Групова поїздка для дітей і підлітків 13-17 років. Незабутні весняні канікули 2018

Iнтеграційна програма з вивчення французької мови, у м. Лош (Loches), Франція.

 • Тривалість і дати програми: 2 тижні, 25 березня -7 квітня 2017 року.
 • Місце організації програми: Saint-Denis International School, м. Лош, Франція.
 • Тип проживання і харчування: в приймаючій сім'ї, у кімнаті на двох студентів, триразове харчування.
 • Вік дітей: 13-17.
 • Кількість учасників у групі: 10.
 • Супроводження керівника групи: так.
 • Вартість програми "під ключ" — 1500* євро + авіапереліт орієнтовно 380 євро + додаткова оплата 2000 грн. послуг агенції, якщо дитині потрібно відкрити французьку шенгенську візу для поїздки.

*Точна вартість пакету у гривнях залежить від комерційного курсу гривні до євро і долара США у день повної оплати за програму.

Вартість пакету містить:

 • навчання 15 годин французької на тиждень в міжнародних групах;
 • вступний тест; усі навчальні матеріали;
 • інтеграційні активності з французькими і міжнародними однолітками тричі на тиждень: вивчення шкільних предметів; спортивні і культурні заходи; квест по місту Лош; відвідування місцевого ярмарку з виконанням завдань тощо;
 • проживання в місцевих приймаючих сім'ях в кімнатах на двох, ванна ділиться з сім'єю;
 • триразове харчування: в будні дні — сніданок і вечеря в сім'ї, обід — в шкільній їдальні; на вихідних — сніданок, обід і вечеря в приймаючій сім'ї (в суботу — запакований ланч-бокс);
 • 2 екскурсійні тури після обіду на тиждень (наприклад, замок Château de Loches, замок Château de Chenonceau);
 • екскурсія на повний день в суботу до інтерактивного парку розваг Futuroscope;
 • трансфер в обидві сторони;
 • українська медична страховка;
 • 1 керівник групи на 10 дітей;
 • послуги агенції "Вивчай!" з організації поїздки.

Saint-Denis International School — невелика приватна середня школа з теплою сімейною атмосферою, заснована ще у 1858 році. Щороку школа відкриває свої двері для понад 800 учнів — як французів, так і учнів з різних куточків світу.

Школа проводить також короткострокові інтеграційних програм для міжнародних студентів, які бажають більше дізнатись про систему середньої освіти Франції і повчитись пліч-о-пліч з французькими однолітками. На круглорічних мовних курсах міжнародні учні тут покращують рівень французької, щоб пізніше почати навчання у середній школі.

Програма навчання. Інтеграційна програма у Saint-Denis International School передбачає вивчення французької в міжнародних класах (постійні учні школи навчаються окремо) і інтерактивну інтеграцію в повсякденне життя школи після занять французької: діти відвідують академічні предмети відповідно до віку і класу навчання, беруть участь в шкільних спортивних і культурних заходах, досліджують місто Лош разом з французькими однолітками — 3 дні інтеграції протягом тижня.

 

Екскурсії та розваги. Учасники інтеграційної програми двічі на тиждень відвідують екскурсії в другу половину дня, під час яких досліджують містечко Лош та регіон Долини Луари. Регіон в першу чергу відомий своїми вишуканими замками (Château de Loches, Château de Chenonceau) і середньовічною архітектурою, багато елементів якої збереглись до наших днів. В суботу на дітей чекає захоплива екскурсія до унікального в Європі інтерактивного парку розваг Futuroscope.

Проживання. Учасники програми проживають в місцевих приймаючих сім'ях, в кімнатах по двоє. Це дає дітям можливість більше дізнатися про побут, кухню і культуру сучасної Франції, попрактикувати мову в живому спілкуванні з сім'єю ввечері. Більшість сімей проживає на відстані пішки до школи.

В будні дні приймаючі сім'ї забезпечують дітей дворазовим харчуванням (обідають діти в шкільній їдальні разом з іншими учнями школи), а на вихідних — триразовим.

Місце проведення програми

Містечко Лош (Loches), розташоване у мальовничому регіоні Долина Луари (Vallée de la Loire), є відомим туристичним центром в центральній частині Франції. Завдяки невеликим розмірам, Лош до цього часу є затишним, тихим і безпечним місцем, ідеальним для сімейного відпочинку або сфокусованого навчання дітей. Головними туристичними принадами міста є старовинний королівський замок IХ століття Château de Loches, який чудово зберігся до наших днів, собор епохи ренесансу, оточений затишним зеленим парком, музеї живопису з цінними колекціями картин. Особливу атмосферу і колорит у місті створюють також щотижневі ярмарки, на яких можна купити вироби місцевих майстрів. Чудову панораму міста можна проглянути на відео:

Форма для запроса

Мы с удовольствием ответим на все ваши вопросы, в том числе касающиеся особенностей и стоимости программ для детей и подростков за границей. Чтобы направить нам запрос, вы можете воспользоваться данной формой, и мы свяжемся с вами в течение следующих 24 часов.

Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Текст для распознавания Обновить CAPTCHA Обновить CAPTCHA