PACE Language Institute на Facebook: Facebook button

PACE Language InstititePACE Language Institute — невелика приватна мовна школа, розташована у відомому курортному містечку Ірландії Брей (Bray). Школа приваблює, перш за все, своєю компактністю, зручністю та дійсно професійним підходом до навчання. Усі працівники PACE складають команду неймовірно мотивованих однодумців. Головне її завдання — створити комфортне й ефективне навчальне середовище для студентів з різних куточків світу, кожен з яких приїжджає зі своїми потребами та особливостями у навчанні.

англійська в ірландії PACEPACE Language Institute визнаний National Qualifications Authority — спеціалізованим органом Департаменту освіти і науки Ірландії, який здійснює контроль якості послуг, що надаються освітніми закладами, їх компетентність та професійність; є членом асоціації приватних мовних шкіл Ірландії MEI (Marketing English in Ireland) та міжнародної асоціації мовних шкіл IALC (International Association of Language Centres).

Школа розташована у спокійному районі міста, неподалік від центру та набережної. Має 10 класних кімнат з аудіо-візуальним обладнанням, бібліотеку, мультимедійну кімнату, лінгвістичну лабораторію та простору студентську вітальню. На території школи доступний безкоштовний Wi-Fi. Під час перерв або після занять студенти мають змогу перекусити у невеличкій шкільній їдальні.

Навчання у PACE Language Institute стане чудовою інвестицією у майбутнє для людей з абсолютно різним рівнем володіння англійською та різними потребами. Навчальні програми школи складаються за принципом окремих модулів, тож студенти можуть приєднатися до вже існуючих груп протягом усього року й отримати максимум переваг від динамічних і комплексних занять. В ході живого та стимулюючого навчання, достатньо уваги приділяється граматиці, словниковому запасу та вимові, а також навичкам переговорів і особливостям ідеоматичної мови. Групи розраховані максимум на 15 студентів (середня кількість протягом року — 9 осіб). Мінімальний вік студентів для курсів загальної англійської — 16 років.

         курси англійської в ірландії    мовна школа ірландія

Школа пропонує своїм студентам наступні програми навчання:

  • загальної англійської різної інтенсивності (20, 26 уроків на тиждень);
  • загальної англійської з індивідуальними заняттями (25 уроків на тиждень: 20 уроків групових занять загальної англійської та 5 індивідуальних уроків з викладачем);
  • підготовки до складання міжнародних тестів на знання англійської мови, зокрема FCE, CAE, CPE, TOEIC та IELTS. Для студентів від 17 років з рівнем англійської від Upper Intermediate і вище. Тривалість навчання – 4-12 тижнів (залежить від інтенсивності курсу);
  • Work&Study для студентів від 18 років, яка передбачає групове навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень та виконання легкої роботи по дому у приймаючій сім'ї (не більше 20 годин на тиждень, наприклад: прибирання, догляд за дитиною). Необхідний рівень англійської для участі у програмі — від Pre-Intermediate і вище. Мінімальна тривалість програми — 12 тижнів;
  • Language Plus, яка поєднують групове або індивідуальне навчання із захоплюючими й активними спортивними заняттями: наприклад, гольфу, тенісу, верхової їзди, регбі; театрального мистецтва.

english courses in brayУ другій половині дня та на вихідних Брей пропонує студентам масу можливостей відкрити для себе культуру Ірландії і насолодитися красою місцевої природи. Тут можна спокійно прогулятися по найдовшій в ірландських містах набережній, відпочити на пляжі у сонячну погоду або просто насолодитися краєвидами. Серед визначних пам'яток Брея і його околиць — замок Кілрудері (Killruddery Castle), садиба Пауерскорт (Powerscourt House & Gardens), національний природний парк Віклоу (Wicklow National Park). Любителів розваг чекають в Акваріумі Брея, парку атракціонів Star Leisure, ігровому полігоні Quasar, у боулінг- та футбольному клубі. Можна також відправитися на рибалку, покататися на конях або замовити прогулянку на катері. А шанувальникам джазової музики потрібно точно відвідати джазовий фестивалю Брея, який проходить щороку у травні.