Мовні школи Oxford International Schools, Англія

  • Мова для вивчення: англійська
  • Місце розташування: Англія, міста Лондон Ґринвіч, Оксфорд, Брайтон
  • Види мовних курсів: загальна англійська, ділова англійська, курси підготовки до складання мовних іспитів IELTS, Cambridge Exams, курси підготовки для вчителів
  • Вікова категорія: від 16 років
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Розмір груп: до 15 студентів
  • Акредитація і членство: British Council (Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей), English UK (британська національна асоціація акредитованих центрів вивчення англійської мови)
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції, апартменти

Місце розташування та матеріальна база

Мовний центр London Greenwich розташований престижному і мальовничому районі Лондона Ґринвіч. Студенти центру мають доступ до 20 сучасно обладнаних навчальних аудиторій з інтерактивними дошками, комп'ютерних класів, студентських віталень з телевізорами і DVD. Навчаючись у London Greenwich, студенти користуються перевагами відносно близького розташування резиденцій та приймаючих сімей до навчального центру і розвиненою інфраструктурою з супермаркетами, кафе та центрами дозвілля. Зручна транспортною розв'язка дозволяє дістатись до центру Лондона всього за 15 хв громадським транспортом.

Саме у Ґринвічі знаходиться Королівська Обсерваторія (Royal Observatory), через центр меридіанного кола якої проходить нульовий земний меридіан, що розділяє західну і східну півкулі. Тут також варто відвідати, серед іншого, Національний морський музей (National Marine Museum), Ґринвічський парк (Greenwich Park) та пришвартований британський, єдиний збережений, швидкісний чайний повний кліпер Cutty Sark; погуляти по березі річки Темзи.

Мовний центр в Оксфорді розмістився у вишуканій історичній будівлі, в самому центрі міста, тож під час навчання тут студенти можуть сповна насолодитись академічним духом і традиціями студентства. Дана школа невелика, з дружньою домашньою атмосферою і гарантовано високим рівнем турботи до потреб кожного студента. Центр пропонує студентам оновлену матеріальну базу з комфортними навчальними класами, доступ до комп'ютерних класів, студентських віталень з телевізорами, DVD і настільними іграми. Навчаючись в Оксфорді, серед відомих будівель коледжів університету, студенти мають нагоду опинитись в "епіцентрі" британського студентського життя, в яке варто повністю зануритися та дослідити його "з середини". В Оксфорді, звичайно, не складно знайти для себе улюблені заклади харчування чи місця для веселого та корисного проведення часу й спілкування з новими друзями.

Мовний центр у Брайтоні займає п'ятиповерхову історичну будівлю в центрі курортного міста, на відстані 3 хв. пішки до набережжя Ла-Маншу і пляжу. Школа відома своєю високою академічною репутацію і відданою командою педагогів, яка зробить все можливе для найшвидшого опанування студентами англійської мови. Налічує 9 просторих аудиторій, кімнату для відпочинку та навчання, затишний простір для соціалізації і спілкування студентів. Популярне курортне містечко Брайтон пропонує багато місць, щоб провести час після навчання з користю та зацікавленням – від відпочинку на сонячному узбережжі Ла-Маншу до відвідування Королівського павільйону (Royal Pavilion) чи відпочинку з друзями у пабі.

Унікальність шкіл

Усі мовні школи Oxford International English Schools відомі своєю відмінною репутацією, високою якістю викладання та обслуговування студентів, гнучкістю роботи, міжнародними нагородами.

Oxford International Schools пишаються тим, що 99% студентів мовних шкіл рекомендують мережу для навчання своїм друзям. Такий високий показник досягається завдяки ретельно розробленим академічним програмам і безпечному та стимулюючому середовищу, де студенти можуть навчатися, спілкуватися та бути творчими.

Особливістю навчальних програм Oxford International Schools є інтегровані заняття Skills classes, присвячені акцентованому розвитку певної навички — вимови, критичного мислення, презентацій і виступів на публіку, додатково до роботи над основними навичками володіння англійською мовою. Такі заняття допомагають студентам попрактикувати на конкретних прикладах і завданнях знання, отримані під час основного блоку уроків, стати більш впевненими користувачами англійської і ще ближче наблизитись до своєї мети — подолати мовний бар'єр, якісно підготуватись до мовного іспиту або ж вступити до омріяного університету.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном