Наші послуги

 • підбір програми відповідно до потреб і планів клієнта;
 • реєстрація на програму і подача документів відповідно до термінів університету та на здачу вступних іспитів (за потреби),
 • допомога у написанні мотиваційних листів і резюме;
 • консультації щодо внесення реєстраційного збору та плати за навчання;
 • допомога в організації опікунства за необхідності; 
 • допомога у пошуках місця проживання під час навчання;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • повна підготовка до виїзду на навчання в Австрію.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Медичний університет Відня (Medizinische Universität Wien) — державний університет Відня, один з найстаріших медичних університетів світу та найстаріший серед медичних вишів німецькомовних країн. Віденський медичний університет є найбільшою медичною організацією Австрії, яка займається не тільки освітою. Тут також проводяться дослідження в області імунології, онкології, алергології, нейрохірургії та ін. Віденський медичний університет має власні клініки, де щорічно вчені і практиканти лікують понад 100 тис. пацієнтів. При ньому функціонує найбільша клініка Європи — Віденський Госпіталь (Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien). Випускниками Віденського медичного університету є 7 лауреатів Нобелівської премії. В стінах Віденського медичного університету навчався і засновник методу психоаналізу Зігмунд Фрейд.

Випускники Медичного університету Відня після закінчення навчання без труднощів знаходять собі престижну роботу в галузі медицини, отримують можливість проходження ординатури за обраним фахом.

Освітня агенція Вивчай! надає консультації з питань вступу та отримання візи для навчання в Medizinische Universität Wien.

Більш детальну консультацію з питань вступу, а також здобуття вищої освіти в Австрії можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Рейтинги університету

Медичний університет Відня в цифрах

Освітні програми університету

Вступ в університет, вартість навчання

Програма підготовки до вступу

 

Рейтинги університету:

За даними міжнародних рейтингів університетів Best Global Universities 2018, Times Higher Education Ranking 2018, Shanghai Jiao Tong University Ranking 2017, Medizinische Universität Wien входить в топ-200 університетів Європи та займає друге місце серед найкращих вишів Австрії.

Віденський медичний університет в цифрах (станом на 2018 рік):

 • 8 000 студентів;
 • 5 500 співробітників;
 • 3 600 дослідників;
 • 27 університетських клінік та 3 клінічні інститути;
 • 12 медико-теоретичних факультетів;
 • 18 курсів післядипломної освіти;
 • 16 програм докторантури PhD;
 • 10 програм докторантури з прикладних медичних спеціальностей.

Освітні програми університету:

Медичний університет Відня готує спеціалістів за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Медицина" (12 семестрів), "Стоматологія" (12 семестрів), "Магістр медичної інформатики" (4 семестри).

Вступ до університету, вартість навчання

Документи на програми різного напрямку можна подавати двічі на рік: на зимовий семестр — до 5 вересня та на літній семестр — до 5 лютого.

Українці можуть вступати до Медичного університету Відня після закінчення підготовчих курсів, що проводяться організацією Vorstudienlehrgang der Wiener Universitäten (VWU) або після закінчення І курсу медичного ВНЗ України за умови володіння німецькою на відповідному рівні — не нижче С1.

Проте, квота абітурієнтів з країн, що не входять до складу ЄС (в тому числі України), є досить низькою і становить всього 5% від загальної кількості прийнятих.

Всі програми в університеті викладаються німецькою мовою.

Рівень німецької С1 і вище має бути підтверджений наступними сертифікатами, виданими не раніше, ніж за 3 роки до початку навчання:

 1. ÖSD Zertifikat C1;
 2. Goethe Zertifikat C1;
 3. DSH 2;
 4. Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz DSD II;
 5. TestDaF: мінімальна оцінка "4" у всіх частинах;
 6. Підготовчі мовні курси Віденського університету із складеним іспитом на рівень C1/2.

Вартість навчання для українців у Медичному університеті Відня — 726,72 євро за один семестр навчання (2018-19 н.р.). Обов'язковим також є студентський збір величиною 19,20 євро на семестр.

Набір на програму навчання "Медицина" та "Стоматологія" можливий лише через здачу вступного тесту (MedAT), для участі в якому потрібно пройти попередню онлайн-реєстрацію (терміни реєстрації в 2018 р. — 1-30 березня 2018).

Тест складається з 4-х частин:

 1. перевірка базових шкільних знань з хімії, біології, фізики та математики;
 2. для спеціальності "Медицина" — розуміння профільного тексту, для спеціальності "Стоматологія" — перевірка мануальних навичок абітурієнта;
 3. перевірка когнітивних здібностей та навичок: пам'яті, моделювання тощо;
 4. перевірка соціально-емоційних компетенцій.

Вартість складання тесту MedAT — 110 євро. До тесту можна готуватися самостійно або на підготовчих курсах Vorstudienlehrgang der Wiener Universitäten (VWU).

Програма підготовки до вступу

Програма підготовки до вступу у Відні – це університетський курс, що проводиться організацією Vorstudienlehrgang der Wiener Universitäten (VWU) у партнерстві з 6-ма університетами Відня, у тому числі Медичним університетом Відня. Метою програми є підготовка іноземних студентів до вступу в обраний університет, зокрема покращення німецької мови абітурієнтів до необхідного для вступу рівня С1, а також до складання додаткових вступних іспитів, якщо на обраному студентом факультеті потрібні знання з таких предметів як англійська мова, математика, фізика, хімія, біологія. Щоб вступити на підготовчу програму, треба спочатку умовно вступити в університет.

Реєстрація на підготовчу програму триває до 5 вересня на зимовий семестр та до 5 лютого на літній. Навчатися на програмі можливо до 4 семестрів.

Вартість навчання на підготовчій програмі у Відні, станом на 2018-19 н.р. — 1 160 євро за 1 семестр навчання, додатково оплачується вартість навчальних матеріалів в сумі 20 євро.