вивчення італійської в італіїOrbitLingua — невелика затишна школа вивчення італійської мови, заснована у 2002 році, що до сьогодні прогресивно і динамічно розвивається.

Однією з принад навчання у школі є її вигідне унікальне розташування на узбережжі лагуни Орбетелло у Тірренському морі, що є частиною Середземного моря. На суші школа розмістилася у тихому районі міста Орбетелло, на відстані прогулянки пішки від його історичного центру поруч з кілометрами мальовничих середземноморських пляжів.

Приміщення школи, зовсім нещодавно оновлене, оточене чудовим садком, у якому час від часу проходять заняття на свіжому повітрі та відпочивають студенти.

Усі класи просторі та дуже світлі, обладнані кондиціонерами. На території школи є комп'ютери з доступом до інтернету, безкоштовний високошвидкісний Wi-Fi. У бібліотеці можна повчитися чи взяти почитати книги.

OrbitLingua пропонує вивчення італійської мови для дорослих від 16 років на курсах різної інтенсивності та спрямування. Є окремий курс для тих, кому за 50 зі своєю особливою розважальною програмою. Крім того, існує низка спеціальних курсів, що поєднали у собі вивчення італійської та додаткові заняття. До таких курсів входять: італійська + спорт (гольф/верхова їзда/ходіння під вітрилами/гребля на каноє чи човні/серфінг з веслом (Stand Up Paddling) або кайтсерфінг або віндсерфінг)/ історія мистецтв та рукоділля/кулінарія.

Однією з головних переваг навчання в OrbitLingua є маленький розмір груп та загалом обмежена кількість студентів, що одночасно навчаються в школі. У середньому в одній групі навчається 5-6 студентів, максимальна кількість студентів — 8. Саме завдяки цьому фактору гарантований індивідуальний підхід до потреб і можливостей кожного студента.

італійська мова на середземному узбережжіНавчальні групи мовної школи OrgitLingua формуються не лише за рівнем володіння студентами мовою, а й за принципом багатонаціональності групи. У школі строго контролюють використання студентами лише італійської. Таким чином, студенти повністю занурюються в мовне середовище та отримують максимальну ефективність від навчання.

Щороку влітку школа організовує мовний табір для підлітків від 13 до 17 років. Програма літнього табору була спеціально розроблена для даної вікової групи та включає в себе, крім цікавих та веселих занять італійською, ще безліч різних видів активностей. Завдяки вдалому розташуванню школи, такий літній табір є чудовою можливістю поєднати відпочинок на березі Середземного моря з вивченням італійської.

Школа OrbitLingua має також спільні програми навчання зі школами італійської в інших містах. Спеціально розроблені курси дають можливість студентам пройти навчання в двох різних містах, одним з яких буде Орбетелло, а іншим — Флоренція, Сієна, Рим або Перуджія. Мінімальна тривалість такого навчання — 2 тижні.

Крім італійської мови, студенти можуть також обрати для вивчення англійську, німецьку, іспанську та французьку.

навчання в італіїМовний центр OrbitLingua пропонує 5 варіантів проживання для своїх студентів:

  • проживання в сім'ї;
  • проживання в спільному апартменті (двокімнатний апартмент з кімнатами на одного або двох);
  • проживання в окремому апартменті;
  • проживання в готелі (спеціальні ціни в деяких готелях при бронюванні номерів через школу);
  • проживання на фермі (в якості екотуризму, лише для студентів з автомобілями).

Навчання у мовній школі OrbitLingua принесе не лише цінні знання італійської мови і культури, але й стане незабутнім періодом відпочинку у перлині Срібного Берега в самому серці чудової лагуни, між п'ятдесятьма кілометрами чистого і теплого середземноморського узбережжя.

Звідси можна дуже легко дістатися до Риму, Флоренції, Сієни й Пізи — менше двох годин на потязі.