Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості середньої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

pascal english schoolPASCAL English School Lefkosia — приватна середня школа-пансіон в столиці Кіпру Нікосії (Lefkosia (Лефкосія) — грецька назва Нікосії). Школа входить до складу однієї з найбільших і і найбільш авторитетних освітніх організацій Кіпру PASCAL Education Cyprus, заснованої у 1988 році. Організація має у своєму складі дві школи з викладанням грецькою мовою (в містах Нікосія і Лімасол (лат. варіант)) і три школи з викладанням англійською мовою (в містах Ларнака, Лімаcол і Нікосія (лат. варіант).

Високе визнання шкіл в Нікосії і Ларнаці підтверджується акредитацію IB World Schools міжнародної освітньої організації Interational Bacalaureat Organisation. Акредитація дає можливість навчати учнів за програмою системи середньої освіти міжнародного зразка International Baccalaureate Diploma (IB Diploma), а учням отримати диплом IB, який визнається в понад 140 країнах і дає право вступати до найпрестижніших університеті світу. Всі три англійські школи також акредитовані британськими екзаменаційними центрами University of Cambridge International Examinations, ESOL Examinations і Edexcel Pearson, що дає право учням складати іспити IGCSE та A-level безпосередньо у школі навчання.

Особливості навчання у PASCAL English School Lefkosia

PASCAL English School Lefkosia — єдина серед мережі Pascal, яка приймає на навчання як місцевих, так і іноземних студентів віком 12-18 років (що відповідає навчанню у її 1-6-му класах). Більшість викладачів — греки-кіпріоти за національністю, які обов'язково отримали вищу освіту в Британії. Всі викладачі мають значний педагогічний досвід, зокрема і у роботі з міжнародними студентами. У школі одночасно може навчатися до 300 учнів. Близько 90% з них — греки-кіпріоти, які мають за мету подальше навчання в університетах Британії, США, Канади або Європи, і британці, батьки яких постійно проживають на Кіпрі. Ще близько 10 національностей представлені невеликою кількістю студентів щороку (на рівні частки 1-3%). Всі іноземні студенти гарантовано отримують місце проживання в резиденції на кампусі школи. Набір на новий навчальний рік триває, доки наявні вільні місця (зазвичай, до середини березня).

pascal nicosia cyprus

Учні 1-3-го року навчання (віком 12-15 років) вчаться за загальною програмою, яка слугує основою для подальшого спеціалізованого навчання у старших класах. Діти вивчають 13 обов'язкових предметів, серед яких англійська мова, грецька мова, французька мова, математика, історія, природничі науки (фізика, хімія, біологія), географія, мистецтво, музика, інформаційні технології, фізична культура та інші. Всі предмети, крім грецької і французької мов, викладаються англійською.

Учні 4-6-го року навчання (віком 15-18 років) можуть обрати один з трьох варіантів програм:

  • Apolytirion — кіпрський державний атестат про повну середню освіту, який дає право на вступ до ВНЗ більшості країн світу, в т.ч. Великобританії, Канади, США;
  • Apolytirion + британський диплом A-level;
  • Apolytirion + міжнародний диплом International Baccalaureate Diploma.

Стандартний курс підготовки для отримання Apolytirion передбачає вивчення 6 основних предметів (англійська мова, грецька мова, історія Греції, інформатика, релігієзнавство, фізкультура) і 3-6 додаткових (серед них обов'язково математика; також можна вивчати фізику, хімію, біологію, інформатику, економіку, бухгалтерську справу, історію, мистецтво, англійську літературу, французьку бо турецьку мову).

Студенти 4-го року можуть додатково готуватися до складання іспитів IGCSE (International General Certificate of Secondary Education, Британський сертифікат про неповну середню освіту міжнародного зразка). А студенти 5-6-го року — додатково брати предмети з підготовки до іспитів AS і A-level (класичний британський диплом про повну середню освіту) або навчатися за програмою International Baccalaureate Diploma.

Більшість випускників PASCAL English School Lefkosia продовжує навчання у провідних вищих навчальних закладах Великобританії (в т.ч., університетах Russel Group), США, Канади, Німеччини та інших країн Європи; 75% з них отримують місце в університеті першого вибору.

secondary education cyprusшкола на кіпрі

Вимоги для зарахування

Зарахування на навчання відбувається на основі табелю за останній навчальний рік і скайп-інтерв'ю з директором школи. У разі потреби абітурієнтів можуть попросити скласти додатковий тест з математики або англійської мови.

На момент вступу дитина має володіти англійською принаймні на впевненому середньому рівні, щоб вільно сприймати матеріал на заняттях, брати участь в обговореннях тем в класі, виконувати домашнє завдання тощо.

Якщо дитина має недостатню мовну підготовку, школа пропонує взяти участь у спеціальній літній мовній програмі тривалістю 2-10 тижнів. Мовна програма організована за принципом літнього табору на базі PASCAL English School Larnaka. Під час літнього навчання студенти інтенсивно вивчають англійську мову, залучаються до різних активностей, відвідують екскурсії. Проживають діти у комфортабельному тризірковому готелі у кімнатах на 2-5 студентів з власною ванною. Участь у програмі особливо рекомендована тим студентам, які планують продовжувати навчання у школі протягом навчального року, проте, пройти навчання тут може кожен бажаючий.

Вартість навчання на літній мовній програмі у 2017 році — 1390 євро за 2 тижні.

середня освіта на кіпрі

Вартість навчання у школі

Вартість навчання у 2017-2018 навчальному роках:

Класи Вартість навчання + проживання в приймаючій сім'ї на рік, євро Вартість навчання + проживання в резиденції в кімнаті на двох на рік, євро Вартість навчання + проживання в резиденції в кімнаті на одного на рік, євро
1-3 (12-15 років) 19000 23000 25000
4-6 (16-18 років) 22000 26000 28000

У вартість входить: реєстраційний збір, навчання, користування навчальними лабораторіями, підручники і навчальні матеріали, участь у шкільних гуртках і клубах, місцеві екскурсії, проживання в резиденції на кампусі (або у місцевій приймаючій сім'ї), триразове харчування в їдальні на кампусі (сніданок, гарячі обід і вечеря) (або в приймаючій сім'ї сніданок, ланч-бокс, гаряча вечеря), послуги пральні на кампусі, шкільна форма, медична страховка, трансфер з та до аеропорту, послуги консультанта зі вступу до вищих навчальних закладів, візовий збір.

Додатково оплачуються: кишенькові гроші на подорожі та екскурсії, особисті витрати (близько 150 євро на місяць протягом навчального року і 400 євро під час канікул), плата за здачу іспитів IGSCE, AS, A-level; канікулярне проживання в резиденції, харчування, послуги пральні — під час різдвяних, пасхальних і літніх канікул (400 євро на тиждень або 1700 євро на місяць).

Кампус PASCAL English School Lefkosia і його матеріальна база

навчання в середній школі за кордоном середня освіта за кордоном

Школа зручно розмістилася у спокійній приміській зоні Нікосії. У 2007 році тут був побудований абсолютно новий спеціалізований кампус загальною площею 11 га. Кампус складається з основного навчального корпусу (містить 38 класів, 4 амфітеатри, 5 комп'ютерних лабораторій, 2 фізичні і хімічні лабораторії, спеціалізованих аудиторії для вивчення природничих наук, занять музикою і мистецтвом, бібліотеку); їдальні, де щодня готують смачну і здорову їжу; кафе, де можна перекусити на перерві. Школа має розвинену спортивну інфраструктуру (критий спортзал, поля для гри в футбол, баскетбол, волейбол, відкритий басейн з підігрітою водою).

Поруч з навчальним корпусом розташовані блоки студентських резиденцій, побудованих у 2011 році. Всі студенти проживають в кімнатах на одного або на двох з окремою ванною у кімнаті. Кожна кімната обладнана всім необхідним для комфортного проживання: є ліжко, стіл, шафа для одягу, невеличкий кухонний куток, телевізор, кондиціонер. На кожному поверсі обладнані спільні вітальні, де студенти можуть спілкуватися і проводити вільний час. Доступ до кімнат і резиденції загалом по магнітних картках. Територія резиденцій цілодобово охороняється, ведеться відео спостереження.

Як альтернативу, учні можуть також обрати варіант проживання в досвідчених місцевих приймаючих сім'ях, які підбираються школою.

Активності після занять

приватна середня школа кіпрУ PASCAL English School Lefkosia особливо уважно ставляться до комплексного розвитку особистості кожного учня. У школі чудово організована система додаткових занять, гуртків, спортивних секцій, з яких кожен може обрати цікаві саме йому. Щороку кожен учень обов'язково має обрати один гурток і спортивну секцію. Для прикладу, це може бути стрільба з лука, водне поло, плавання, дайвінг, шахи, секція з навичок самозахисту або інші види спорту; заняття з основ ведення підприємницької діяльності; музичний, театральний, танцювальний гурток, школа журналістики, фотографії, образотворчого мистецтва тощо.

Протягом навчального року школа організовує навчальні поїздки й екскурсії, участь у яких обов'язкова. Після таких поїздок діти виконують різноманітні завдання і проекти в класах на основі отриманої нової інформації. Під час канікул часто організовуються екскурсійні тури по Кіпру або за кордон — участь у таких заходах береться за бажанням.