Adelphi University (ADU) — Університет Адельфі, м. Гарден-Сіті (Garden City), штат Нью-Йорк.

 
Тип власності Приватний
Засновано 1624
Ступені підготовчі програми, бакалавріат, магістратура, аспірантура
Вартість навчання, бакалаврські програми, за 2 семестри (2018 р.) Від 55 708
Вартість навчання, магістерські програми, за програму (24 кредити) (2018 р.) Від 32 400

 

Можливо поборотися за стипендію до 15 тис. дол. США кожного року навчання на бакалаврській програмі та до 10 тис. дол. США одноразово на магістерській програмі.

Індивідуальну консультацію з питань вступу в Adelphi University або інший університет в США, а також подачі документів на стипендію, можна отримати в офісі агенції Вивчай!, з'єднавшись по телефону 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Вступить в Университет Адельфи

 • Чудове місце розташування кампусу — всього 20 хв. від аеропорту JFK та менше години на потягові до Нью-Йорка.
 • Співвідношення кількості студентів і викладачів в університеті 10:1.
 • За рейтингом Niche.com належить до топ-20 найбезпечніших університетів США.
 • Посідає 151-е місце у рейтингу університетів США U.S. News & World Report 2018.
 • Згідно з рейтингом U.S. News & World Report 2016, школа соціальної роботи Університету Адельфі посіла 38-е місце у США. Серед переваг навчання на цій програмі — досвідчені викладачі-практики, невеликі групи студентів, проходження практики в одній із 1 тис. партнерських організацій.
 • Студенти працюють у таких престижних компаніях як Goldman Sachs, Pixar and the New York Stock Exchange та багатьох ін. перспективних компаніях.
 • Можливість обрати серед понад 60-ти програм бакалавріату та 18-ти програм магістратури.
 • Співробітництво з ООН: студенти Університету Адельфі можуть відвідувати щотижневі зустрічі-брифінги у ООН і брати участь у щорічній конференції National Model United Nations Collegiate Conference.

Початок навчання: вища освіта у Нью-Йорку

 • бакалаврських програм — осінь, зима;
 • магістерських програм — осінь, зима;
 • курсів англійської для підготовки до навчання — осінь, зима, літо.

Adelphi University складається із наступних шкіл:

 • College of Arts and Sciences (Коледж гуманітарних дисциплін, природничих і точних наук)
 • Gordon. F. Derner School of Psychology (Школа психології ім. Гордона Ф. Дернера)
 • Robert B. Willumstad School of Business (Школа бізнесу ім. Роберта Б. Віллюмстада)
 • Ruth S. Ammon School of Education (Школа викладання ім. Рут С. Амон)
 • College of Nursing and Public Health (Коледж медсестринської справи та охорони здоров'я)
 • School of Social Work (Школа соціальної роботи)

Вимоги до знань англійської для вступуімміграція у США

На програми бакалавріату:

 • пряме зарахування — IELTS 6.5, TOEFL 77+;
 • на підготовчу програму — IELTS нижче 5.0, TOEFL нижче 60.

На програми магістратури:

 • пряме зарахування — IELTS 6.5, TOEFL 79+;
 • на підготовчу програму — IELTS 4.5, TOEFL нижче 50+.

Доступні програми

бакалавріату: з архітектури, мистецтва і дизайну; бізнесу; фінансів; економіки; в галузі освіти; інженерії та IT; права, міжнародних відносин і політики; гуманітарних дисциплін; музики, театрального, прикладного мистецтва; медсестринської справи, охорони здоров'я; соціології; природничих і точних наук; зі спорту, фітнесу, дієтології.

магістратури: прикладна математика; комп'ютерні технології; захист довкілля; охорони здоров'я; психології; MBA, фінанси; освіта дітей із особливими потребами, управління освітнім процесом; менеджмент у сфері спорту, фізкультури; викладання англійської як іноземної; природничі науки; соціальна робота; управління системою постачання, логістика.

Університет Адельфі може похвастатися високими відзнаками та рейтингами. Зокрема, відповідно до рейтингу Wall Street Journal/Times Higher Education College Rankings 2018, Університет Адельфі увійшов до 300 найкращих університетів США. У 2017-2018-у роках Adelphi University посів 251-е місце (серед 727 університетів) у рейтингу видання Money за якістю освіти, доступністю ціни та високими зарплатами випускників.

Особливо сильними в університеті є наступні напрямки навчання: гуманітарні дисципліни та мистецтва, природничі, точні, технічні науки та інженерія, соціальні науки, програми з бізнесу і освіти, а також із охорони здоров'я. Університет Аделфі пропонує студентам невеликі групи, практично-орієнтоване навчання й можливість здобувати досвід через волонтерську роботу та роботу в громадських організаціях.

Adelphi University campusКампус та інфраструктура

Масова реконструкція кампусу Adelphi University розпочалась 30 років тому. Зараз кампус займає 4,5 га та пропонує студентам всі сучасні зручності. За цей час було збудовано дві нові резиденції, центр прикладного мистецтва Adele and Herbert J. Klapper Center for Fine Arts з майстернями для роботи з керамікою, скульптурою, виготовленням естампів та малювання, центр сценічного мистецтва Adelphi University Performing Arts Center, де навчаються студенти програм із музики, танцю та театрального мистецтва. В Performing Arts Center студенти можуть скористатися концертною залою на 500 місць, залою для танцювальних вистав, двома театрами на 100 і на 315 місць, залою для репетицій та класними кімнатами. У 2007-у році були збудовані приміщення для спорту, відпочинку, фізкультури, включно із басейном і спортзалом. Також наявний стадіон під відкритим небом, тенісні корти, бейсбольне поле. Із 2008-го року на території кампусу функціонує Центр раннього розвитку ім. Еліс Браун (Alice Brown Early Learning Center), який займається освітою і соціалізацією дітей і слугує сучасною лабораторією для студентів відповідних програм Адельфі.

1,3 тис. із 8 тис. студентів проживають у студентських резиденціях у повністю умебльованих кімнатах з інтернетом, з доступом до пральні, їдальні. У студентських резиденціях асистенти з проживання допомагають студентам у вирішенні побутових питань. Також постійно організовуються безкоштовні розважальні заходи. Місця в резиденціях пропонують перш за все студентам-першокурсникам.