Наші послуги, вища освіта в Іспанії:

 • аналіз потреб абітурієнта і планів щодо місця та сфери застосування своїх знань;
 • підбір програми відповідно до потреби і планів клієнта;
 • складання плану покращення знань відповідно до вимог університету та реєстрація для здачі відповідних екзаменів;
 • організація навчання (у тому числі візова підтримка) на підготовчих курсах до складання вступного іспиту PCE (у випадку вступу в державний ВНЗ на бакалавріат), курсах іспанської мови або курсах підготовки до іспиту DELE в Іспанії, за потреби;
 • допомога у підготовці та зборі повного пакету документів для вступу в університет та, за необхідності, у поданні документів на омологацію і легалізацію;
 • реєстрація на програму і подача документів відповідно до термінів університету;
 • консультації щодо внесення реєстраційного збору та плати за навчання;
 • допомога у пошуках місця проживання під час навчання в студентських резиденціях;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи; повна підготовка до виїзду на навчання в Іспанії;
 • консультаційне супроводження студента в Іспанії під час першого року його навчання.

Спеціальні профільні іспити PCE для вступу на бакалавріат в Іспанії

До 2017 року вступ на бакалавріат в державні університети Іспанії для іспанців й іноземців був можливий лише за наявності результатів спеціального іспиту для випускників шкіл Selectividad, результати якого давали право на отримання вищої освіти в Іспанії після середньої школи, на кшталт українського ЗНО. Іспит мав чотири обов'язкові предмети (однакові для всіх абітурієнтів) і декілька додаткових, які можна було складати за бажання для підвищення балу. У 2017 році Selectividad відмінили і ввели новий іспит — PCE (Prueba de competencias específicas — спеціальні профільні іспити).

бакалавріат в іспаніїІспит PCE потрібен для того, щоб абітурієнт міг набрати необхідний прохідний бал для вступу на бажану програму у певному державному університеті Іспанії. Для PCE абітурієнт може самостійно предмети і їх кількість для здачі (вже не має обов'язкових 4-х предметів, як в іспиті Selectividad). Максимальна кількість предметів — 6.

Після складання PCE абітурієнт має бали з кожного складеного предмета (від 1 до 10 балів). За спеціальною формулою вираховується остаточний бал, який має відповідати прохідному балу на конкретну спеціальність. Максимально можливий бал — 14. Частину цих балів іноземні абітурієнти отримують за омологацію документів про середню освіту (що є обов'язковою для вступу в державні та приватні університети, які мають акредитацію Міністерства освіти, культури та спорту Іспанії). Середня освіта, отримана в Україні, оцінюється 5-6ма балами. Решта балів отримується за результатами складання конкретних предметів на PCE.

Підготовка до PEC

Освітня агенція Вивчай! співпрацює з перевіреними навчальними закладами в Іспанії (приватними мовними школи), які пропонують спеціальні підготовчі курси до складання PCE для іноземців. Тривалість і вартість навчання залежить від того, чи потрібно покращувати рівень іспанської мови перед початком самого підготовчого курсу і від програми курсу. Необхідний рівень іспанської для зарахування на курси — В1 або В2 залежно від міста і школи. На таких курсах студенту часто надають допомогу, у співпраці з радниками освітньої агенції Вивчай!, у подачі документів на омологацію, реєстрації на PCE. Інколи можна скористатися послугою реєстрації в університети після складання іспиту (деякі школи реєструють на іспит, а деякі допомагають студентам це зробити самостійно).

підготовка до вступу на бакалавріат в Іспанії    бакалавріат в державних університететах Іспанії

Інтенсивність навчання — 20 годин на тиждень (вимога для отримання студентської візи). 

Приклад програми підготовки:

 • триває 8 місяців (академічний рік);
 • чотири предмети для підготовки (наприклад, для вступу на бакалавріат у сфері соціальних наук  історія Іспанії, математика, економіка підприємства, географія);
 • орієнтовна вартість навчання без проживання і харчування — 5,7-6 тис. євро за 8 міс.

Освітні радники Вивчай! консультують щодо

вступні іспити на бакалавріат в Іспанії

 • вибору підготовчої програму до іспиту PCE;
 • підвищення рівня іспанської мови (за необхідності);
 • необхідних прохідних балів для вступу на бажані програми бакалавріату в Іспанії;
 • вибору необхідних предметів для складання на PCE;
 • підготовки освітніх документів для подачі на омологацію (подача відбувається після приїзду в Іспанію);
 • підготовки документів для отримання студентської візи для навчання на курсах;
 • підготовки до PCE, в тому числі необхідних документів для неповнолітніх студентів проживання під час навчання на даних курсах.

Існує невелика кількість бакалаврських програм в університетах Іспанії, на які мінімальний прохідний бал — від 5 і вище. В такому випадку зарахування залежить від кількості претендентів на вступ, а пріоритет надається тим, у кого бали вищі. Омологація отриманої освіти кандидатів з ЄС дає максимум 10 балів. Проте, вони все одно здають PCE — один або два предмети для підвищення свого балу. Після того, як результати PCE відомі, іноземний абітурієнт може реєструватися в бажані університети на обрану спеціальність (можлива реєстрація від одного до десяти університетів). Складання PCE слід планувати заздалегідь і знати прохідні бали на бажані спеціальності.

Наводимо приклади прохідних балів для вступу на деякі спеціальності в державних університетах Іспанії (станом на 2018 рік):

 • Університет Валенсії, Grau en Enginyeria Informàtica (бакалавріат з комп'ютерної інженерії) — 8,643; Grau en Turisme (бакалавріат з туризму)— 10,92; Grau en International Business / Negocis Internacionals (бакалавріат з міжнародного бізнесу)— 12,131.
 • Університет Севільї, Grado en Marketing e Investigación de Mercados (бакалавріат з маркетингу)— 9,330, Grado en Publicidad y Relaciones Públicas (бакалавріат з реклами і зв'язків з громадськість)— 8,670.
 • Університет Малаги, Grado en Ingeniería de Computadores (бакалаврат з комп'ютерної інженерії) — 6,796, Grado en Publicidad y Relaciones Públicas (бакалаврат з реклами і зв'язків з громадськість) — 8,330.
 • Автономний університет Барселони, Grado en Biotecnología (бакалавріат з біотехнологій) — 10,966, Grado en Administración y Dirección de Empresas (бакалавріат з менеджменту) — 8,2.
 • Університет Мадриду Комплютенсе, Grado en Comercio (бакалавріат з торговельних відносин) — 6,761, Grado en Ingeniería Electrónica de Comunicaciones (бакалавріат з інженерії електронних комунікацій) — 6,545.

Читайте також інтерв'ю Влада про досвід навчання і вступу в Університет Валенсії.