вища освіта в канадіMITTManitoba Institute of Trades and Technology, Інститут прикладних спеціальностей і технології Манітоби, донедавна Winnipeg Technical College — Вінніпезький технічний коледж у м. Вінніпеґ, провінція Манітоба — один з найкращих у Канаді та лідер у провінції Манітоба у підготовці спеціалістів технічних та інших професійних прикладних напрямків.

Інститут почав свою діяльність в наданні освіти південним районам Вінніпеґу, як центр професійної підготовки, ще у 1985 році, а сьогодні готує спеціалістів на дипломних та сертифікаційних програмах у сферах охорони здоров'я, кулінарії, готельного бізнесу, інформаційних технологій, адміністративного обслуговування бізнесу, автомобільної механіки тощо.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Manitoba Institute of Trades and Technology та його мовного центру в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до MITT і навчання в інституті, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

 

Матеріальна база

Програми навчання

Партнерські програми з University of Winnipeg

Найцікавіші програми навчання для українців

Мовний центр MITT

Додаткові сервіси інституту

 

 

Матеріальна база, кампуси

Manitoba Institute of Trades and Technology має декілька кампусів у м. Вінніпеґ: Henlow Campus з основним адміністративним офісом, Pembina Campus, Fultz Campus, Erin Campus. Студенти забезпечені чудовою матеріальною базою для викладання та розвитку практичних навичок усіх програм, які пропонує навчальний заклад.

Програми навчання MITT

MITT пропонує дворічні дипломні програми та однорічні сертифікаційні програми. Головною особливістю навчання в інституті є практичність пройденого матеріалу, постійне поєднання теорії з практикою, що дозволяє студентам без проблем знайти роботу після закінчення навчального закладу.

Більшість програм інституту розділені на ті, на яких навчаються в основному канадці, та на ті, на яких навчаються іноземні студенти. Курси мають однакову програму, проте саме іноземним студентам надається більше допомоги у навчанні, матеріал може викладатися дещо повільніше і з більшою кількістю пояснень. Будь-який іноземний студент, який має високий рівень англійської та відповідає іншим вимогам MITT, може вступати на курси і програми, що розраховані на канадців.

Програми MITT — для тих у тому числі українських студентів, які хотіли би:

 • отримати практичні знання і вміння коледжу, далі попрацювати та повернути таким чином інвестовані гроші в освіту, із можливістю продовження працевлаштування у Манітобі;
 • отримати практичні знання і вміння протягом одного або двох років в MITT для продовження навчання на чотирирічній програмі університету — відразу або після післядипломної роботи, при цьому з можливістю отримання ступеня бакалавра за канадськими цінами.

Партнерські програми з University of Winnipeg

навчання в канаді вища освітаManitoba Institute of Trades and Technology має партнерські відносини з University of Winnipeg (UWinnipeg) - Університетом Вінніпеґу, що означає проведення двома навчальними закладами спільних програм. В організації та викладанні таких спільних програм використовуються викладачі обох шкіл, матеріальна база, зароблені крЕдити напряму переводяться з MITT в Uwinnipeg для продовження навчання. На сьогодні (вересень 2014 року) студенти навчаються на двох спільних дворічних дипломних програмах: Network Security Diploma та Restaurant and Food Services Entrepreneurship.

Найцікавіші програми навчання для українців

 • Post Graduate Certificate in International Business — сертифікаційна програма, навчання 12 місяців;
 • Restaurant & Food Services Entrepreneurship Diploma Program — спільна з University of Winnipeg — дипломна програма, навчання 18 місяців;
 • Technical Drafting — сертифікаційна програма, навчання 8 місяців;
 • Network Security Diploma — спільна з University of Winnipeg — диплом, навчання 18 місяців;
 • Network and Computer Technology — для закінчення програми та отримання спеціалізації, студенти здають сертифікаційні екзамени Microsoft MCSE та MCSA, Cisco CCENT;
 • CompTIA A+, Server+, and Network +, Linux LPI. Студенти одночасно зараховані і в академію Cisco Networking Academy. Деякі отримані крЕдити можна потім використати для навчання у Cisco - Cisco CCNA, CCNP, CCNA Security, Cisco CCNA VoIP. Програма Network and Computer Technology program є також членом академій Microsoft IT Academy, VMWare IT Academic Program і CompTIA Associate.
 • Medical Administrative Assistant — сертифікаційна програма тривалістю 12 міс.
 • Early Childhood Education — сертифікаційна програма тривалістю 12 міс., після закінчення якої можна працювати помічником дошкільного навчального центру або йти далі навчатися у Assiniboine Community College.
 • Culinary Arts and Design — річна сертифікаційна програма.
 • Business Administrative Assistant — річна сертифікаційна програма.

Мовний центр

Мовний центр MITT приймає мовних студентів як для лише удосконалення англійської мови, так і для підготовки до вступу в коледж, у тому числі з умовним зарахуванням без здачі тестів IELTS або TOEFL.

Додаткові сервіси, у тому числі для іноземних студентів

вища освіта в канаді вініпегЦікавими сервісами для іноземних студентів є безкоштовні Peer Tutor Program та Conversation Cafe. Peer Tutor Program: іноземний студент, як і канадський, може отримати до 7 год. безкоштовної допомоги з певного предмету від інших студентів, які знають матеріал даного предмету дуже добре; іноземний студент також сам може стати "т'ютором" і отримувати за це плату (наприклад, з математики чи іншого предмету). Протягом ланчу у Conversation Cafe іноземні студенти можуть поговорити з іншими студентами інституту на заздалегідь обрану тему, таким чином практикуючи англійську мову.

На території кампусу Pembina є ліцензований дитячий центр — Fort Garry Child Care Centre Co-Op для дітей працівників коледжу та студентів. Тут в основному проходять практику студенти програми Early Childhood Education.