мовна школа OHC англіяOxford House College (OHC) – одна з найбільш популярних шкіл вивчення англійської мови у Британії. Заснований ще у 1974 році, коледж має значний досвід у викладанні – кожного року тут проходять навчання понад 7 000 студентів з усього світу, які приїжджають щоб не просто покращити свої знання англійської, а таким чином підвищити свої можливості у здобутті вищої освіти за кордоном, посилити свою вагу на міжнародному ринку праці.

OHC навчає дорослих студентів (від 16 років) у трьох мовних центрах — у Лондоні (OHC London Oxford Street), Ричмонді (OHC London Richmond), Оксфорді (OHC Oxford) та Стретфорд-на-Ейвоні (OHC Stratford-upon-Avon) .

Компанія OHC також організовує літні дитячі мовні табори з проживанням на кампусах в Оксфорді й Стретфорд-на-Ейвоні.

Школи OHC для дорослих мають наступні особливості:

  • досвідчені, висококваліфіковані викладачі;
  • дружня атмосфера навчання з динамічними й мотивуючими заняттями;
  • індивідуальний підхід до потреб кожного студента;
  • широкий вибір спеціалізації курсів: загальна англійська, ділова, підготовка до Кембриджських екзаменів і тесту IELTS, додаткові заняття на розвиток конкретних навичок володіння мови; індивідуальні заняття; курси підвищення кваліфікації для вчителів (у Лондоні й Оксфорді);
  • різна інтенсивність курсів (15, 21, 30 год. на тиждень);
  • гнучкий графік занять (ранкові, післяобідні та вечірні уроки);
  • навчання у групах різного рівня знань — від Beginner до Advanced;
  • уроки проходять блоками по 90 хв. (кожні 3 години навчання означають 3 год. з 15-хвилинною перервою).

англійська в англії oxford house collegeУсі школи акредитовані British Council, члени спеціалізованих організацій English UK та Education UK. Більше про переваги членства шкіл в English UK можна почитати за посиланням.

Під час навчання можна обирати проживання у сім'ї чи у студентській резиденції (наявність двох опцій залежить від конкретного центру).

Крім занять, студентам шкіл Oxford House College пропонується різноманітна культурна і розважальна програма, що сприяє кращому вивченню британської культури і дозволяє більш глибоко зануритися в атмосферу вивчення англійської.

 

OHC London Oxford Street

Мовний центр у Лондоні знаходиться у центрі міста недалеко від Oxford Street (де початково була розташована школа), та всесвітньо відомих історичних пам'яток і фешенебельних магазинів. Школа займає п'ятиповерхову будівлю з 22-ма класними кімнатами та відмінною матеріальною базою. У центрі наявні простора сучасна бібліотека, студентське кафе з виходом на терасу, комп'ютерні кімнати, місця для самостійного навчання. У школі є вільний доступ до Wi-Fi зв'язку.

Максимальна кількість студентів у класах — 18, проте в середньому у групах навчається 12-15 чол.

OHC London акредитований спеціальною міжнародною асоціацією центрів викладання мов EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services) та спеціальною освітньою контролюючою асоціацією ISI (Independent Schools Inspectorate).

Цей мовний центр OHC ідеально підходить для тих студентів, хто хоче навчатися в атмосфері динамічного сучасного міста з надзвичайно великою кількістю історичних місць, музеїв, ресторанів і кафе, навчальних закладів.

 

OHC London Richmond

англійська в лондоні річмондНедалеко від Лондона, у його південно-західному передмісті, розташувався ще один мовний центр мережі — OHC Richmond. Триповерхова чарівна будівля школи розташувалася на одній з центральних вулиць з безліччю магазинів. Даний невеликий за розмірами навчальний центр, з 5-ма класними та комп'ютерною кімнатою, зустрічає студентів просторою вітальнею. У школі наявний Wi-Fi зв'язок.

OHC Richmond пропонує великий вибір соціальних заходів для своїх студентів. Безпосередньо у Ричмонді останні полюбляють катання на човнах по річці Темза, а також велосипедні прогулянки по найбільшому серед Лондонських Королівських Парків, заповідникові — Richmond Park, відомому своєю красою та, серед іншого, його рогатими мешканцями, оленями.

Оскільки від Ричмонда до центральної частини Лондона всього 20 хв. на метро, студенти мають легкий і швидкий доступ до культурних та туристичних заходів у Лондоні. OHC London Richmond – перш за все для тих студентів, які хочуть поєднати комфортну, тиху й спокійну атмосферу навчання з близькістю до одного з найбільш активних і цікавих місць світу.

 

OHC Oxford

вивчення англійської в оксфорді оксфорд хауз коледжМовний центр OHC в Оксфорді — затишний та невеликий за розмірами (має 10 класних кімнат), із дружньою атмосферою, розташований у центрі міста. Студентів тут очікує якісне навчання, підтримка та піклування з боку викладачів і адміністративного персоналу. У школі є вітальня для користування студентів, окремий навчальний центр, кімната з комп'ютерами.

OHC Oxford також акредитований спеціальною міжнародною асоціацією центрів викладання мов EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services) та спеціальною освітньою контролюючою асоціацією ISI (Independent Schools Inspectorate). Окрім цього, OHC є авторизованим центром підготовки до Кембриджських іспитів ESOL.

Оксфорд — чудове місце для навчання з особливою університетською атмосферою, гамірливим студентським життям, прекрасною архітектурою та, при цьому, усіма зручностями міста XXI століття. Захопливе поєднання старовини і сучасності міста, близькість коледжів Оксфордського університету додатково мотивують до серйозного вивчення англійської.

 

OHC Stratford-upon-Avon

OHC у Стретфорд-на-Ейвоні – місті народження великого Вільяма Шекспіра — серед найменших за розмірами шкіл мережі. Атмосфера навчання та рівень індивідуального підходу й турботи про студентів навчального закладу повністю відповідає дуже високому рівню безпеки проживання у місті.

Школа займає два поверхи невеликої будівлі, що височіє над річкою Ейвон, недалеко від центру міста і знаменитого Королівського Шекспірівського Театру (Royal Shakespeare Theatre), оточена невеликим мальовничим садом, у якому можна відпочивати, робити барбекю і грати у бадмінтон у вільний час. Школа також має вітальню, міні-кухню для потреб студентів, стіл для гри у теніс.

У Стретфорд-на-Ейвоні пропонують винятково такі типи курсів як загальна англійська різної інтенсивності, підготовка до іспиту IELTS та індивідуальні заняття з вчителем.

Центр OHC Stratford-upon-Avon акредитований спеціальною освітньою контролюючою асоціацією ISI (Independent Schools Inspectorate).

Оскільки культурне й туристичне життя міста Стретфорд-на-Ейвон повністю пов'язане з народженням, життям і творчістю Вільяма Шекспіра, заняття та численні соціальні активності школи OHC включають у себе практику театрального мистецтва, відвідування місцевих музеїв і театрів.

Для студентів школи організовують екскурсійні поїздки й в інші міста Британії, у тому числі в Лондон (куди їхати 1,5 год. на авто або 2-2,5 год. на громадському транспорті) і в Бірмінгем (куди 40 хв. на авто та трохи більше години на громадському транспорті).

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном