (Caltrain) та 15 хв. пішки від центру міста (downtown), вздовж славнозвісної центральної вулиці Силіконової долини Ель Каміно Реаль (El Camino Real).

Район багатий на кафе і ресторани, бутикові магазини і готелі, парки і зони відпочинку. Територіально Менло Парк знаходиться приблизно посередині маршруту поїзда Caltrain. Тому в школу зручно добиратися з інших містечок Силіконової долини на поїзді, велосипеді чи автомобілі. З Менло Парк поїздка на поїзді як у Сан-Франциско, так і в Сан Хосе займе приблизно однакову кількість часу - близько години.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

Фотографія лого Language Pacifica

Мовна школа Language Pacifica в Каліфорнії, США, www.languagepacifica.com, заснована в 1979 році, має бездоганну репутацію завдяки кваліфікованим і  досвідченим викладачам, демократичній і дружній атмосфері навчання, різноманітності мовних курсів, а також партнерським відносинам з рядом коледжів Каліфорнії

Прекрасно обладнані навчальні кімнати, безкоштовний доступ до Інтернету, бібліотека з цікавою художньою, науковою літературою і довідниками якнайкраще сприяють швидкому засвоєнню матеріалу та отриманню задоволення від процесу вивчення англійської мови та підготовки до мовних тестів.

Навчальна програма школи Language Pacifica включає 6 рівнів складності (два початкові рівні, два середні та два вищі) і передбачає розподіл студентів на групи відповідно до рівня їхньої англійської мови та цілей її удосконалення. В кожній групі навчається до 10 студентів, а рівень знань нового студента визначається за результатами вступного тесту. Якщо студент в процесі навчання швидко засвоює матеріал, його переводять в іншу групу на рівень вище. В кінці навчання студент отримує сертифікат про закінчення курсу відповідного рівня від Language Pacifica

Крім навчання англійської, Language Pacifica приділяє багато уваги дозвіллю своїх студентів. Кожної середи школа проводить Спортивний Клуб Language Pacifica, коли після занять усі бажаючі можуть взяти участь у командних іграх та поспілкуватися одне з одним. Для того, щоб іноземні студенти якомога глибше занурилися в мовне та культурне середовище Північної Каліфорнії, дослідили її природні дива, адміністрація школи регулярно організовує екскурсії, святкування американських національних свят, відзначає важливі події з історії самої школи.

 

Партнерство з коледжами

Група студентів Language Pacifica

Для тих, хто бажає здобувати вищу освіту в Каліфорнії, Language Pacifica підтримує партнерські відносини з наступними коледжами та університетом: Foothill College (Los Altos Hills), De Anza College (Cupertino), Cañada College (Redwood City), Menlo College (Menlo Park), College of San Mateo (San Mateo), Skyline College (San Bruno) та Notre Dame de Namur University (Belmont). 

Дане партнерство носить назву Програма Одночасного Зарахування і передбачає одночасне зарахування студента в мовну школу Language Pacifica та умовне зарахування в бажаний для студента коледж, який є членом названої партнерської програми. Чому умовне зарахування в коледж? - Тому що студент школи гарантовано стає повноцінним студентом коледжу, як тільки він отримує необхідний бал міжнародного тесту англійської мови TOEFL (PBT чи iBT) або досягає 6-го рівня знання англійської мови за системою оцінювання Language Pacifica.

Переваги Програми Одночасного Зарахування: 1) не втрачається час на очікування підтвердження про зарахування від коледжу, оскільки зарахування гарантоване. Студент розпочинає навчання наступної чверті після досягнення необхідного рівня володіння англійською; 2) студент-учасник партнерської програми першочергово реєструються на першу чверть протягом обов'язкового періоду орієнтації коледжу. Враховуючи те, що часто більшість класів вже заповнена до моменту реєстрації студента, його першочергова реєстрація дає можливість безперешкодно обрати ті курси і предмети, які його цікавлять.

Language Pacifica на Facebook   Facebook button