англійська в англії regentRegent Language Training — одна з найбільш професійних мереж мовних шкіл у Великобританії з більш ніж 50 річним досвідом викладання. Школи Regent дуже зручно розташувалися у відомих, культурно та академічно цікавих містах Англії та Шотландії — Лондоні, Оксфорді, Кембриджі, Борнмуті, Брайтоні та Единбурзі — і кожна є особливою, з власною атмосферою навчання, але разом з тим зі спільною для Regent унікальною методикою швидкого та ефективного опанування англійської. Школи Regent також акредитовані British Council та є членами спеціалізованої організації English UK. Більше про переваги членства шкіл в English UK можна почитати за посиланням.

Освітня програма шкіл базується перш за все на принципові, що англійська є не просто другою іноземною, а життєво необхідною навичкою (English is a life skill); програма направлена на велику увагу до поставлених цілей та потреб кожного студента, обґрунтоване підвищення впевненості у використанні мови. Усі заняття чітко структуровані, включають активне вивчення та використання лексики, граматики, вміння виступати на публіку. Крім групових та індивідуальних програмних занять, у Regent навчитися думати та спілкуватися англійською допомагають також численні позакласні заходи, мультинаціональне середовище, проживання в англійських сім'ях.

Центри Regent у названих школах приймають круглий рік дорослих (від 16 років), а влітку компанія організовує літні мовні програми з проживанням на кампусах університетів і шкіл, а також в сім'ях для юних дітей (7-12 років) і підлітків (13-17 років). Крім того, Regent Language Training організовує висококваліфіковане індивідуальне навчання у сім'ї вчителя

Навчальні програми Regent для дорослих мають наступні особливості:

  • групи від 6 до 12 чол., залежно від обраного курсу;
  • тривалість заняття — 60 хв.;
  • інтенсивність навчальних програм — від 25 год. на тиждень (за бажання можна обрати 15 год. на тиждень неповного дня навчання);
  • кожен студент має власного коуча, а також 15-хвилинну розмовну сесію з аналізу виконання поставлених перед студентом цілей кожного тижня: крім того, що коуч мотивує студента та контролює його навчальний процес, це ще й додаткова можливість практики англійської;
  • на початку навчання та в кінці пройденого курсу студента знімають на відео й таким чином аналізують прогрес його навчання; програма навчання включає багато практики публічних виступів;
  • для розвитку навичок впевненого та вільного висловлювання англійською всі студенти беруть участь у розмовних семінарах і ворк-шопах — дебатах, публічних презентаціях власних проектів, роботі в групі та парах на різні теми, зі зніманням на відео — за бажання студента;
  • наявні курси як загальної мови, так і підготовки до здачі тесту IELTS, а також спеціалізовані курси для досягнення цілей кар'єрного зростання у міні-групах.

англійська в кембриджі regentУсі школи Regent розміщені в центрі або майже у центрі міста, пропонують бездоганні умови для навчання з доступом до Інтернету та wi-fi; пригощають ранковою кавою та печивом; у деяких є власний дворик, де можна проводити перерви, навчатися, організовувати літні пікніки й англійські барбекю.

Усі мовні центри Regent обладнані сучасними засобами для навчання, мають комп'ютерні кімнати. На вихідних студентам пропонуються різноманітні соціальні активності, екскурсії, та інші заходи для повного мовного та культурного занурення в англійське середовище.

Початок занять у школі — кожного понеділка протягом року. Пропонуючи своїм клієнтам максимальну віддачу від зроблених інвестицій, школи працюють протягом усіх національних свят Британії, крім Різдва та Нового року. А під час різдвяно-новорічного періоду школи приймають студентів на унікальні програми поєднання інтенсивного навчання і різдвяних активностей, причому за зниженою ціною.

В усіх містах, де розміщені школи, можна обирати проживання у сім'ї чи у студентській резиденції, альтернативою можуть стати готелі та гостьові будинки.

Regent Scanbrit Bournemouth

англійська в борнмуті regentШкола знаходиться в Борнмуті, одному з найпрекрасніших туристичних курортів на південному узбережжі Англії. Розташована у спокійному безпечному районі, вона має сприятливе середовище для зосередженого навчання і підходить для тих, хто серйозно та цілеспрямовано налаштований на вивчення мови. Студенти залишають особливо теплі відгуки про вчителів школи та сім'ї проживання.

Сім'ї проживають на відстані в середньому 20-30 хв на громадському транспорті або пішки, влітку можливе розміщення у резиденції. У вільний час у місті є чудова можливість відпочити на пляжі та зайнятися спортом — рекреаційна зона знаходиться зовсім поряд Студентів запрошують також відомі театри, безліч магазинів, затишні ресторани, нічні клуби, які розмістилися недалеко від школи у центрі міста. Навкруги — чудові місця для екскурсій: Нью-Форест, мальовничі села Дорсет, а також відоме узбережжя юрського періоду.

Мінімальний вік для навчання у Regent Bournemouth — 16 років. Максимальна місткість школи — 175 студентів.

Більше про місто Борнмут можна почитати тут.

Regent Brighton

англійська брайтон regentДинаміка університетського містечка та сонячна атмосфера узбережжя приваблюють студентів з багатьох країн світу на навчання у Брайтон. У місті знаходяться два університети, тому тут вирує соціальне життя і розваги. Брайтон завжди був серед найкращих міст Великобританії для здобуття вищої освіти.

Школа Regent Brighton розташована у вишуканій будівлі тінистого житлового кварталу. Центр міста та узбережжя — неподалік. У вітальні школи комфортно навчатися, відпочивати та спілкуватися із новими друзями.

На території школи є невеличкий сад, стіл для настольного тенісу. Приймаючі сім'ї проживають у престижних районах на відстані 20-25 хв. на громадському транспорті або пішки. Практично у центрі міста, неподалік від пляжів, розмістилася і літня студентська резиденція.

Мінімальний вік для навчання у Regent Brighton — 16 років. Максимальна місткість школи — 175 студентів.

Regent Cambridge

Англійська в Кембриджі RegentЗавдяки унікальній університетській атмосфері міста, Кембридж приваблює на навчання тисячі студентів щороку. Історія та краса міста надихають, студенти можуть прогулятися по кампусах коледжів, відвідати безліч музеїв, здійснити прогулянку на човні по річці Кам або просто відпочити та розважитися в місті з численними ресторанами та нічними клубами (більше про те, як провести вільний час у Кембриджі, можна почитати тут)

Школа Regent Cambridge спеціалізується на підготовчих програмах для навчання в університетах Великобританії, а викладачі школи є експертами у підготовці до тесту IELTS.

Розташування школи у жвавому та багатонаціональному районі центрального Кембриджа дозволяє зануритися у студентську атмосферу та сприяє активному навчанню. На території школи є кафетерій, кімната для відпочинку, внутрішній дворик з садом.

Мінімальний вік для навчання у Regent Cambridge — 16 років. Максимальна місткість школи — 160 студентів.

Regent London

англійська в лондоні regentПрестижна школа, що розташована у старовинній 300-річній будівлі у центрі Лондона. Від школи можна легко дійти пішки до більшості визначних пам'яток: Ковент Гарден, Трафальгарської площі, Національної галереї, Лестерської площі.

Школа Regent London — найстаріша у мережі, була відкрита ще у 1964 році. Її багаторічний досвід викладання дозволяє отримати корисні знання мови та досягнути саме тих освітніх цілей, що були поставлені студентом. Багатонаціональне середовище дійсно допомагає ефективно практикувати англійську та покращити свої розмовні навички за короткий час.

Щоб зробити перебування більш приємним і комфортним, школа пропонує мультимедійний комп'ютерний центр та студентську кімнату для відпочинку. У школі може навчатися водночас до 300 студентів. Мінімальний вік для навчання у Regent London — 16 років.

Regent Oxford

Англійська в Оксфорді RegentRegent Oxford — серед найзатишніших шкіл мережі. Унікальну мотивуючу навчальну атмосферу школи доповнює й унікальна університетська атмосфера міста, близькість до школи численних коледжів. Школа була заснована в 1953 році та розташована в красивому історичному будинку вікторіанської епохи в оточенні мальовничого типово англійського саду, майже у центрі Оксфорда.

На території закладу є комп'ютерний центр і бібліотека, студентська кімната для відпочинку, тераса з тістечками і кавою. Школа часто відкрита для студентів і на вихідних для додаткового чи самостійного навчання.

Мінімальний вік для навчання у Regent Oxford— 16 років. Максимальна місткість школи — 150 студентів.

Regent Edinburgh

англійська в единбурзі реджентЕдинбург вважається одним з найкрасивіших міст Великої Британії, його архітектура та культурно-історична спадщина приваблює гостей з усіх куточків світу. Студентів з різних країн приваблює і школа Regent Edinbourgh — найменша за місткістю (до 80 студентів), але одна з найпопулярніших серед навчальних центрів мережі.

Школа розташована у самому центрі середньовічного Единбургу, у красивій історичній будівлі григоріанської епохи. Від школи — декілька хвилин пішки до відомої Princess Street, Единбурзького Замку та Ботанічного Саду.

Для комфортного перебування студентів школа пропонує просторі класи комп'ютерну кімнату, бібліотеку, загальну кімнату із телебаченням. Мінімальний вік для навчання у Regent Edinburgh— 16 років.

Про мистецькі фестивалі в Единбурзі у серпні можна почитати тут.