мовні курси для дорослих англія брайтонНевелика  затишна мовна школа Loxdale English Centre, немов перлина, розмістилася в зеленому та спокійному передмісті Брайтона, містечку Портслейд (Portslade). Школа була заснована у 1968 році та вже майже 50 років поспіль пропонує винятково високоякісні, цікаві та творчі програми вивчення англійської мови для студентів віком від 16 років.

За роки свого існування у школі навчалися представники понад 40 країн світу. Незважаючи на бездоганну репутацію школи, яка неодноразово була підтверджена висновками експертів Британської Ради, викладачі школи постійно працюють над удосконаленням навчальних програм, впроваджуючи сучасні ефективні методи викладання. Дружня команда адміністративного персоналу дбає про комфортне перебування у школі та загалом у Брайтоні кожного студента.

курси англійської англія брайтонУ власності Loxdale English Centre ‒ дві будівлі традиційного вікторіанського стилю, оточені просторим зеленим садом, а також додаткові будівлі різного призначення, у яких знаходяться спортзал, міні-кухня, навчальні кімнати, презентаційна зала, зони для відпочинку зі столами для ігор у настільний футбол тощо. У перервах між заняттями, а також у другу половину дня студенти полюбляють активно проводити час біля школи або у спортзалі: грати у баскетбол, волейбол, бадмінтон, міні-футбол.

В інтер'єрі основної будівлі школи вдало поєдналися історія та сучасність: у вишукано оздоблених приміщеннях зі старовинними меблями обладнані 15 просторих класів, бібліотека і вітальня, комп'ютерна кімната з доступом до інтернету та електронних навчальних матеріалів. На першому поверсі смачно готують у їдальні — у будні дні студентам пропонують гарячі і холодні страви, тістечка і напої, за відносно помірною ціною.

школа loxdale англіяЗаняття англійської проходять у першу та другу половини дня; у групах одночасно навчається не більше 15 студентів. Тривалість одного уроку в школі ‒ 45 хвилин. Мінімальний термін навчання ‒ 2 тижні. Протягом кожного уроку максимум уваги приділяється комплексному опануванню нової лексики, ідіоматичних конструкцій у поєднанні з вивченням граматичних правил та практикою розмовної англійської мови. В перший день навчання у школі за кожним студентом закріплюється куратор, з яким завжди можна обговорити план досягнення бажаних результатів, отримати пораду або проконсультуватися з питань довгострокового й академічного навчання у Британії.

Навчальні програми у Loxdale English Centre дуже різноманітні. Обрати можна між груповими та індивідуальними заняттями. Групові заняття загальної англійської мають інтенсивність 20 або 26 уроків на тиждень.

мовна школа брайтонРодзинкою Loxdale English Centre є програма English Plus, яка дозволяє поєднати класичне навчання на мовних курсах інтенсивністю 22 уроки на тиждень з інтерактивними заняттями та майстер-класами (4 заняття на тиждень у другу половину дня) у таких сферах як:

 • фотографія та відеозйомка;
 • театральне мистецтво;
 • вокал і музичне аранжування;
 • живопис та архітектура: створення портфоліо на тему "Життя в Британії";
 • історія моди, дизайн одягу, друк на тканині;навчання в британії
 • традиційна британська культура (мистецтво, література, музика);
 • сучасна британська культура та мистецтво (кухня, гумор, музика, паб-культура);
 • сучасна британська література та поезія;
 • міжнародні відносини (орієнтовні теми: права людини, міжнародна торгівля, історія світових імперій, конфлікт на Близькому Сході);
 • історія Великої Британії;
 • садівництво.

Серед спеціалізованих курсів англійської мови у Loxdale English Centre популярними є наступні:

 • англійська для дорослих британіяанглійська + мистецтво: 22 уроки загальної англійської + 6 годин лекцій / майстер-класів з історії мистецтва на тиждень; протягом останніх студенти мають унікальну можливість вивчити та попрактикувати основи сучасних технік живопису, медіадизайну та фотографії, розкрити свій творчий потенціал і створити власне портфоліо; початок навчання: у квітні або жовтні; тривалість курсу: 2-10 тижнів;
 • мовні курси для старшої вікової категорії 40+: 22 уроки загальної англійської в першу половину дня + 4 лекції з британської культури на тиждень + екскурсії та візити до музеїв, художніх галерей тощо;
 • курси підготовки до складання Кембриджських іспитів (FCE, CAE, CPE) та мовного тесту IELTS.

мовні курси британіяУ мовній школі Loxdale English Centre вивчати англійську мову та культуру можна не лише під час занять. Щотижня у школі організовуються додаткові безкоштовні лекції на тему "Британія сьогодні", в ході яких розглядають різні аспекти сучасної британської культури, британського стилю життя та національні особливості британців. Ввечері, з понеділка по четвер, студенти школи мають додаткову нагоду поспілкуватися та ближче познайомитися один з одним під час участі у дебатах, перегляду кінофільмів, музичних вечорів. Програма активностей, що оновлюється кожного тижня, включає відвідування цікавих пізнавальних екскурсій, подорожей, уроки сальси, веселі вечірки з барбекю й кулінарними презентаціями, квестами і вікторинами.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном