Безплатний семінар-практикум: Вища освіта в Канаді. Провінція Манітоба для навчання і роботи

Коли: ср., 6 лютого, початок о 18.30 год.

Де: Часопис, вул. Льва Толстого, 3, Meeting Room.

Вартість: безкоштовно за умови попередньої реєстрації (щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть і надішліть реєстраційну форму у правій частині даної сторінки або зателефонуйте нам).

Увага! Кількість місць обмежена.

высшее образование манитоба

Програма семінару-практикуму:

  • Переваги навчання в Канаді. Система вищої освіти Канади. Особливості навчання в провінції Манітоба.
  • University of Manitoba. Презентація університету і програм, особливостей вступу і навчання, перспектив працевлаштування.
  • University of Winnipeg. Презентація університету і програм, особливостей вступу і навчання, перспектив працевлаштування.
  • Запитання і відповіді. Індивідуальні консультації.

Семінар-практикум буде корисний всім, хто

  • цікавиться вищою освітою в Канаді, а зокрема в провінції Манітоба, причому як програмами бакалавріату і магістратури, так і післядипломними сертифікаційними і дипломними;
  • планує вступати у ВНЗ Канади, але ще не має достатньо знань для прямого вступу;
  • обирає серед програм з компонентом практики Co-Op і бажає отримати детальну інформацію про особливості Co-Op в університеті;
  • хто хотів би працювати в Канаді після закінчення ВНЗ і подавати документи на картку постійного проживання (Permanent Residence), але не впевнений, яку спеціальність обрати для навчання;
  • хто обрав програму і спеціальність для навчання в Канаді, але не впевнений, чи правильний вибір зробив з точки зору попиту на ринку праці.

Спікери:

Юлія Драч – провідний освітній радник освітньої агенції Вивчай!, експерт з питань освіти за кордоном.

Ліза Качулак-Бабей — Директорка з питань прийняття студентів Університету Манітоби, University of Manitoba, Вінніпег, Манітоба.

Сергій Котенко — Керівник з розвитку партнерства Університету Вінніпегу в Україні, University of Winnipeg, Вінніпег, Манітоба.

   university of manitoba манітоба  університет вінніпегу

University of Manitoba, м. Вінніпег, Манітоба – один з найсильніших університетів Канади, найсильніший у провінції Манітоба, що пропонує понад 100 ступеневих програм — бакалаврських і магістерських. Для іноземних студентів (частка яких складає близько 15%) університет привабливий якісними сучасними програмами навчання, доступною вартістю навчання (на рівні коледжів) та провінційною номінаційною іміграційною програмою Манітоби.

University of Winnipeg, м. Вінніпег, Манітоба – один з топ-дослідницьких державних університетів Канади, що пропонує як ступеневі бакалаврські та магістерські програми, так і неступеневі програми-підготовки (Pre-Professional Programs), дипломні річні та дворічні програми, у тому числі у партнерстві разом з Red River College та Manitoba Institute of Trade and Technology (MITT). Для іноземних студентів (частка яких складає близько 5%) університет привабливий навчанням у невеликих за кількістю студентів класах, високим рівнем уваги викладачів до потреб студентів і доступною вартістю навчання (на рівні коледжів).

Регистрация на мероприятие агентства Вивчай!
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Текст для распознавания Обновить CAPTCHA Обновить CAPTCHA