Типи магістерських програм в Італії:

Неподільна магістратура для деяких професійних напрямів (Laurea Magistrale a ciclo uno)
триває п'ять-шість років (300-360 ECTS за болонською системою) у таких сферах: медицина, стоматологія, право, ветеринарія, фармакологія.
Класична дворічна магістратура (Laurea Magistrale)
триває два роки (120 ECTS за болонською системою) і дає доступ до продовження наукової діяльності і отримання ступеня PhD та/або продовження професійної діяльності і вихід на ринок праці.
Однорічна професійна магістратура — магістратура першого рівня (Master Universitario di I livello)
триває один рік (60-90 ECTS за болонською системою) і дає додаткову спеціалізацію до освіти бакалавра і вихід на ринок праці.

Наші послуги:

 • підбір програми навчання та навчального закладу;
 • реєстрація на програми;
 • допомога у написанні резюме, мотиваційних листів, рекомендацій та в успішному відборі університетом;
 • подача освітніх документів на легалізацію (апостиль) і переклад (акредитованого перекладача на італійську мову);
 • консультаційна та організаційна підтримка в отриманні декларації про відповідність освіти — Dichiarazione di Valore (для навчання в Італії);
 • консультації щодо подачі документів на державну стипендію;
 • підбір житла;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • купівля медичної страховки.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Однорічна професійна магістратура в Італії —

шлях до вузької спеціалізації у певній сфері на основі практичного навчання

Система освіти Італії передбачає декілька типів магістерських програм. Однією з них є однорічна магістратура — програма, яка характеризується своїм практичним спрямуванням, яка орієнтована на отримання спеціальних навичок у вузькій професійній сфері і передбачає виконання проектних завдань та, як правило містить, стажування.

магістратура в італіїПрограми однорічної професійної магістратури складені для мотивованих і цілеспрямованих абітурієнтів, які мають чіткі професійні цілі, володіють іноземними мовами на високому рівні. Вимога до знання мови для вступу, англійської або італійської — B2-С1 (залежить від конкретної програми). Тривалість навчання — 12 місяців. Зазвичай до структури програми входить 6-8 місяців навчання з практичними проектами, візитами в компанії, спеціальними вокшопами з професіоналами у конкретній сфері і 3-6 місяців стажування (яке організовується університетом в партнерських компаніях). Стажування може бути як в італійських, так і у міжнародних компаніях, які працюють в Італії. Тому, навіть якщо навчання повністю проходить англійською мовою, все таки потрібно володіти італійською хоча би на рівні А2 до початку стажування. Після завершення програми більшість студентів влаштовується на роботу в Італії або іншій європейській країні, інколи в ту саму компанію, де проходили стажування.

Основні переваги навчання на однорічній професійній магістратурі в Італії:

 • Для вступу не потрібно подавати заявку на навчання до Італійського Консульства (проте документи для отримання декларації про відповідність освіти подавати до Консульства потрібно).
 • Основні вимоги для вступу — це наявність диплому рівня бакалавра і чіткої мотивації щодо здобуття певної спеціальності. Немає суворих вимог до сфери попередньої освіти (окрім деяких програм, які вимагають спеціальну підготовку).
 • Менші групи студентів на програмах — 20-30 студентів у групі (на програмах дворічної магістратури навчається до 200 студентів у групі).
 • Програми передбачають саме розвиток практичних професійних навичок, soft skills, тісний зв'язок і співпрацю з певною індустрією, сферою бізнесу. Викладачі є професіоналами-практиками у тій сфері, яку викладають.
 • Місце стажування підбирається університетом у компаніях-партнерах (які є лідерами у своїй сфері) залежно від знань, умінь і побажань щодо напряму діяльності студента. Проходження стажування збільшує шанси на працевлаштування після завершення навчання.
 • Можливість отримання знижки до 50% на навчання за високу академічну успішність і на основі результатів інтерв'ю з університетом (залежить від умов отримання стипендії кожного конкретного університету).
ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ

 

Вартість навчання на однорічній професійній магістратурі: 7-16 тис. євро (залежно від програми і університету) в державних і приватних університетах.

Приклади програм однорічної професійної магістратури англійською мовою навчання в партнерських університетах Вивчай! в Італії:

магістратура з комунікацій італія  магістаратура в мілані

 • Master in International Communication (магістратура з міжнародних комунікацій): навчання три семестри у трьох університетах у містах Мілан, Італія; Лідс, Великобританія; Вільнюс, Литва.
 • Master in Hospitality and Tourism Management (магістратура з менеджменту у сфері гостинності і туризму): програми входить двотижнева навчальна поїздка до міст Дубаї і Абу-Дабі (ОАЕ), а також студенти можуть обрати проходження стажування в Італії чи за кордоном або вивчення IT-технологій в туризмі в College of Graduates Studies for Informatics, Кіото, Японія, і стажування в туристичній компанії в Японії.
 • Master in Game Design (магістратура з дизайну ігор): протягом року студенти працюють над проектом під керівництвом розробників, дизайнерів і викладачів з Європи, США, Канади, Британії.

магістратура в римі  магістратура з менеджменту в моді

 • Master in Fashion and Luxury Management (магістратура з менеджменту у сфері моди та розкоші) з двома спеціалізаціями — Fashion Management і Luxury Management: програма включає виконання проекту групою студентів на основі реальних кейсів компаній-партнерів університету, а також стажування або втілення власного бізнес-проекту.
 • Master in Corporate Finance (магістратура з корпоративних фінансів): програма містить багато дисциплін, необхідних для фахівців з корпоративних фінансів, в тому числі такі як Corporate Finance, Financial Ratio Analysis, Capital Markets, Trade Finance, Firm Valuation Methods, Private Equity and Venture Capital.
 • Master in International Management (магістратура з міжнародного менеджменту): програма сфокусована на отриманні студентами небідних інструментів для управління й інновацій в міжкультурному середовищі, з акцентом на бізнесі у сфері Made in Italy.
 • Master in Management and Technology (магістратура з менеджменту і технологій) зі спеціалізаціями Digital Ecosystem, Energy Industry, Risk Management and Insurance.
 • Master in Tourism Management (магістратура з менеджменту в туризмі): програма містить предмети з управління й маркетингу у сфері туризму, семінари з підприємцями й топ-менеджерами у сфері туризму, групові проекти й предмети на вибір — такі як Hotel Strategic Management, Cultural Tourism, Nature Tourism, E-Business in Tourism, Luxury Tourism, а також стажування 4 місяці.
 • Master in Big Data Management (магістратура з менеджменту у сфері великих даних): на програмі вивчаються прикладні дисципліни — Advanced Visualizations, Data Science Toolkit, Big Data Programming Models, Python for Finance, Programming for Data Analysis I, Programming for Data Analysis II та ін. й проходиться стажування 4 місяці.

магістратура у венеції  однорічна магістратура італія  

 • Master in Aviation Management (магістратура з менеджменту у сфері авіації): програма спрямована на підготовку спеціалістів з управління й новацій в авіаційній індустрії; передбачає аналіз кейсів разом з топ-менеджерами авіаційних компаній, мови навчання — англійська й італійська.
 • Master in Digital Humanities (магістратура з цифрових гуманітарних студій): студенти навчаються розвивати цифрові та інформаційні технології, які застосовуються у сфері історично-культурної спадщини, мови навчання — англійська й італійська.
 • Master in Fashion Design and Management (магістратура з менеджменту і дизайну у сфері моди): навчання передбачає теоретичну і практичну частину, воркшопи щодо створення, дизайну та підготовки нових колекцій одягу; мови навчання — англійська й італійська.
ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ