Магістратура у сфері Luxury, Fashion, Food and Wine (Made in Italy) (розкоші, моди, харчування і виробництва вина, Зроблено в Італії)

менеджмент у сфері made in italyВираз "Made in Italy" символізує товари й послуги категорії розкоші, моди, дизайну, харчування і виробництва вина, вироблені в Італії (сфери — Luxury, Fashion, Design, Food and Wine). Компанії, які працюють у даних сферах — потужні корпорації, успішні і відомі у Європі та світі. Наприклад, у сфері моди та розкоші італійські бренди (fast fashion and haute couture) — це Dolce & Gabbana, Gucci, Prada, Armani, Roberto Cavalli, Bottega Veneta, Bulgari, Moschino, Calzedonia, Diesel, Gas Jeans, Geox, Intimissimi та ін.. Власники даних брендів стали всесвітньо популярними, і саме від них можна перейняти досвід успішного ведення бізнесу у сфері розкоші.

Індустрії категорії Luxury, Fashion, Food and Wine є особливими, так як мають власні специфічні сегменти на ринку і потребують відмінні методи просування товарів і послуг. Щоб успішно працювати в таких сферах, потрібно розуміти логіку і специфіку брендингу, комунікаційні та візуальні технології, бізнес-планування, стратегії розвитку, планування каналів збуту й комунікаційних стратегій саме у даній сфері. Таким навичкам можна навчитися саме на спеціалізованій магістратурі (однорічна професійна магістратура) в італійських університетах, які пропонують програми менеджменту в цих сферах і мають налагоджену співпрацю з компаніями-лідерами у даній галузі й організовують в них стажування для студентів.

Вивчай! консультує щодо вступу на магістратуру у сферах Luxury, Fashion й Food and Wine в університетах Італії.

Для прикладу, надаємо опис двох програм у сферах Luxury та Fashion у партнерських університетах Вивчай!.

Магістерська програма Master in Fashion and Luxury Management в LUISS Business School, Рим, Італія.

Master's Degree in Italian Fashion, Design and Luxury Product Management and Communication в IULM International University of Languages and Media, Мілан, Італія

 

Магістерська програма Master in Fashion and Luxury Management в LUISS Business School, Рим, Італія

fashion менеджмент Спеціалізації: Luxury Management (менеджмент у сфері розкоші), Fashion Management (менеджмент у сфері моди).

Тривалість навчання: 12 місяців (8 місяців навчання, 4 місяці стажування), навчання 4 дні на тиждень.

Мова навчання — англійська.

Приклади предметів на програмі (про повних перелік та деталі програми запитайте у Вивчай!): Branding, Strategic Tools for Fashion and Luxury Market, Business Models, Financial Management, Talent Management and Organization, Luxury Channels and Distribution Management, Store Concept and Design.

Формат занять: лекції, практичні заняття (skills labs), групова робота; підсумкове групове проектне завдання, яке надається керівником однієї з партнерських компаній як кейс, і після цього кожен студент готує вирішення конкретного питання на прикладі компанії, де буде проходити стажування.

До складу Викладацького комітету програми, спеціалізація Luxury входять топ-менеджери компаній Vhernier, Buccellati, Partner Bain & Co. Italy, Salvatore Ferragamo S.p.A., BULGARI. До складу Викладацького комітету програми, спеціалізація Fashion, входять топ-менеджери компаній Olivia Mariotti & Associates, Fendi, Dondup, President Salvatore Ferragamo S.p.A., Valentino Fashion Group S.p.A., Contemporary & Jeanswear Brands of VF International.

luxury менеджментУспішні історії студентів: деякі випускники влаштувалися на роботу в компанії LOUIS VUITTON, PRADA, BULGARI. Приклади місць стажування у 2017/2018 академічному році (для спеціалізації Fashion) — відділи брендингу та роздрібної торгівлі компаній Calzedonia, Zara, Gucci, Bulgari, торгових центрів (наприклад, la Rinascente). Під час проходження стажування трьом студентам було запропоновано офіційне працевлаштування після завершення навчання.

Вартість навчання: 16 тис. євро за 12 місяців навчання. На основі високого середнього балу диплому бакалавра і за результатами співбесіди може бути надана знижка до 25% (знижка надається обмеженій кількості кандидатів).

LUISS Business School має сертифікацію EQUIS (EFMD Quality Improvement System — міжнародна сертифікація, які підтверджує високі стандарти якості освіти бізнес-шкіл), Project Management Institute (найбільша у світі неприбуткова асоціація у сфері проектного менеджменту) та ін.; є членом міжнародної асоціації AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) з 2016 року.

 

Master's Degree in Italian Fashion, Design and Luxury Product Management and Communication в IULM International University of Languages and Media, Мілан, Італія

менеджмент у сфері модиТривалість навчання: 12 місяців (6 місяців навчання, 6 місяців стажування), навчання 5 днів на тиждень.

Мова навчання — італійська.

Приклади предметів на програмі (повний перелік можна отримати у Вивчай!): Business Economics, Structure of the Fashion Industry, Italian Fashion Products, Fashion Styles, Luxury and Low-cost, Marketing of Fashion and Design, Strategy and Communication Tools, Retail Structures, Visual Communication in Fashion and Design, Brand Strategies, Design and Fashion Accessories (jewelry, leather goods, watches, cosmetics).

Формат занять: лекції, практичні проекти (project labs), воркшопи з представниками відомих компаній з аналізом і обговоренням бізнес-кейсів.

Програма включає навчальну поїздку в Париж, Лондон, або Нью-Йорк для виконання проектного завдання щодо структури і системи відповідних брендів у Франції, Британії, США відповідно.

Стажування і працевлаштування: студенти проходять стажування в компаніях-партнерах університету, серед яких Armani, Calvin Klein, Camera della Moda, Chanel, Federazione Tessili Vari, Fondazione G. Ferrè, Ferragama, Louis Vuitton, Max Mara Group, Swarovski, Valentino, Versace у відділах маркетингу та реклами, у прес-офісах, відділах дистрибуції товарів. Після стажування студенти мають шанси влаштуватися на постійну роботу за своєю спеціалізацією у відомі компанії в Італії чи Європі.

магістратура з менеджменту у сфері модиЗасновник програмиAmpelio Bucci, відомий в світі підприємець у виноробному секторі (торгова марка Villa Bucci), власник маркетингової компанії, що надає консалтингові послуги у сфері моди й дизайну, і співзасновник Domus Academy — освітнього закладу, що пропонує післядипломні програми з моди та дизайну в Мілані. Викладав в університетах Італії, Франції, Швеції, Фінляндії і Японії.

Вартість навчання: 11 760 євро за 12 місяців навчання.

IULM — це спеціалізований приватний університет, відомий в Італії і Європі як найкращий європейський університет у підготовці фахівців у таких сферах як телебачення, театр і радіо, переклад, маркетинг, комунікація і реклама, культурна спадщина. IULM, заснований 50 років тому, славиться успішним працевлаштуванням своїх випускників у відомих компаніях з різних сфер виробництва і послуг.

Форма для запроса

Мы с удовольствием ответим на все ваши вопросы, в том числе касающиеся высшего образования за границей. Чтобы направить нам запрос, вы можете воспользоваться данной формой, и мы свяжемся с вами в течение следующих 24 часов.

Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Текст для распознавания Обновить CAPTCHA Обновить CAPTCHA

Типи магістерських програм в Італії:

Неподільна магістратура для деяких професійних напрямів (Laurea Magistrale a ciclo uno)
триває п'ять-шість років (300-360 ECTS за болонською системою) у таких сферах: медицина, стоматологія, право, ветеринарія, фармакологія.
Класична дворічна магістратура (Laurea Magistrale)
триває два роки (120 ECTS за болонською системою) і дає доступ до продовження наукової діяльності і отримання ступеня PhD та/або продовження професійної діяльності і вихід на ринок праці.
Однорічна професійна магістратура — магістратура першого рівня (Master Universitario di I livello)
триває один рік (60-90 ECTS за болонською системою) і дає додаткову спеціалізацію до освіти бакалавра і вихід на ринок праці.

Наши услуги:

  • подбор программы обучения и учебного заведения;
  • регистрация на программы;
  • помощь в написании резюме, мотивационных писем, рекомендаций для успешного отбора университетом;
  • подача образовательных документов на легализацию (апостиль) и перевод (на итальянский аккредитованным переводчиком);
  • консультационная и организационная поддержка в получении декларации о соответствии образования - Dichiarazione di Valore (для обучения в Италии);
  • консультации по подаче документов на государственную стипендию;
  • подбор жилья;
  • полная визовая поддержка для получения студенческой визы;
  • покупка медицинской страховки.

 

ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ