• Студенти з України можуть отримати знижку на навчання в Niagara College до 2 тис. кан. дол. на будь-якій академічній програмі. Освітня агенція Вивчай! допомагає клієнтам у поданні заявки на знижку.
 • Район Ніагара серед недорогих і найпривабливіших в Канаді за вартістю проживання студентів.

 

Нова програма Post Grad —Commercial Beekeeping в Niagara College. Наступний початок навчання січень 2018 року.

 

освіта в канадіNiagara College (Niagara College of Applied Arts and Technology — Ніагарський коледж), у південній частині провінції Онтаріо, Канада— це державний коледж, заснований у 1967 році, що розвивається найшвидше у Канаді; це місце навчання понад 10 тис. студентів щорічно, у тому числі понад 1 тис. іноземних студентів з більше, ніж з 70 країн світу.

Вже протягом 8 років підряд (статистика 2014 року) Niagara College посідає перше місце з найвищим ступенем задоволення студентів у провінції Онтаріо.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Niagara College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в Niagara College, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay)

Програми, вартість навчання

Програми навчання

Курси англійської мови, вступ без здачі IETLS або TOEFL

Кампуси, матеріальна база

Варіанти розміщення

Основні переваги навчання в Niagara College

 

Програми навчання

Коледж пропонує більше 100 програм навчання — від однорічних сертифікаційних до чотирирічних бакалаврських. Серед найпопулярніших для іноземних студентів є програми у сфері бізнесу, маркетингу, PR-у, бухгалтерського обліку, готельного та ресторанного менеджменту і бізнесу, кулінарії, виноробства, медіа та дизайну.

навчання в канадіПриклади програм:

 • International Business Diploma, 2 роки
 • Sales and Marketing Diploma, 2 роки
 • International Business Management Graduate Diploma, 1 рік
 • Bachelor of Applied Business — International Commerce and Global Development, 4 роки
 • Hospitality Management, Hotel and Restaurant (Co-Op) Diploma, 2 роки
 • Event Management Graduate Certificate, 1 рік
 • Bachlor of Applied Business — Hospitality Operations Management, 4 роки
 • Public Relations Graduate Certificate, 1 рік

Частина програм має компонент практики Co-Op, протягом якої можна працювати з повноцінною оплатою праці.

Основні вимоги до знань англійської при вступі: IELTS 6.0 для програм рівня бакалавріату та диплому після середньої школи, IELTS 6.5 для програм post-graduate.

Основні місяці початку навчання: вересень, січень, травень (наявність того чи іншого періоду навчання залежить від програми).

Курси англійської мови, вступ без здачі IETLS або TOEFL

Niagara College проводить декілька видів курсів англійської мови для іноземних студентів. Студенти навчаються на 5-ти рівнях володіння англійською.

курси англійської в канадіАнглійська для підготовки до вступу у коледж — English for Academic Preparation (EAP)

Даний курс — найбільш академічно інтенсивний. Він поєднує програму покращення усіх навичок володіння англійською з метою академічного навчання у вищому навчальному закладі та для застосування у бізнес-середовищі, а також програму ознайомлення з канадською культурою — Canadian Cultural Studies.

Успішна здача кінцевих тестів на рівні Advanced програми EAP з результатом від 70% надає студенту право навчатися на обраній ним академічній програмі Niagara College без здачі тесту IETLS або TOEFL.

Місяці початку навчання на програмі EAP: січень, травень, вересень.

Тривалість та інтенсивність: 25 год. англійської на тиждень, 4 місяці.

Для студентів, які хотіли би приїхати навчатися на коротший період для підвищення рівня англійської та дослідження Канади й Онтаріо, коледж пропонує коротший курс EAP тривалістю 8 тижнів.

Ті студенти, які навчаються на EAP відразу на високому рівні Advanced можуть поєднати курси англійської з академічними предметами, кредити яких будуть пізніше зараховані під час навчання студента на академічній програмі.

Влітку студенти можуть навчатися на менше інтенсивній (20 год. на тиждень) літній програмі вивчення англійської при коледжі, тривалістю 4 тижні або 8 тижнів. Розпочати навчання можна у липні (на 4 або 8 тижнів) або серпні (лише на 4 тижні).

Кампуси, матеріальна база

навчання в канадіЗаснований у м. Велланд (Welland) понад 45 років тому, сьогодні Niagara College приймає студентів у трьох сучасних кампусах: Welland Campus, Niagara-on-the-Lake Campus, Niagara Falls Campus. Більшість програм проводяться на кампусах Welland Campus, Niagara-on-the-Lake Campus.

Welland Campus

Welland Campus знаходиться у невеликому місті Велланд у центрі регіону Ніагара, лише 2 год. на автомобілі від Торонто та півгодини від Ніагарського Водоспаду. Місто ідеально підходить для навчання, особливо іноземних студентів, які спочатку проходять адаптаційний період: невелике, безпечне, затишне, зелене.

У найперший і найстаріший кампус нещодавно було інвестовано понад 100 млн. кан. дол., що дозволило додати шість нових будівель для навчання і практики, а також центр прикладних дисциплін охорони здоров'я — Applied Health Institute — з сучасними лабораторіями, аудиторіями, стоматологічною клінікою, салоном краси, презентаційною залою на 1000 місць.

Великий сучасний фітнес-центр; Rankin Technology Centre — простір для навчання і практики студентів інженерних і прикладних спеціальностей; кафе та паб також знаходяться на кампусі Welland.

Niagara-on-the-Lake Campus

Кампус Niagara-on-the-Lake — найновіший, відкритий у 1998 році та знаходиться в одному з найкрасивіших та затишніших міст Канади, Ніагара-он-да-Лейк. Кампус лежить уздовж головного транспортного коридору між Торонто та США.

На території кампусу з триповерховою будівлею з класними кімнатами та іншими навчальними приміщеннями, розмістилися навчальна теплиця, грядки та сади, вишуканий ресторан зі смачними стравами, навчальні винний будинок з виноградниками та броварня. Усе перелічене — це місця, де студенти різних програм отримують практичне навчання, де можна придбати результати їхньої роботи: різні декоративні рослини і вазони, страви, вино і пиво відповідно.

На кампусі також для користування студентів і громади фітнес-центр, кафе, паб, магазин, комп'ютерні класи.

Варіанти розміщення

навчання в канадіНа території кампусів Welland і Niagara-on-the-Lake є сучасні просторі резиденції — двокімнатні апартменти з міні-кухнею та ванною кімнатою. Кількість місць у них обмежена.

Більшість студентів надає перевагу проживанню з приймаючими сім'ями або окремо в апартменті за межами кампусу. Такий тип проживання дешевший і дає студентам відчуття свободи та самостійності.

Усі приймаючі сім'ї та апартменти знаходяться неподалік від коледжу, до 30 хв добирання на громадському транспортові. Громадський транспорт функціонує дуже добре, тому добирання до коледжу не створює жодних проблем.

Основні переваги навчання в Niagara College

Переваг навчання у Niagara College безліч, основними з них є наступні:

 • висока якість навчання і високий рівень викладацького складу;
 • набагато нижча, ніж наприклад у Торонто, вартість навчання і проживання;
 • сучасна матеріальна база, наявність власних навчальних приміщень для отримання знань і навичок через практику;
 • близькість до Торонто;
 • спокійне та безпечне середовище, висока якість проживання у регіоні Ніагара.