Короткострокова інтеграційна програма High School Experience у приватній бординговій школі в Англії, для підлітків 14-18 років

        

Abbey College in Malvern — приватна бордингова школа, що навчає британських і іноземних студентів 14-18 років на класичних програмах британської середньої освіти GCSE, A-level і програмі підготовки до вступу в британські університети Foundation.

  • Місце розташування: мальовниче містечко Малверн (Malvern), в центральній Англії, графство Вустершир.
  • Рік заснування: 1874.
  • Для кого: підлітки 14-18 років.
  • Унікальність програми (що вивчають): діти інтенсивно вивчають англійську і долучаються до вивчення як мінімум 5 академічних предметів (на вибір) відповідно до вікової категорії студента (GCSE для студентів 14-16 років, A-level для студентів від 16 років). Навчання проходить в групах з британськими однолітками і міжнародними студентами.
  • Вимоги до рівня володіння англійською мовою: для зарахування на програму студент має володіти англійською на середньому рівні (В1), адже всі предмети (крім іноземних мов) викладаються англійською.
  • Початок курсу: щотижня протягом навчального року.
  • Тривалість: від 2 тижнів до 3 місяців (в межах одного навчального триместру).
  • Вартість, 2019-2020 н.р.: 725 ф. ст. на тиждень.

Додатково оплачуються: реєстраційний збір 50 ф.ст., трансфери з і до аеропорту, візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, страховка, послуги агенції.

Матеріальна база школи і проживання під час навчання

Усі студенти короткострокової інтеграційної програми мають повний доступ до матеріальної бази школи: навчальних класів, лабораторій, комп'ютерного центру, бібліотеки, спортивної інфраструктури, студії для занять мистецтвом.

Студенти проживають в шкільній резиденції на кампусі, разом зі студентами, які навчаються в Abbey College in Malvern протягом навчального року. Проживання організоване в кімнатах на одного або на двох. Душові розташовані в окремих блоках на поверсі в достатній кількості.

В резиденції студенти також мають доступ до міні-кухні і студентської вітальні, де можуть проводити вільний час, спілкуватись, грати в настільні ігри, дивитись телевізор.

Школа забезпечує студентам щоденне збалансоване триразове харчування (на вихідних сніданок і обід об'єднані у бранч).

Активності і позакласні заходи

Залежно від пори року та віку, студенти інтеграційної програми мають можливість долучитись до широкого кола активностей, що проводяться школою:

  • спорт: теніс, баскетбол, футбол, бадмінтон, волейбол, стрільба з лука, фехтування, флорбол (хокей у залі), софтбол, йога, силові тренування, настільний теніс, крокет, плавання у відкритому басейні;
  • мистецтво та інше: музика, танці.

Щотижня школою також проводяться тематичні вечірки, барбекю, талант-шоу, караоке, що студенти могли краще познайомитись одне з одним і розкрити свої здібності.

Деякі активності за межами кампусу доступні за додаткову плату (студенти їх відвідують за бажанням): верхова їзда, плавання, сквош, скелелазіння, плавання на байдарках, боулінг, картинг та пейнтбол.

Переваги участі у програмі

Програма допоможе дитині не лише познайомитися з вимогами навчального процесу іншої країни, а й отримати досвід навчання в бординговій школі загалом. Протягом навчання діти в т.ч. вчаться комунікації зі студентами з різних країн світу, повазі до різних культур і традицій, слідувати прийнятим правилам поведінки, розвивають навички самостійності, адаптації до нового середовища тощо.

Форма для запроса

Мы с удовольствием ответим на все ваши вопросы, в том числе касающиеся особенностей и стоимости программ для детей и подростков за границей. Чтобы направить нам запрос, вы можете воспользоваться данной формой, и мы свяжемся с вами в течение следующих 24 часов.

Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Это обязательное поле.
Текст для распознавания Обновить CAPTCHA Обновить CAPTCHA