Наші послуги, вища освіта в Іспанії:

 • аналіз потреб абітурієнта і планів щодо місця та сфери застосування своїх знань;
 • підбір програми відповідно до потреби і планів клієнта;
 • складання плану покращення знань відповідно до вимог університету та реєстрація для здачі відповідних екзаменів;
 • організація навчання (у тому числі візова підтримка) на підготовчих курсах до складання вступного іспиту PCE (у випадку вступу в державний ВНЗ на бакалавріат), курсах іспанської мови або курсах підготовки до іспиту DELE в Іспанії, за потреби;
 • допомога у підготовці та зборі повного пакету документів для вступу в університет та, за необхідності, у поданні документів на омологацію і легалізацію;
 • реєстрація на програму і подача документів відповідно до термінів університету;
 • консультації щодо внесення реєстраційного збору та плати за навчання;
 • допомога у пошуках місця проживання під час навчання в студентських резиденціях;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи; повна підготовка до виїзду на навчання в Іспанії;
 • консультаційне супроводження студента в Іспанії під час першого року його навчання.

Магістратура з туризму в Іспанії

освіта у сфері туризму і готельного бізнесу в ІспаніїОдним з найбільш популярних напрямів для навчання на магістратурі в Іспанії серед іноземних студентів є туризм. В Іспанії переважна більшість державних університетів має магістерські програми з туризму. Крім державних, є досить багато приватних університетів зі спеціалізацією в туристичній сфері в різних містах країни. Туризм грає велику роль в економіці Іспанії, програми з туризму викладаються на високому рівні, містять багато практики, а випускники швидко знаходять роботу.

Найбільше спеціалізованих в гостинному бізнесі університетів працюють в Барселоні, решта — також у Мадриді, на Пальмі-де-Майорці і в Сан-Себастьяні. Навчання триває 1 рік, рідше два роки. Мови навчання — іспанська (можуть бути програми з іспанською мовою навчання, але і з певною кількістю предметів англійською мовою) або англійська (в основному, в приватних університетах).

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером ряду приватних університетів і бізнес-шкіл в Іспанії з викладанням як англійською, так і іспанською мовами.

Ми також консультуємо у виборі та допомагаємо організаційно зі вступом у державні університети на магістерські програми в Іспанії.

Приклади державних університетів, куди освітня агенція Вивчай! допомагає вступати на магістерські програми з туризму:

марістратура по туризму в Іспанії     магістратура по туризму в Барселоні

 • Університети Андалусії, в містах Малага, Уельва, Кадіс, Севілья (менеджмент у сфері туризму, мова навчання — іспанська)
 • Університет Аліканте, Університет Валенсії, Політехнічний університет Валенсії (менеджмент у сфері туризму; мова навчання — іспанська)
 • Університет Сарагоси (менеджмент у сфері туризму, мова навчання — іспанська)
 • Університет Барселони, Автономний університет Барселони (менеджмент у сфері готельного бізнесу, менеджмент у сфері організації заходів, он-лайн маркетинг в туризмі та ін.; мова навчання — іспанська або англійська, залежно від програми)
 • Університет Карлоса ІІІ у Мадриді (менеджмент у сфері туризму, культурних й національних ресурсів; мова навчання — іспанська)
 • Мадридський університет Комплутенсе (менеджмент компанії в готельному бізнесі, планування й управління у сфері розвитку туристичних напрямків; мова навчання — іспанська)

Приклади приватних університетів, куди освітня агенція Вивчай! допомагає вступати на магістерські програми з туризму:

готельний бізнес в Іспанії    школи готельного бізнесу в Іспанії

 • Школа туризму і готельного менеджменту Sant Ignasi університету Ramon LLULL в Барселоні (готельний менеджмент, бізнес у сфері туризму й організації заходів, інновації в готельному бізнесі; мова навчання — англійська)
 • Школа готельного менеджменту і кулінарного мистецтва у м. Сан-Пол-де-Мар — Hotel Escuela de Sant Pol de Mar (менеджмент у сфері готельного-ресторанного бізнесу, менеджмент у сфері кулінарного мистецтва і у ресторанному бізнесі; мова навчання — іспанська або англійська, залежно від програми)
 • EU Business School, кампус в Барселоні (управління у сфері туризму, відпочинку й розваг; навчання англійською мовою)
 • Міжнародна школа готельного бізнесу, туризму й мов HTL — International School of Hospitality, Tourism and Languages (менеджмент у сфері туризму й готельного бізнесу, VIP-менеджмент в туризмі, проведення екскурсій в Іспанії, управління у сфері продуктів та напоїв, менеджмент й організація заходів; мова навчання — англійська, вивчення іспанської мови)
 • Школа туризму та готельного бізнесу Ostelea, кампуси у Барселоні й Мадриді (менеджмент у сфері міжнародного туризму, організація подій й бізнес-туризм, менеджмент компанії у сфері готельно-ресторанного бізнесу; мова навчання іспанська або англійська, залежно від програми і міста)

менеджмент по туризму в ІспаніїВартість навчання

 • в державних університетах автономних спільнот Андалусії, Валенсії і деяких університетах Мадриду — 2-2,5 тис. євро на рік, в Барселоні і Мадриді — 5-7,2 тис. євро на рік (станом на початок 2018 року);
 • в приватних університетах — 11-20 тис. євро на рік. В Міжнародній школі готельного бізнесу, туризму й мов HTL вартість навчання — 3,5 тис. євро на рік.

 

Основні вимоги для вступу на магістратуру в туризмі в Іспанії:

 • володіння мовою, якою буде проходити навчання на рівні В2 (обов'язково потрібно мати сертифікат DELE, SIELE або IELTS (TOEFL), залежно від мови навчання);
 • освіта рівня бакалавра у сфері менеджменту, соціальних наук або юриспруденції;
 • бажано практичній досвід у сфері туризму (стажування, практика);
 • хороша академічна успішність, високий середній бал попередньої освіти.

магістратура по кулінарній майстерності в ІспаніїОсобливостями вступу на магістратуру в державні університети в Іспанії як у сфері туризму, так і в інших сферах, є необхідність готувати присяжний переклад освітніх документів (але деякі університети приймають нові двомовні українські дипломи без перекладу), довідку про право навчання на магістратурі в Україні з апостилем і присяжним перекладом (для багатьох університетів, але не для всіх) і переведення оцінок за іспанською 10-бальною шкалою — declaración de equivalencia de la nota media (для більшості університетів). Приватні університети мають нижчі вимоги до документів, додатково проводять інтерв'ю по Skype для перевірки рівня знань і рівня мови аплікантів.

Дати подачі документів

В більшості університетів Іспанії реєстрація на магістратуру починається вже з січня і триває до травня-червня. На деякі програми можна зареєструватися після травня або червня, за умови, що залишилися вільні місця. Є університети, в яких реєстрація відкрита до липня-серпня. В приватних університетах реєстрація відкрита круглий рік. Навчання починається в середині жовтня, або на початку листопада. В деяких приватних університетах навчання можна почати, також і з весняного семестру (з січня або березня).