Paris Langues – приватна мовна школа в Парижі, яка була заснована ще у 1992 році з ініціативи міжнародної організації Centre d'Echanges Internationaux (CEI). Метою діяльності CEI є сприяння спілкуванню між студентами різних країн та національностей, популяризація вивчення іноземних мов та організація програм міжкультурних обмінів. Вже майже 25 років поспіль школа щороку приймає на навчання на курси близько 5 тис. студентів з різних куточків світу.

Школа Paris Langues відома своїми високими академічними стандартами, якістю навчальних програм, креативністю викладачів та індивідуальним підходом до кожного студента. Це підтверджується відзнакою "Qualité Français Langue Etrangère" (FLE), яка надається лише найкращим мовним центрам Франції спеціальною комісією, яка складається з представників відповідальних міністерств у сфері освіти, науки та культури Франції.

Місце розташування і матеріальна база школи

Мовна школа Paris Langues зручно розмістилася у будівлі спеціального центру для міжнародних студентів FIAP Jean Monnet, який поєднує навчальні класи, сучасну резиденцію і простір для спілкування і міжкультурних обмінів. Сама будівля розташована в 14-му окрузі Парижа, зовсім поруч із Латинським кварталом (Quartier Latin), Люксембурзьким садом і баштою Монпарнас (Tour Montpatnasse).

У навчальному центрі обладнані 20 просторих класів зі зручними меблями для занять французькою, є бібліотека з додатковими навчальними матеріалами і комп'ютерний центр. Під час перерв або після занять студенти можуть перекусити в кафе-їдальні, де щодня пропонують гарячі страви та смачні тістечка, відпочити в студентській вітальні, а в теплу пору року — на відкритій терасі, оточеній садом.

Методика викладання і типи програм

Курси французької мови у Paris Langues проводяться за комунікативною методикою із залученням новітніх й інтерактивних матеріалів, адаптованих до певного рівня знань французької мови. Уроки проводяться висококваліфікованими викладачами у невимушеній формі, що сприяє швидкому прогресу студентів. Тривалість одного заняття — 45 хв. У класах навчається 8-10 студентів (максимальна гарантована кількість — 12), що дозволяє викладачу приділити велику кількість уваги кожному.

Студенти можуть обрати серед наступних типів мовних курсів:

  • курси загальної французької мови інтенсивністю 20, 26 або 30 уроків на тиждень;
  • курси французької для абсолютних початківців інтенсивністю 20 уроків на тиждень (початок занять лише у визначені дати);
  • курси ділової французької з підготовкою до складання тесту DFP Affaires;
  • курси для професіоналів у сфері туризму з підготовкою до складання тесту DFP Tourisme;
  • курси підготовки до складання тестів на знання французької мови (DELF/DALF/TCF).

У Paris Langues впевнені, що найефективніший метод вивчення мови — через пізнання культурних особливостей країни навчання. Саме тому школа щотижня організовує як мінімум три екскурсії та культурних візити до відомих пам'яток і музеїв, театрів у супроводі професійних гідів, які дозволять додатково попрактикувати французьку та більше дізнатись про Париж і культуру Франції. Також школа влаштовує професійні майстер-класи з кулінарії і виноробства, під час яких студенти можуть самостійно готувати французькі страви або створювати власне вино.

Варіанти проживання студентів Paris Langues

Завдяки своєму розташуванню у приміщенні центру FIAP Jean Monnet, студенти школи мають чудову нагоду проживати у повноцінній студентській резиденції з комфортними номерами, їдальнею та літньою терасою. Студентам, які обирають проживання в резиденції, не потрібно витрачати час вранці на дорогу до школи, а після занять зручно вирушати на екскурсії та прогулянки містом. Їдальня резиденції також пропонує дворазове гаряче харчування щодня.

Як альтернативу студенти можуть обрати проживання в приймаючій французькій сім'ї, в кімнаті на одного, з одноразовим або дворазовим харчуванням. Більшість сімей проживають на відстані 25-30 хв. громадським транспортом до школи.

Що вже й казати про принади самого Парижа, який є одним із найвідоміших культурних і історичних центрів Європи. Навчатися тут без сумнівів цікаво і результативно, адже одразу після занять можна щодня практикувати живу французьку мову у різних ситуаціях; цікаво проводити час з новими друзями, прогулюючись парками і насолоджуючись архітектурою; відвідати відомі на весь світ музеї і культурні фестивалі або весело відпочити в одному з сучасних нічних клубів.